Септември на вратата чука, скоро с бебчета ще бъдем всички тука!

  • 24 109
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 39
pocoloco1 ,много си преживяла с тия акушерки.Направо да ти настръхне косата от отношението им.  newsm77

# 736
  • Мнения: 2 802
pocoloco1 ,много си преживяла с тия акушерки.Направо да ти настръхне косата от отношението им.  newsm77

Лошото е, че в повечето болници са такива. Crossing Arms  За тях това е нещо нормално и часто от всекидневието ...  с това си държане могат да откажат човек да иска второ дете  ooooh!

Въпреки всичко нещата се забравят малко след това, а и най-важното е, че мама и бебе се прибират "заедно" вкъщи  Hug

# 737
  • Мнения: 2 096
 cry ее много сладко това с гушването. Най-голямата награда.
Фейт никого не могат да откажат те. Просто е неприятно. На мен и служителката в общината да ми се държи така и нея не мога да търпя. Поради тази причина не избирам между вип и 5 ет. Горе отношението е друго.

# 738
  • София
  • Мнения: 58
Pocoloco благодаря за разказа!   bouquet

И аз си припомних моето раждане като те чета и ми става е едно милооо  Hug

Момичета, всякаква болка се забравя и остава един вълшебен спомен, а първият миг е най-вълнуващ- да го погледнеш и да го чуеш как проплаква  Hug Simple Smile

# 739
  • Мнения: 184
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Фейт, като си взела да качваш нови заглавия, качи и това на Маманаалекс.  hahaha
Там е истината  Joy Joy Joy

# 740
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Стаси,стискаме палци всичко да ОК при теб.Май бебка иска да е лъвче.
Аз досега гладих дрешките за бебка и стегнах багажа за болницата.Вече мога да раждам спокойно,но засега контракциите ми са подготвителни,по 1-2 пъти на ден.
Тази нощ и аз спах.Снощи в 23 бях заспала и тази сутрин до 9.Сега пак ще легна малко,пък ще видим дали ще дремя или ще гледам ТВ.
Фейт,време е за нова тема.

# 741
  • Мнения: 217
Скайче, аз трябваше да раждам в ОБ, ама нямало места за инфекциозни като мен Joy, били препълнени. За мен така стана по- добре от гледна точка на бебо, че има добра неонтология и кувиози за малки бебоци. Аз стисках зъби и преживях голямата простащина на хората, ама бебчо беше в възможно най- добрите ръце, за което се радвах най- много, понеже се роди с малко тегло и хематом на главичката. Аз пак намерих връзки, и бебо беше много добре прегледан, то само с пари не става. Разбрах, че е голяма разликата в отношението 5 и 4 етаж, но само до там. С моята приятелка и колежка се засякахме 2 дена, и както мен ме преглеждат, така и нея, а тя си плаща. Само, че към нея по друго отношението, не като трето качество, но го преглътнах, не ми пречи да си отварям устата и да тормозя, когато нещо ми се полага си го искам.

# 742
  • Мнения: 3
pocoloco1 да те питам,като роди по-рано,преди това беше ли ти се смъкнал надолу корема?

# 743
  • Мнения: 1 445
Ариел ,страхотни са тези рецепти,но аз колкото съм добра в кухнята за повечето манджи,така за десерти съм гола вода Whistling

# 744
  • Мнения: 217
Още в 8-мия месец ми се смъкна корема и пиех тогава магнерот и гинепрал, че да мога да вляза в 9-ти месец, само разкритие ми липсваше тогава, понеже имах и болезнени контракции.

Този д-р Георгиев голям майтапчия, била съм с нощница в любимия му цвят Laughing
Като ме зашиваше накрая аз през цялото време надничах и скимтях, бъзиках се,че мероприятието шев и кройка много дълго продължи, а той ми казва да потрая, че бил на най- важния шев, да ми оправи G- точката hahaha hahaha hahahaА аз му отговарям, че аз по принцип нямам проблем, и мъж ми е надарен, но той не, продължава и  обещава, че ще съм като нова (разказва как тази акушерка Фотева, затова имала 3 деца, щот я бил зашил първия път толкова добре, че накрая резултат 3 деца). Stuck Out Tongue Winking Eye Чакам с нетърпение, да пробваме новото, ама кога ще стане ooooh!

# 745
  • Мнения: 2 802
Извинете, че трябва да ви прекъсна  Mr. Green но е време за    НОВА ТЕМА!

Можете да продължите разговора там  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт