Септември на вратата чука, скоро с бебчета ще бъдем всички тука!

  • 24 126
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4
Миленка супер е станало  Hug аз също ще си имам продължение на подредбата на бебешкото кътче, но чак след като се роди  Grinning

отивам да дремна   sleepuu обърнала съм деня и нощта, а Стаси може и тя да си поспива сладко  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 2 096
Анхелка, страхът не ми е чужд. Това беше из "Техники да се преборим със страховете" автор: sky* Ще си отдъхна и аз след финала.
Скрит текст:

# 722
  • Мнения: 24
Анхелка, страхът не ми е чужд. Това беше из "Техники да се преборим със страховете" автор: sky* Ще си отдъхна и аз след финала.
Скрит текст:


 hahaha hahaha hahaha

# 723
  • Мнения: 7
олелелелел яснооооо
добро утро друсачкииии  Laughing Laughing Laughing явно съм от отбора Embarassed
и ние снощи тоя дюшек....хаххахах
лелелелел не ни е скучно хахахх
гледам Стаси я няма....може като се прибера от задачки днес ,да има още едно бебенце:)

# 724
  • Мнения: 184
Въъъъъъъй, въъъъъъъй, яко хормонално нашествие. Заради вашите хормони и моя мъж страда  Blush   luvbed Седя, чета и се смея сама като хахо. Децата вече ме гледат странно  hahaha  
Фейт, имаш заглавия до края на септември  Mr. Green а както пишем, може и да не ти стигнат  hahaha Да се забавляваме сега, че после ще пишем само за кърмене, колики и т.н.

# 725
  • Мнения: 4
Inna_78  Joy И аз така, даже оргазми получавам!  Crazy Crazy
И при мен е така, толкова са мокри сънищата ми, че ако ми изтекат водите няма и да разбера Embarassed

# 726
  • Мнения: 2 802
Фейт, имаш заглавия до края на септември  Mr. Green а както пишем, може и да не ти стигнат  hahaha Да се забавляваме сега, че после ще пишем само за кърмене, колики и т.н.

Оооо дааа ... даже и последно на angel_bbb  се замислям дали да не го сложа  Joy

Миленка ... много е хубаво креватчето ... сега и аз ще метна една снимка на нашето ... леко променено от последия път  Heart Eyes

Франчи ... Стаси на дали още спи  Mr. Green ... според мен е в болницата вече и скоро може да си имаме бебче  Praynig Hug

# 727
  • Мнения: 6

Оооо дааа ... даже и последно на angel_bbb  се замислям дали да не го сложа  Joy


Сложи го и още как!!!!!!!

angel_bbb  newsm20

# 728
  • Мнения: 2 096
Inna_78  Joy И аз така, даже оргазми получавам!  Crazy Crazy
И при мен е така, толкова са мокри сънищата ми, че ако ми изтекат водите няма и да разбера Embarassed
Embarassed

# 729
  • Мнения: 6
Нещо не се оправям с тия цитати...
Мацки,ама верно лигнята ни удари яко!То хормони,хормони ама........аааааа Hug
Аз ще трябва малко да се хвана на работа,че само отлагам.Минах набързо да видя имаме ли още бебета,ама няма...Ще чакаме,което е тръгнало да идва-добре дошло!

# 730
  • Мнения: 0
Аз се понаспах,гледам весело ни е в темичката:) hahaha hahaha
Стискам палци за Стаси ако е отишла да ражда.
 Hug Hug

