Август месец тече ли тече,а октомврийче мечтае за синьо море.

  • 42 209
  • 710
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 642
silvi-85 аз отдавна бях чела за лошото обслужване и персоналът в Джъмбо и имам едно наум, но до сега не ми се е налагало да се разправям с тях. Повечето интерактивни играчки ги има изложени извън кутиите им като мостра, може да пипнеш да преслушаш мелодиите и т.н., така че ако имат масичката, предполагам, че ще има изложена мостра. Аз поне до сега не се сещам за случай да съм искала да купя нещо и да го е нямало отворено като мостра, дори се сещам, че като търсех албум за сватбата разглеждах там албум и също имаше разопакована мостра, но може би нямат извадени за всички модели  newsm78. Столчето за хранене на Фишър прайс, което купихме за Яна от там също беше извадено като мостра и го пробвахме преди да го купим. Пробвахме мострата, а взехме кашон от запечатаните.

# 61
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Силви, Йоан има само леко пробил зъб и вече го усещам. Хапе ме неволно вече като заспива.
Анбибиан, дано да ти се оправи пръстчето бързо.
Фифи, Йоан си харесва количката и си я бута всеки ден. Но той просто иска да бута нещо, вкъщи си бута уокъра и проходилката. Майка ми му е взела някаква кола за бутане, като отидем във Варна ще я видим.

Сега изчезвам да правя закуска на малкия.
Лек ден. Hug

# 62
  • Мнения: 629
Добро утро момчета  Grinning
Съни, радвам се, че всичко е наред.
Тони, дано Кали да не вдига повече температура и да е някое зъбче. Вие сте си направили чудесно пътешествие.
анбибиан, дано пръста бързо да се оправи.
Петкова, честита ви месечинка на една патеричка от мен.
Съжалявам, че малко в телеграфен стил пиша, но тук е малко трудно с интернета, мярках по нещо от телефона, но от него пък ми е много трудно да пиша.
Варненската дружинка, хайде утре пак една среща в морската градина, какво ще кажете? Може би нещо като 10.30-11.00 часа на Пантеона? Може и по-рано, ако ще ви е по-удобно.

# 63
  • Мнения: 500
Добро утро и от нас Hug

Съни,
браво за хубавите изследвания Peace

Анбибиан, дано бързо се оправи пръста. Ако провериш за масичката в Джъмбо, моля те пиши, че много ми хареса й на мен. Ако аз стигна първа, също ще се докладвам Grinning Тези сладки костюмчета и аз ги гледах, но им се чудя все. Ние още нямаме тоалет за рождения ден newsm78, нито заведение съм измислила...

# 64
  • София
  • Мнения: 2 082
Добро утро, момичета!

Рано рано, искам  да ви почерпя виртуално за имения ден на Самуил! Дано да ми е жив и здрав и това героично име да му носи късмет  Heart Eyes

# 65
  • Варна
  • Мнения: 14
Честит имен ден на Самуил!!!Нека бъде жив и здрав и много щастлив малкият сладур Hug
anbibian много съжалявам, дано бързо да ти мине пръстчето:hug:
Zvezdichkova ние с Анджи сме там Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 3 642
Честит имен ден на Самуил! Heart Eyes
Пръстчето ме боли по-малко, но си е все така мораво, обух си чорапи да не ме дразни  Simple Smile

# 67
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Честит имен ден на Самуил.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 913

Zvezdichkova ние с Анджи сме там Heart Eyes
И ние ще сме там.  Wink
А Самуил да е жив и здрав! Много много радост да носи на мама и тате.  Heart Eyes
anbibian а чорапа не те ли дразни?  Mr. Green Хайде дано бързо да ти мине.  Wink

# 69
  • Мнения: 33
Честит Имен Ден на Самуил   bouquet

 newsm59  party023 Честит Рожден Ден на Ники (Zellda)   bouquet

да са ви живи и здрави децата,мили мами,и много радости да ви носят!

# 70
  • Мнения: 3 642

anbibian а чорапа не те ли дразни?  Mr. Green Хайде дано бързо да ти мине.  Wink
Не, у дома е такъв студ, че краката ми замръзнаха и болката спря  Joy

# 71
  • Мнения: 30
Честит имен ден на Самуил и от нас с Дани! Да е жив и здрав и да си носи с гордост името!

А, и Ники на Зелда е с празник, колко хубаво Hug
Честит рожден ден на голям Ники! Да е жив и здрав, да расте свободен и щастли(на поне 30 кв.м. тераса с изглед към морската Grinning)!!!

# 72
  • Мнения: 61
Честит имен ден на Самуил! Да е жив и здрав и да си носи с гордост името Hug Hug Hug
Честит Рожден Ден на Ники на Зелда! Да расте здрав, щастлив и палав за радост на цялото семейство Hug  bouquet newsm59
Днес поръчах от детска кухня Беборани на Кали менюто за деца от 10 месеца до 3 години. Супа от пуешко филе, славянски гювеч и пандищпанова торта с нишесте. Моята кокона близна супата и гювеча и като видях, че не ги яде и дадох от тортата, тъкмо си мислях, че още не е гладна и се канех по-късно да и предлагам пак. Тя като се разяде на торта от порция 220 грама останаха не повече от 40-50 Shocked Дано по-късно през деня хапне и от супичката и гювеча, че то само на торти не може Praynig, а и към това пийна и 50 милилитра АМ, та мисля добре обядва ooooh!

# 73
  • Мнения: 19

Да се разпиша и аз до като спи Дарина , че иначе време никакво  ooooh!

Дарина е като фурия не се спира и за пет мин. сутринта падна много лошо удари си главата и кака и го отнесе  Embarassed казах и да е гледа за 5 мин. да отида до тоалетната понеже е бях сложила на едно конче тя обаче си лежи на дивана и пет пари не дава да си помръдне  ooooh! и Дарето падна иначе на вън е държа или за ръка или в каишките още ме е страх да е пусна да ходи сама по площадките , много ме изморява това ходене на пред назад ама няма начин  Heart Eyes

Тони и аз имам още два дена да взимам храна от Беборани и ще се откажа , че това меню от 6-9 месеца вече ни е малко като количество , а другото още ни е рано понеже със доста от нещата не сме се захранили и ще си остане на домашна кухня Дарина  Mr. Green

Честит имен ден на Самуил здраво и усмихнато дете да бъде  Hug

 nbirthday  ura и на Ники да е жив и здрав  Hug

ми това ще е от мен става да измия пода , че всеки момент Дарето ще се събуди  Laughing

# 74
  • Мнения: 181
Здравейте и от мен! HugНие бяхме на разходка,децата одеве ядоха и сега спят,а аз минавам да се разпиша,че после да ставам да пооправя и да правя нещо за вечеря и за следобедна закуска...
А с Алина не знам какво става.От онзи ден е ужасно кисела.И снощи не искаше да заспива сама,разнасяхме се,люлях я,на маймуна се направих,но не....Само едно мрънкане,хленчене и така до към 2 и 30.След това заспа в мен,обаче като тръгна да я оставям в леглото и писва,т.е. много леко спи.Изчаках я до към 4 ч.,дремах с нея на дивана,тръгнах пак да я местя и пак рев ooooh!Накрая изгоних ММ в хола,а ние се гушкахме на спалнята...И през деня е кисела,постоянно ме търси,не дава да я оставям сама,само на ръце или да я водя да ходи,сама не иска-глезотии,а пък ако аз седна....почва се пак с пищенето. ooooh!И в количката почти не пожела да стои на разходката,през повечето време я носих на ръце,в същото време,бутам количка,опитвам се да държа Боян под око,но той постоянно пуска дръжката на количката и тича напред...абе голям зор видях ooooh!
Сега я приспах и я оставих в количката тук до мен,да ми е под ръка и като се размрънка,бутам малко количката и пак се унесе...Ама не става на работа така Confused

За подаръка за първия рожден ден-ние също идея нямаме какво да й вземем.Тя има всичко,а и толкова близки роднини имаме,които ще й подарят толкова много играчки и дрехи,че се обезсмисля идеята и ние да купуваме нещо такова.Чудих се и аз за триколка,но се отказах,защото количката ми е хиляди пъто по-удобна от тези колела...И сега пак сме в изходно положение,ще гледам в интернет още и ще мисля,може и да позакъснеем с подаръка,ама така е като не можем да измислим нищо Confused

Тони,радвам се,че Кали е по-добре вече. Simple Smile

Анбибиан,прекрасна рокля си поръчала на Яна! Heart EyesДано да й стане! Simple SmileАма и комплектчето страшно много ми хареса.Ние имаме подобно от пролетта,ама й е малко на Алина вече. Confused

Ендира,честит имен ден на сладкия Самуил! Hug Heart Eyes

Честит рожден ден на Ники на Зелда!  Gift  uraДа е много здрав,много послушен,все така грижовен и много да ви радва!Весел празник! Hug

Цвети,кофти е паднала Дарито,но важното е,че нищо й няма.Сега да нагушкаш каката за извинение Laughing,не са виновни децата,те бебета и под наше наблюдение понякога падат Confused

Последна редакция: пн, 20 авг 2012, 15:53 от Sunny_Girl

Общи условия

Активация на акаунт