Бебеправене- тема 11 - нека видим всички двете чертички

  • 31 493
  • 719
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 231
Момичета, да ви кажа
сънувах най-странния сън-  smile3524 Sleeping newsm46
сънувах че съм бременна и раждам малко бебе
и беше момченце:)* stork-boy pacifier newsm30
Малеее, хора не съм добре!!!!!
Убедих се! Божеее, дали е  smile3514 smile3514?
За пръв път сънувам такова нещо!!!!!!!!
Аз сега ти погледнах графиката,ден 36 от МЦ,колко дена ти е по принцип,за кога не чакаш? newsm78

Bibo, не е 36-ти ден, а 23-ти. Не знам защо излиза така, но виж днес сме 18.08 и ми е 23-ти ден от МЦ. По принцип ми е 27-28 дни МЦ и не чакам на 23.08. Затова сигурно съм почнала да сънувам небивалици....
Дано да се сбъдне!!!

# 31
  • Мнения: 231
tiniliv, сигурно си права. Внушавам си...няма какво друго да е.

mini_mami, браво! Следващия месец е за теб!!!

# 32
  • София
  • Мнения: 166
Момичета, дано тази тема също бъде много късметлийска, изпълнена с  EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Хубав уикенд от мен Simple Smile  Hug

# 33
  • Мнения: 231
 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79
събирам, събирам,събирам....

# 34
  • Мнения: 65
Хайде и аз да се запиша.
Аз не чакам на 22.08, но тъй като цикъла ми се намали с 2-3 дни откакто бебеправим и ако  утре устискаме ще имаме по-голям шанс този месец  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 79
Здравейте момичета вижте на какво се натъкнах докато се ровех из сайтовете http://fertilaid.bg/producti/Produkti-za-jeni-6/Presiid-25 Какво е мнението ви за тези продукти?  Thinking

# 36
  • Тук
  • Мнения: 237
И аз тук да ви държа под око за хубави новини Wink  Innocent

# 37
  • Мнения: 326
Нещо ми е странно това "мазило" или каквото е там.
Все си мисля,че не могат съвсем да нагодят средата във влагалището(иначе отдавна всички интимни гелове да са си безопасно) и такива неща само вредят.

# 38
  • Мнения: 370
tiniliv, сигурно си права. Внушавам си...няма какво друго да е.

Ми просто желанието за бебенце така ни обсебва, че не преставаме да го мислим дори и като спим! Пожелавам ти от все сърце този месец да видиш   EFP !!! Hug

mini_mami, много добри новини! Стискам палци!  Hug

Здравейте момичета вижте на какво се натъкнах докато се ровех из сайтовете http://fertilaid.bg/producti/Produkti-za-jeni-6/Presiid-25 Какво е мнението ви за тези продукти?  Thinking

Хммм, честно да си призная бих го пробвала това кремче.  Blush Ако не помага то поне няма да вреди... Не можах да намеря инфо за производителя!? Това е важно...

# 39
  • Мнения: 240
Здравейте мили момичета!
Плахо плахо..искам да споделя своя резултат от теста,малко съм притеснена като цяло и ме е страх да споделя но ще го направя...а той е.. EFP много се зарадвах от факта.
Пожелавам на всички вас скоро да се зарадвате на този резултат и ще продължа да ви стискам палци!
Айде и малко от моя прашец за късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 40
  • Мнения: 231
Здравейте мили момичета!
Плахо плахо..искам да споделя своя резултат от теста,малко съм притеснена като цяло и ме е страх да споделя но ще го направя...а той е.. EFP много се зарадвах от факта.
Пожелавам на всички вас скоро да се зарадвате на този резултат и ще продължа да ви стискам палци!
Айде и малко от моя прашец за късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Иииии, знаех сиииии!!!! newsm51 newsm51
СУПЕЕР! Честито, миличка Пчеличке!!! preggo  ylinfant newsm30
Желая ти лека бременност и здраво бебче като подарък накрая!
Браво на тееб!!!!
Да посъбера малко и от теб... newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 41
  • Мнения: 17
И аз да се запиша в темичката, само че искаща момиченце  Wink Ама каквото дойде.. Честито на всички видели вече двете чертички, а на всички останали успех.

# 42
  • Мнения: 240
macoranka ,благодаря ти много дано наистина е така! Hug

# 43
  • Мнения: 234
Здравейте мили момичета!
Плахо плахо..искам да споделя своя резултат от теста,малко съм притеснена като цяло и ме е страх да споделя но ще го направя...а той е.. EFP много се зарадвах от факта.
Пожелавам на всички вас скоро да се зарадвате на този резултат и ще продължа да ви стискам палци!
Айде и малко от моя прашец за късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Честито Simple Smile Темата започва добре и се надявам така и да продъжи

# 44
  • Мнения: 325
Eхааа,честито,Пчеличке  Hug От тук натам само хубави емоции и здраво и пухкаво бебче  newsm30 newsm32  Hug

Общи условия

Активация на акаунт