# 731
  • Мнения: 2 096
Отишла е ама дали ражда или пак я задържат не се знае..

# 732
  • Мнения: 217
Давам отчет за раждането. Аз във форума писах, преди да ида да рода, че голямо хайманосване направих и тъкмо се прибираме в нас в 17 часа и оп, първата контракцийка, ама така ме сряза ниско долу, че се учудих какво става. През деня си имах контракции, но от нормалните, които не болят толкова. Прибрах се с мъжо и сестра ми, и те се хванах да изчистят прозорци,да изперат щори (всичко да се изчисти в хола) и т.н., че като са двама по- бързо и по- лесно. А мен ме оставиха да почивам. Почивам аз ама пак стягания. Реших да си надпиша за всеки случай багажа към 19,30 часа и да го сортирам по чантите да е готов напълно. Моето мило така се  #Shocked ококори, и се чуди какво става, аз спокойно му обяснявам, че нищо няма, аз да съм готова пък... и така ме проверява през половин час Shocked Вечеряхме, смяхме се и към 22,30 нещата се засилиха, и почнах да се чудя фалшива тревога ли или какво, а преди това се смях със сълзи на разказите за най- смешни раждания и не се притеснявах . Включих се в форума, за да даде някой съвет как да разбера дали са истински или не контакциите и някой ми беше постнал линк, че от него прочетох това- онова. Моят док ми беше казал да не бързам за болницата, а като станат постоянни контракциите на 5 мин., тогава да ходя. Милото и сестра ми ме бъзикаха, че и хола лъснаха от до и че вече мога да раждам, и че име още не бяхме избрали от между 2 Crazy Милото видя, че съм спокойна и се успокои и той и отиде да спи, ама преди това 100 пъти ме пита дали ще ходим към болницата Shocked, а ние със сестра ми лафче, и почнахме да ги засичаме контракциите и към 1 часа зачестиха и станаха равномерни. В 2 часа бяха на 5-7 мин, и си викам стана време, че се къпах до стегнах багажа и се мотам аз, парфюм си слагам и т.н. и сестра ми ме бъзика, че все едно няма да раждам (а аз през цялото време си мисля, че сигурно е фалшива тревога, докато не получих разстройство от болката в дупето). Събудихме милото, а то чакайте да се облека, че мн студено, а аз вече не мога да седя по време на контракции. Отиваме в ОБ около 3, 15-3,30часа преглеждат ме и се оказвам с 4 см разкритие и им казвам, че нещо ме е разкарало като разстройство, а те а, ние нямаме свободен изолатор (стая), че може да сте инфекциозна #Crazy и ме пращат в АГ #Cussing out доплака ми се ама, нямаше време и газ към АГ. Звъннах на моя док, но той каза, че в АГ не може да дойде, понеже е само в окръжна и сама съм си била виновна, че съм им казала за неразположението си.В АГ ме приеха веднага и нищо не казаха, за това че съм инфекциозна, казаха ми че се дължало на контракциите и те като ме прегледаха вече имах 5 см разкритие, беше вече 4 -4,15 часа, че то много формуляри и т.н. за попълване. Водите не ми бяха изтекли и ги спукаха. Не ми се размина и клизмата, ама не беше толкова неприятна колкото си я представях, може би защото на мен стомаха ми се изпразни докато ида да раждам. На смяна беше д-р Г. Георгиев и се успокоих, че поне той е от най- добрите доктори. Понеже ги събудих, акушерката беше крайно арогантна. Не ми сложиха система, не ми дадоха успокоително, докато не почнах да се моля, като куче и то едно едно но- шпа в дупето ooooh!, то не ми действа докато съм в цикъл, камо ли като раждам. Понеже ме видя акушерката, че държа на болка и се ме остави така, щяло да бъде по- добре и за бебто. Бяха ми сложили някакъв апарат на корема да следят тоновете на Пламен и не можех да ставам и да се разхождам (така ми беше 100 пъти по- леко в нас). КЪм 6 часа започнаха много силните контракции, които бяха капака и не издържах мн време с тях. Знаех от една приятелка, че точно преди напъни стават непоносими болките, не можах дълго да издържа на тях, а и напъни усещах, крещях вече като луда, а си обещах, че няма. Крещях повече от бяс, че акушерката не иска да събуди доктора и да се почва, а тя ми обяснява как още не съм била готова и да не напъвам, че ще се разкъсам. Да не викам толкова, че ще събудя бебетата от 3-тия етаж. А те си пият кафенцето с друга акушерка и лафче. Другата се оплаква, как можело някаква пациентка да я събуди в 3 часа, да й каже че се изакала hahaha Май с мойто викане събудих доктора и като дойде каза, че имам пълно разкритие, но нещо шийката не била готова, не разбрах в тоя момент много, че беше много зор... Док се скара на акушерката, защо не ми е сложила система и по- най бързия начин ми сложиха нещо, нз какво но болката изчезна и имах чувството, че изтръпнах уморена от болка. Казаха ми да стана и да се преместя в родилна зала, аз обяснявам, че не мога да мръдна, накрая ми помогнаха да стана и ме придържаха за да стигнем в родилна зала, че нямало време. А уж не бях готова за  напъване  newsm78. След това всичко ми е като насън, казваха ми да напъвам докато траеше контракцията, но аз не я усещах и ми казват, че не напъвам. Забравих в цялата лудница, че трябва да съм с затворени очи, че ми се скараха... Тази акушерка Фотева, беше толкова арогантна и ми вика:"В пред родилна нали искаше да напъваш, айде ся що не напъваш", добре че не бях в състояние иначе щях да разбия носа. Появи се още една жена, нз каква беше и видяха, че с моите напъни бебето не може да излезе, док ми натисна стомаха, че да може да се завърти бебо, а другата жена, му правеше път с ръце... В момента който се показа главата ми казаха да спра с напъните, главичката нещо се заклещи и нямало как ме срязаха, че да може да мине и да не се разкъсам. И с следващия напън моето слънце излезе...едно посиняло и като срязаха пъпната връв не изрева като магаре, а като коте скимтеше. Много се шашнаха докторите, даже масаж му правиха, пък то и сега си мрънка така (рядко реве). Изкъпаха го изтеглиха го и го повиха. Сложиха го на гърдите ми и както не можех да мръдна го гушнах и нацелувах. Показаха ми нослето, беше нещо смачкано от едната страна, явно е бил притиснат докато е бил вътре в мен, но сега почти не му личи, ще се оправи напълно. Взеха ми го веднага в неонтологията за изследвания и по- обстоен преглед. Много се стреснах, като ми казаха колко тежи... ooooh!
Чакайте, че се събудихме и сме гладни до после:)

 Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 23 нови отговора.

# 733
  • Мнения: 6
Лелелееее,като те чета и направо страх ме хваща.......А съм го минала веднъж.Аз 9мес спя на дясно и понякога си мисля-ами ако го смачкам нещо???луда работа...пупупу

# 734
  • София
  • Мнения: 476
Pocoloco1 направо ме просълзи с твоя разказ и се върнах във времето когато родих моята дъщеричка, най-важното е че сти си у дома живи и здрави другото се забравя   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт