Детски рожден ден - ВАРНА -8

  • 110 083
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 915
За Соло някой има ли скорошни впечатления?

# 31
  • Мнения: 66
Първо поздрав за новата тема. Второ - запис bowuu

 Като аниматор да споделя за любимите ми летни заведения(за обслужване не мога да говоря).
Панамера - супер, мега, ултра голяма поляна. Обичам да играя с деца там!

Делфинариум - страхотно е, но понеже е "разграден двор" отвън, ако децата са по-големи е много трудно дца бъдат събрани и организирани.

Бонели - идеално за деца на всякаква възраст. Пространство много и заградено. Ако децата са по-големи играем на игрището, което е до заведението.

Пико - плажен вариант, децата се кефят. Само, че след 19 часа там става като столова в училище.

Олд Сити - харесва ми пространството и това че децата вилнеят на воля, но все пак е заградено. И навеса ми харесва, щото веднъж играхме в един голям порой и ако не беше навеса, всичко отиваше по дяволите Simple Smile



За Бейби Рок не знам какво да кажа. Не бих завел детето си там. Два пъти за 1 седмица играх там. Много мръсен детски кът, прашен. Батутът гъба е супер прашен. И когато децата скачат и вътре успее да се прокрадне лъч светлина виждаш какъв прахоляк е!!! Там ви трябват противогази.


Съжелявам, че не са толкова много заведенията във Варна, но и на това трябва да сме доволни.

# 32
  • Мнения: 2 922
Сега се сетих да ви препоръчам вила Буров.
Бяхме там миналия септември на рожден ден на приятелско дете, чудесно е.
Хубава зелена поляна, добра храна и отлично обслужване.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 187
Записвам се и аз, много полезна темичка! Благодаря   bouquet

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да, за този център също исках да питам някой ако има отзиви...

Mam's & me центърът/р-нт Мемо/ е чудесен за празнуване на рождени дни на по- малки дечица/до около седем години според мен. Детският кът към ресторанта е хубаво направен и на децата им е интересно. Освен това началото на септември отварят и Gimboree на първия етаж.  Peace

п.п.давам сайта на софийското Gimboree просто за справка

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 09:51 от Катюша

# 35
  • Мнения: 11 915
За Соло някой има ли скорошни впечатления?

Да си повторя въпроса, ако някой има впечатления.
Леко неприятно ми е, че вече два дни не ми отговарят на мейла, а има такава възможност в контактите им, но ако някой е празнувал и е доволен си струва да се разходя, за да проверя.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 391
За Соло някой има ли скорошни впечатления?

Вчера минах да ги проверя. Лично на мен не ми допадна. Не ми хареса хигиента - масите бяха много лепкави, някак мърляво ми се видя всичко. Аниматорката също не ми вдъхна доверие - някаква ученичка, караше се на децата, които в момента празнуваха. Не е много широко, но зависи колко ще са децата. Примерно за около 10тина ще е ОК, но няма гаранция колко външни ще има. Може да се плати 20 лв за час за да затвори и да е само за вас.
Цената е : 7 куверт + 2 за детския кът за час (т.е. за 2 часа - 4 лв.).Тортите са от  Кардасис (каквото и да е това  Simple Smile). Може да се внесе, плаща се 10 лв за сервиз.

Може би трябва да видиш на място. За такава големина , повече ми допада Лео на Палах. Тове е личното ми впечатления, но всеки има различни представи:)

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 21:54 от Поспаланка

# 37
  • Мнения: 22
Да споделя вчера беше нашият рожден ден. Организирахме го в Олд ситито лично аз останах доволна - голямо пространство за тичане и лудуване, а на четиригодишни май само това им трябва. Относно обслужването лъчезарно момиче се грижеше за нас наистина малко бавничко пристигнаха първите ни напитки, но не беше голяма болка. Пиците топли и вкусни стига да имаше и желаещи да ги хапнат  Laughing Laughing. За тортата внесена от вън не искат заплащане на сервиз.  Благодарности на Живко Драгостинов за веселите балони и рисунките по лицата, жалко че моят дечко се разсърди и отказа всякакви други забавления, но нищо следващата година отново ще се срещнем. Огромно благодаря и на лъчезарната Силвия  Георгиева, която не спря да преви снимки на децата и след няколко дни ще си имаме диск с много красиви спомени от рождения ден.

# 38
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Сигурно сервитьорката се е казвала Деница?Тя е най-усмихната от всички.Ние на 31,08. бяхме там и имахме щастието тя да ни обслужва.

# 39
  • Мнения: 183
някой да има информация за залата на Вега? Дали все още съществува? Ще ви помоля за телефон за контакт ако има някой.

Предстои 3-ти рожден ден на малката, а аз закъснявам с подготовката нещо този път. Мислях за Делфинариума, но имаме големи дивачета в компанията и незнам дали ще успеем да ги удържим.
Днес мисля да отида до детския център на спирка Явор да видя там как щее, и до Палах център после.

В Мечо пух В Елитис бяхме на РД преди две седмици и беше чудесно! Децата се забавлявах много добре, а майките се наклюкарствахме хубаво! Всичко беше отлично!

Зимния Бейби рок- не ми хареса! Като цяло е добре измислено децата да не могат да излизат, но моята се паникьоса от това че не ме вижда ли...от друго ли.... но не пожела да отиде при играчките. Взе си няколко играчки и стоя само при мен. Даже за тортата не пожела да влезе вътре.


 Искам да кажа нещо за тортите на Дъга..... ужасни! Никак не ми харесват техните торти! Миналата година взехме от тях, много ми ги хвалиха, е втори път такава грешка няма да направя! И няколко пъти след това по рождени дни имаше техни торти..... не ми се подобриха впечатленията!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте !
Записвам се и аз да следя ,че скоро и ние ще имаме празник Simple Smile
Мечо Пух доста ми хареса ,по снимките изглежда добре,къде точно се намира ?
Не е ли срещу Метро или бъркам..?

yasmina
би ли казала повече за Гес ,сладкарницата ,че нямат сайт..някой ден ,може би ,ще мина от там да  я видя.. newsm78.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2012, 14:17 от Velina_p

# 41
  • Мнения: 89
някой да има информация за залата на Вега? Дали все още съществува? Ще ви помоля за телефон за контакт ако има някой.

 Искам да кажа нещо за тортите на Дъга..... ужасни! Никак не ми харесват техните торти! Миналата година взехме от тях, много ми ги хвалиха, е втори път такава грешка няма да направя! И няколко пъти след това по рождени дни имаше техни торти..... не ми се подобриха впечатленията!
Вега затвори още зимата.Там празнувахме през ноември и после разбрах, че затварят.

Еееееее, кое им е толкова ужасно на тортите?Толкова години взимам от тях, никога не са се излагали.И аз по рождени дни доста често ям от техните торти, но никой не се е оплакал. Явно е въпрос на вкус, но чак пък ужасни!!!! Wink

# 42
  • Мнения: 183
Днес ходих на няколко места.....
В Mamas and me: Това е детския кът. Много хубав, подреден и чист.  http://www.mamsandme.bg/obekt/prikazniqt-grad/  Понеже ние ще си имаме 15 деца, момичето ми предложи с 2 часа анимация -игри най-вече  за 100 лв + 40 мин безплатна игра след това. Общо около 3 часа се получава, което си е добре.
За ресторанта: 7 лв куверт на дете включва сандвич с картофки, сокче и ....ВОДА!!! Печелят голям плюс с предлагането на вода в менюто! Никъде другаде не се сещат, че децата могат да пият нещо различно от сок!
Управителя каза че на възрастен излиза около 10 лв средно, като включва: хапки (5 бр. на човек), плата с колбаси и сирена и напитките -вино, бира, безалкохолни..... Пак зависи.

В Палах център - заведението до детския кът не работи. Предвижда се голям ремонт и няма да проработи скоро. Детския кът е безумно малък за 15 деца! То за 10 е малък, пък....

От мен толкова за днес.

# 43
  • Мнения: 4 593
Mamas and me един глас от мен за това място , признавам че първият път когато отидох се разочаровах защото ми се видя за по малки деца , но после започнахме да го ползваме като занималня и съм много доволна , детето много ги хвали какичките

# 44
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета Simple Smile Искам да помоля за съвет и предложение за заведение във Варна, където да направим "сладката питка" на моята новородена щерка (да отпразнуваме 40-тия ден и да "орисаме" дъщеря ми). Предпочитам да е на заведение. Ще ми се да не е сладкарница или бар, където по принцип пием кафе с приятелки. Искам да е заведение, насочено към децата. Не е нужно да има добра зала за децата или аниматор, тъй като децата са малки бебенца на под годинка. Мислех си за Mam's and me. Има хубава зала, 2лв е на час и това е страхотно, но менюто им е много семпло, а на мен ми трябват сладки специалитети - те имат мелби и кексове, дори торти няма. Утре мисля да разгледам Делфинариума какво предлагат като меню. Ще се радвам да чуя и вашите идеи - все пак сте майки с опит.

Общи условия

Активация на акаунт