Бебеправене- тема 11 - нека видим всички двете чертички

  • 31 493
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 202
Oooo тихо честито мила Пчеличке , мн се радвам и бъди спокойна всичко ще е наред !!  preggo  Наистина започва супер темичката !! субирам и аз прашец  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm75 newsm75 newsm75

# 46
  • София
  • Мнения: 973
Браво, мила пчеличке!  Hug Много се радвам за теб! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и един сладък бебок който много да ви радва  Hug   bouquet хайде и аз да мина с голямата метла  newsm75 newsm75 newsm75

# 47
  • София
  • Мнения: 360
тихичко честито и от мен p4eli4kata_86 , лека бременност и пухкав бебок на финала, сигурна съм, че ще повлечеш краче за всички нас  Hug

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Тихичко честито и от мен!

# 49
  • Мнения: 434
Момичета, да ви кажа
сънувах най-странния сън-  smile3524 Sleeping newsm46
сънувах че съм бременна и раждам малко бебе
и беше момченце:)* stork-boy pacifier newsm30
Малеее, хора не съм добре!!!!!
Убедих се! Божеее, дали е  smile3514 smile3514?
За пръв път сънувам такова нещо!!!!!!!!
Аз сега ти погледнах графиката,ден 36 от МЦ,колко дена ти е по принцип,за кога не чакаш? newsm78

Bibo, не е 36-ти ден, а 23-ти. Не знам защо излиза така, но виж днес сме 18.08 и ми е 23-ти ден от МЦ. По принцип ми е 27-28 дни МЦ и не чакам на 23.08. Затова сигурно съм почнала да сънувам небивалици....
Дано да се сбъдне!!!
Хаха,да,изобщо не съм погледнала отгоре датата! hahaha
Честито ,Пчеличке,няма нищо по-хубаво от втората черта на теста!
Two Hearts

Последна редакция: сб, 18 авг 2012, 20:58 от -Bibo-

# 50
  • Тук
  • Мнения: 237
Ех, че хубавоо  Heart Eyes Много тихичко честито, мила Пчеличке  Hug Hug Hug
Пожелавам ти безпроблемна и лека бременност с пухкаво бебенце на финала!

# 51
  • София
  • Мнения: 166
Пчеличке, честито мила, лека бременност и пухкав бебок на финала ти желая Simple Smile))  Hug

# 52
  • Мнения: 184
Ехааааа!Всеки ден по един позитивен тест в темата!Страхотно я почнахме!Честита втора чертчка,пчеличке!Леко бременеене и сладьк и пухкав бебок на финала! newsm10 preggo  ylinfant
Да посьбера и аз малко  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 53
  • Мнения: 240
Честито на всички момичета за положителните резултати!

И аз на опашката за момче, след като вече имаме момиченце защо да не ни е шарено.

А за сънищата - нормално е да сънуваме това което ни вълнува в ежедневието. Аз лично на скоро сънувах, че ще родя близнаци момчета, след като си говорихме с познати, че ни се падат близнаци но са ни пропуснали първия път. Така, че каквото сабя покаже!

Успех на всички Нечакащи!

# 54
  • Мнения: 24
Честито за положителните резултати! Аз не чакам на 20 август. Лошото е, че имам ПМС. Малко ме болят гърдите и корема, имам малко акне. Но не мога да се храня както трябва и не мога да спя. А и тичам в WC през 2ч. Не знам дали не са симптоми на бременност. Стискайте палци това да се окаже МОЯТ месец! Simple Smile Днес правих тест, знам, че е рано, но исках да видя. Теста беше Престо и беше отрицателен за съжаление. Sad
Ще изчакам още няколко дни и ще направя нов. Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 973
Добро утро, девойки!   bouquet Как сте? Аз днес съм ранобудна, понеже ще ходим на крушунските водопади и Ловеч и трябва да се приготвя  newsm03 хубав ден ви желая и като се върна, да ме зарадвате с поне още 1 положителен тест!  Hug

# 56
  • Мнения: 47
Е супер , много се зарадвах на Пчеличката.Честито мила! newsm51
Леки девет месеца и сладък бебок след това!
Аз да докладвам.... тези дни усещам леко придърпване и лека болка не, по скоро стягане ниско долу...от утре започвам обратното броене до 23.08 и се надявам, както казва една съфорумничка "да няма нашествие на червената армия" newsm17

# 57
  • Мнения: 643
да ви се похваля, най-накрая ми дойде от оргаметрила (7 дни след като го спрях) ...не ми беше идвало от 20 юни  #Crazy много съм щастлива и спокойна вече-само да ми свърши ииии  smile3508 натискам мъжлето  luvbed

Мила ти колко време го пиеше? На мен днес ми е последен 5ти ден, на мен не ми е идвало от май месец и много се надявам да ми дойде сега. По принцип колко дни след като спреш Оргаметрила трябва да ти дойде? Ти ще пиеш ли и други лекарства след това? Аз може би ще продължа с Дуфастон...  Rolling Eyes
Охх извинявам се за многото въпроси  ooooh!

 Hug Hug Hug

Пчеличке честитооооооо!!!!!   love001

# 58
  • Мнения: 240
Благодаря ви момичета,много хубави пожелания!Дано наистина повлека краченце и в новата тема да има много положителни тестчета,желая ви го от сърце това щастие!
А аз между другото го видях теста още в предходната тема/момичешката/ ама докато се похваля и то дошла новата тема...тайничко се надявам да е момиченце,но това не е толкова важно нека бъде живо и здраво!
Желая ви много сбъднати мечти и стискам палци на всички! babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Лек и усмихнат ден!

# 59
  • Мнения: 79
Пеперудчица и аз имах подобен проблем. Изписаха ми 7 дни да пия Дуфастон и на 10 ден след като го спрях ми дойде

Общи условия

Активация на акаунт