Бебеправене- тема 11 - нека видим всички двете чертички

  • 31 497
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 231
Здрасти, мацкиии!!! newsm51
Ето ме и мен! Честита нова тема!
Алексче, много е красива и дано да ни донесе много
двучертичкови резултати EFP EFP stork-boy stork-girl и много лщбов, усмивки,
сълзи от щастлие и радост!
Да посъбера от вълшебния прашец и аз  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 483
И аз този път се усетих овреме! newsm75 newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28 newsm28!Хайде-и не само мъжки-50/50 става ли???

# 17
  • Мнения: 234
Запис и от мен, пък дано да е на късмет.

# 18
  • Мнения: 97
Хайде цоп и аз в момчешката тема, нищо че искам момиче.

# 19
  • Мнения: 202
И аз иджам с пълна сила и най-после всички да  излезем от тази темичка с  EFP  Joy Момичеда да споделя, че видях по-горе сте писали за боята и ноктите - аз съм маникюристка и имам клиентки които са бременни имам и кърмачки и всякакви майки, гела не пречи на бебето в никакъв случай , пиленето в случая е гадно от гледна точка че се поглъща и за това е хубаво да се слагат маски и маникюристката и жената ако е бременна и се притеснява . Аз все пак мисля да си работя все още или ако забременея скоро, поне първите месеци ако всичко е наред разбира се Simple Smile За боята съм чувала че не хваща от много хора , но фризиорката с която работя и тя е боядисвала бременнитака че това май са само митове Simple Smile много хубав ден днес на всички   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 003


Добро утро, момичета!   bouquet Как сте днес? Аз съм толкова щастлива - следобед пътувам към морето, отново при милото ми мъжленце Simple Smile Нямам търпение да си го видя. Иначе при мен ... започнаха малко да ме наболяват яйчниците, май признак, че скоро ще съм в О. добър повод да си почнем да поработим по въпроса. Желая ви усмихнат и мнооого весел уикенд!   grinning039

# 21
  • Мнения: 47
Цоп и аз съм тук  4470
Тойто, весело изкарване на моренцето , топни се и заради мен    grinning039 , като гледам графиката ти точно време за романтично бебеправене, пожелавам  да се върнете от там трима preggo
 Хубав уикенд на всички ! Two Hearts

# 22
  • Мнения: 3 993
Запис и от мен  Grinning

# 23
  • Мнения: 231
Момичета, да ви кажа
сънувах най-странния сън-  smile3524 Sleeping newsm46
сънувах че съм бременна и раждам малко бебе
и беше момченце:)* stork-boy pacifier newsm30
Малеее, хора не съм добре!!!!!
Убедих се! Божеее, дали е  smile3514 smile3514?
За пръв път сънувам такова нещо!!!!!!!!

# 24
  • Мнения: 47
Маце, от сърце ти желая да ти се сбъдне съня ! newsm17

# 25
  • Мнения: 434
Момичета, да ви кажа
сънувах най-странния сън-  smile3524 Sleeping newsm46
сънувах че съм бременна и раждам малко бебе
и беше момченце:)* stork-boy pacifier newsm30
Малеее, хора не съм добре!!!!!
Убедих се! Божеее, дали е  smile3514 smile3514?
За пръв път сънувам такова нещо!!!!!!!!
Аз сега ти погледнах графиката,ден 36 от МЦ,колко дена ти е по принцип,за кога не чакаш? newsm78

Последна редакция: сб, 18 авг 2012, 20:59 от -Bibo-

# 26
  • Мнения: 326
Дано сънят се сбъдне.
 
Аз не знам дали искам.момче или момиче.По принцип момченцата ми изглеждат по-добре като бебета  Laughing Като чуя бебе си го представям момче.Но пък момичетата са голяма радост и много интересни.
Мъжът ми иска момче,та може би за момиче клоня,че да не е на неговата  Joy

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 324
Записвам се и аз в новата темичка, дано да е изпълнена с успели да видят  EFP

Лек ден момичета, аз се отдавам на пълен релакс  smile3524
И ако е останало нещо от прашеца ...  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm75 newsm75 newsm75

# 28
  • Мнения: 370
И аз съм отново с вас  Hug Това ми е третата темичка от поредицата Бебеправене, дано да е последна за всички ни!  Praynig

macoranka аз от няколко години поне 3 пъти в седмицата сънувам, че съм бременна! Просто тази тема ни занимава непрекъснато съзнателно и подсъзнателно  Hug

Вчера бях на разходка с 3 мои приятелки и техните бебенца- и трите момченца! Беше прекрасно! Всички ги гушнах, едното ме повърна даже  Mr. Green След такива преживявания обикновено винаги сънувам, че съм бременна или имам бебе!

# 29
  • Мнения: 172
да ви се похваля, най-накрая ми дойде от оргаметрила (7 дни след като го спрях) ...не ми беше идвало от 20 юни  #Crazy много съм щастлива и спокойна вече-само да ми свърши ииии  smile3508 натискам мъжлето  luvbed

Общи условия

Активация на акаунт