Новите ни козметични похождения 29

  • 58 614
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Canada
  • Мнения: 3 464

Coquelicot Heart Eyes, аз взех този с мед
Скрит текст:
Наскоро и аз взех очната линия на Есенс... изобщо не ми хареса, намирам я ужасна Sick Трудно се нанася, липсва плътност на консистенцията, бързо съхне. Не знам дали по принцип е такава или аз попаднах на стара. Рядко изхвърлям козметика, но този продукт с удоволствие ще го засиля към кофата...

Последна редакция: пн, 20 авг 2012, 22:53 от Foncé

# 46
  • София
  • Мнения: 1 784
№ 14  Moda I-shine 334, а именно цвета от третата колонка, третият от долу на горе - бронзово-кафяво  Heart Eyes.

Плачолина, с вендуза ли ползваш антицелулитният на Евелин или с обикновен масаж втриваш?

# 47
  • USA
  • Мнения: 7 327
Скрит текст:
Coquelicot Heart Eyes, аз взех този с мед
Hug На мен страхотно много ми хареса Хидра Зена,дори съжалих,че не взех и дневния.Определено ще е серия в личния ми топ3.
Това е лака на Нубар,сайта е сигурен и безупречен откъм бързина на доставките.
http://www.beautybay.com/cosmetics/nubar/redseacoral/

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 00:04 от Coquelicot

# 48
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Боже, ОПИ-тата са по $15.50  Crazy

# 49
  • USA
  • Мнения: 7 327
Забелязвам,че в Европа масово ОПИ/Еси/Орли/Зоя са по-скъпи отколкото тук,в Щатите.Дори и в Канада ми се сториха така(в рамките на + $1-2,но все пак...).
А в Бг как са цените?За Зоя знам,че варират около 20на лв.(при нас $8)

В Lookfantastic,ОПИ са на цена от 14,75 Евро (сметни си го в долари) Simple Smile
http://www.lookfantastic.com/brands/opi-nailcare/opi-nailcare-na … witchcurrency=EUR

# 50
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
В Щатите цената е $8.50, това е почти двойна цена, което видях в сайта. Simple Smile

# 51
  • Canada
  • Мнения: 3 464
Скрит текст:
Coquelicot Heart Eyes, аз взех този с мед
Hug На мен страхотно много ми хареса Хидра Зена,дори съжалих,че не взех и дневния.Определено ще е серия в личния ми топ3.
Това е лака на Нубар,сайта е сигурен и безупречен откъм бързина на доставките.
http://www.beautybay.com/cosmetics/nubar/redseacoral/

Леле, не така, че ми е слаб ангелът Blush От няколко дни ми стои отворена страницата на канадския Ланком точно на него и само трябва да метна крема в кошницата, а имат и страхотен подарък в момента - 5 продукта.
Благодаря за сайта, ще го разгледам. Но от последната ми подобна поръчка съм разочарована - лакът се маже на парцали и става ужасно матов веднага след нанасянето /China Glaze, Flip-flop fantasy/. Тук ОПИ са 9,90$, с таксите стъпва на 11$ и нещо. Зоя, Орли, Нубар си нямаме Rolling Eyes

# 52
  • USA
  • Мнения: 7 327
Навярно са ти пробутали застоял.От кой сайт го купи?
От beautybay съм поръчвала Еси и нямам оплаквания.Нубар вземах от feelunique (в амазон са на по-добри цени) - и тук никакви забележки.Алена е поръчвала  Д.Липман от бютибей - да каже как са като консистенция.Честно казано,и грам не бих се колебала за Хидра Зен,заслужава си всяка стотинка на 90-те долара.(вмомента във фийлюник е намален от $70 на $60).

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 04:59 от Coquelicot

# 53
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Флип Флоп-а е доста труден лак за нанасяне, твоя си е наред. Просто се иска повече търпение, за да се нанесе. Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 1 784
Foncé Не ти е стара Чайната. Така си се нанася - трудно и малко порцалесто, и завършекът и е матов. Аз го нося с топ и грейва  Hug.

# 55
  • Мнения: 2 562
Новите ми така желани похождения:

# 56
  • София
  • Мнения: 5 193
Smashbox O-Glow Cheek Colour  Smashbox Halo Colour Boosting Powder

# 57
# 58
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да ви кажа, че вчера в близкото Лили попаднах на 50%-тно намаление на Essence - само на някои неща, отбелязани с жълто етикетче. Peace Сдобих се с моно сенки и молив, нямах време да разгледам повече, но днес май ще намина пак оттам  Laughing.
Ето тези взех:
Скрит текст:
- Essence Mono Eyeshadow in Mystic Purple

Скрит текст:
- Kajal Pencil Essence - №19 - All I Want

# 59
  • София
  • Мнения: 982
bubka:) честити придобивки Simple Smile и аз съм хвърлила око на последните 2 кремчета


ето и мойте сутрешни козметични придобивки

Общи условия

Активация на акаунт