Старозагорски минерални бани

  • 57 705
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 642
Ние ще ходим до Армира този уикенд. Може ли да препоръчате място в района за обяд?

# 46
  • Мнения: 24 467
За нас в Армира по 08.12 нямаше места, но пък успяхме да ангажираме и отседнахме в Извор и пак останахме доволни. Починахме си чудесно, поплувахме /температурата на водата е добра за плуване, ако е гореща не би била/, ползвахме сауната, парната баня. Успяхме да отидем и до параклиса.
Храната в Щастливците /мисля така се казваше заведението, много е близо и до Калиста и до Извор, че и до Армира/ е хубава и не е много скъпа.

http://www.shtastlivcite.com/

Веднъж, по препоръки на съфорумка, посетихме и едно заведение в Ст. Загора за обяд "Царя 65" с много богато меню, приятна обстановка и нормални цени.

http://www.caria65.com/

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Здравейте, искам да попитам наскоро ходили в Армира имат ли впечатления от вилите и температурата на водата в басейна? С детенце на 3 г. ще сме и ми е важно да не е студена, благодаря  bouquet

# 48
  • Мнения: 48
Здравейте, искам да попитам наскоро ходили в Армира имат ли впечатления от вилите и температурата на водата в басейна? С детенце на 3 г. ще сме и ми е важно да не е студена, благодаря  bouquet

И аз моля за мнение - басейна става ли за малки деца?

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Днес се връщаме от хотел "Армира". Бяхме с ваучери за две нощувки със закуска и вечеря. Ползвахме апартамент в основната сграда. За стаите - чисти и топли. СПА центъра - басейна не е с минерална вода и не става за деца, защото е дълбок може би 1,5 в едната страна до 1,8 в другата. Това като отговор на въпроса дали басейна е подходящ за деца. Макар, че имаше няколко семейства , които бяха с деца от 2-до 4 годинки и влизаха в басейна с тях. Иначе водата беше около 30 градуса и много приятна за плуване. Сауна, парна баня, инфрачервена сауна - мъжа ми ги ползва, доволен е. Имаше и доста други спа ритуали, които не успяхме да ползваме, просто нямаше свободни часове. . Имаше и детски кът ,но аниматор не видях. За храната - закуска доволно богата като за 3 звезден хотел, сутринта блок маса, вечерята на сет меню с избор от 5 вида салати, 7-8 вида основно ядене и 4 вида десерта. Всичко беше много вкусно и достатъчно. С една дума пак бих отишла там. Предполагам лятото ще е прекрасно. А между другото единия ден на обяд ходихме в ресторанта на хотел "Щастливците" и там храната беше много вкусна.  Това е от мен. Препоръчвам го.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Здравей Simple Smile), благодаря ти за споделеното мнение, ние сме запазили за началото на февруари вила там, надявам се да са добре и да е топло. А имаш ли наблюдения отдалечени ли са вилите от ресторанта и СПА-то?

# 51
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Вилите са точно до басейна, но не се сещам дали има вход за него откъм тях или трябва да се заобиколи. Май имаше едни стълбички, но ще излъжа. Лятото отварят басейна и отвън има място за шезлонзи.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Здравей Simple Smile), благодаря ти за споделеното мнение, ние сме запазили за началото на февруари вила там, надявам се да са добре и да е топло. А имаш ли наблюдения отдалечени ли са вилите от ресторанта и СПА-то?
Вилите са в градината на комплекса, точно отстрани на басейна. Нямаше топла връзка от вилите към басейна или отворен друг вход към ресторанта. Мисля, че трябва да се заобиколи откъм главния вход на хотела.  Пробвахме да излезем през външния вход на басейна към градината, където са и вилите, но всичко беше заключено.  Дано да е хубаво времето, когато ще ходите вие.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Мерси много Meggysan и mimimibg. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 24 467
Здравей Simple Smile), благодаря ти за споделеното мнение, ние сме запазили за началото на февруари вила там, надявам се да са добре и да е топло. А имаш ли наблюдения отдалечени ли са вилите от ресторанта и СПА-то?

Вилите са наистина близо, по- далеч са апартаментите в специализирания блок, но ако не е кучи студ лично аз за "далеч" и за тях не мога да говоря. Просто са по- отдалечени.
Наистина не съм видяла топла връзка между вилите и басейна и аз.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Искам да споделя, че съм очарована от хотел Армира! Навсякъде беше много топло, водата в басейна някъде 29 градуса, много подходяща за плуване. Децата влизаха с пояси. Парната баня е много хубава и голяма, релакс зоната също. А за храната нямам дум-отлична! Ще отидем пак със сигурност!

# 56
  • Мнения: 349
Ние ще ходим в Армира другата седмица и се радвам, че чета положителни мнения. След последния ни опит с х-л Балкан, Чифлика, ми е малко нервно. Надявам се, че има обра хигиена, особено на басейна и джакузито Simple Smile

# 57
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ще чакаме и пресни отзиви. В какво помещение ще бъдете?

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 914
Темата е стара, но аз да се включа с пресни впечатления от хотел Извор. Не зная преди как ее било, но сега е доста западнал и изобщо не отговаря на четирите си звезди. В нашата стая беше доста мръстничко, имаше наслоен прах по дограмата. На терасата имаше паяжини, дръжката на банята беше счупена, а прозорците не бяха чистени отдавна. За басейна не мога да дам отзиви, видя ми се доста мрачно и западнало място и не посмях да вляза. Закуската беше повече от оскъдна. Ако закъснеете малко рискувате да останете без такава. Изкарват по малко и доста се ослушват преди да заредят, когато нещо е на изчерпване. Иначе съдържа продукти от най-евтините от Метро. За цена на нощувка 89лв. за двойна стая закуската е със себестойност не повече от 1-2лв. на човек.

# 59
  • Мнения: 124
Темичката е доста стара, но все пак нямаше как да не пиша за хотел Армира.
Намерих хотела от сайта за изгодни оферти www.izgodni.bg Офертата беше много изгодна и включваше нощувка, закуска и вечеря в двойна стая без тераса. Пиша това, за да внимавате, защото би било добре да доплатите (защото си заслужава наистина) за едноспален или двустаен апартамент, тъй като разликата между стаите и апартаменитете е ограмна.
Почнах да чета в нета в Буукинг и навсякъде мнения и повечето бяха положителни. Иии тръгнахме, без да знаем къде точно отиваме като дестинация, защото за първи път бяхме на Старазагорски бани. Без да искаме улучихме хотела още от първия път, просто влязохме в селцето от горния път и гледаме пред нас е хотела. Е, със сигурност бяхме много приятно изненадани. Гори и поляни и хотела е сред тях. Ние бяхме настанени в Апарт Армира, там където са апартаментите - просто страхотни. Относно басейна - не съм плувала никога толкова лесно и в толкова лека вода (по принцип съм средно ниво с плуването). Температурата може да е мааалко по-висока, но все пак басейнът е страхотен и бих казала, че е много голям. Преди да дойдем, четох че не ставало за деца, но аз мисля че не е проблем, защото тук има много, много семейства с деца (въпреки, че ние не бяхме с деца). Ако имате път към Стара Загора или ако искате една спокойна почивка - това е мястото.

Общи условия

Активация на акаунт