Детски рожден ден - ВАРНА -8

  • 110 068
  • 721
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 14
120 лв не е никак малък бюджет, вече мога да ви благодаря за информацията.

# 586
  • Мнения: 142
120 лв не е никак малък бюджет, вече мога да ви благодаря за информацията.
Напротив! За същия брой хора миналата година платихме 250 лв.

# 587
  • Мнения: 66
120 лева не е малък бюджет????? това е някакъв минимум и ако родителите са успели да се вместят в тези пари, това е геройство. та един детски рожден ден не случайно се нарича "малка сватба". По напред в темата бях писал за рождения ден на моя синковец, бяхме поканили само деца и пак бяхме двойна от това което е платила дамата над мен. така че 120 е страхотна сума.

Hubb`s, кой е твоят детски кът(може и на лични, макар да няма нищо срамно или лошо да го напишеш и тук)?

# 588
  • Варна
  • Мнения: 11 340
120 лв не е никак малък бюджет, вече мога да ви благодаря за информацията.

Доста приличен бюджет си е. Rolling Eyes За 10-тина деца и 15-тина родители долу-горе платихме около 200 лв. в детски кът, който е с прилични цени и ползвахме ваучер за самия кът, т. е. спестихме поне 40 лв., заради ваучера.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 22:02 от chockolina

# 589
  • Варна
  • Мнения: 14
Говорим си за рожден ден празнуван в родителски кооператив Чайка, не говорим за цена в детски центрове или кътове. Както написа Coco Mademiselle РД и е излязъл все едно го е направила у дома.
 Според мен зависи какво включват тези 120, аз наскоро правих два рождени дни за по 170 лв(2 часа) доколкото разбрах от мои клиенти има и други центрове, които в момента предлагат промоционални пакети за около тази сума. Иначе съм съгласна, че цените са по-високи.

Последна редакция: сб, 25 май 2013, 00:26 от Hubellena /Doni/

# 590
  • Мнения: 142
Говорим си за рожден ден празнуван в родителски кооператив Чайка, не говорим за цена в детски центрове или кътове. Както написа Coco Mademiselle РД и е излязъл все едно го е направила у дома.
 Според мен зависи какво включват тези 120, аз наскоро правих два рождени дни за по 170 лв(2 часа) доколкото разбрах от мои клиенти има и други центрове, които в момента предлагат промоционални пакети за около тази сума. Иначе съм съгласна, че цените са по-високи.

Всичко си включваше - торта, декорация, наем на помещението, напитките, хапването, абе всичко. Ние си донесохме нещата, защото ситуацията го позволява. Именно, че си беше като рожден ден у дома, но мястото де факто си е пригодено като за деца. Но ние не искахме друго, защото децата са малки. Домашната обстановка си ни беше супер. Вярно е, в детските клубове има повече място и възможности.

# 591
  • Мнения: 4 593
Тези кооперативи като алтернативна форма са чудесна идея за социализация . Ние винаги сме празнували в детски център и всяка година за 250лв, както и да съм го мислила никога не мога да падна под тази сума.

# 592
  • Мнения: 502
Здравейте!
Предстои да празнуваме 3-тия рожден ден на дъщеря ни. Ще има сравнително малко деца, под 10 вероятно, като някои ще са и малко по-големи.
Търся място за празнуване, което да не е стандартен детски клуб на закрито, да има полянка или двор за игра. Да е малко по-различно от стандартното празнуване. Нямам против да наема и аниматор, който да им организира игри, но без дискотеки идруги подобни.
Моля да ми препоръчате място на открито за празнуване, както и добър аниматор, който да наема. Панамера вече е разлгедано. Нямам против да е кооператив или друга алтернатива.
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 593
  • Мнения: 18
Здравейте!
Предстои да празнуваме 3-тия рожден ден на дъщеря ни. Ще има сравнително малко деца, под 10 вероятно, като някои ще са и малко по-големи.
Търся място за празнуване, което да не е стандартен детски клуб на закрито, да има полянка или двор за игра. Да е малко по-различно от стандартното празнуване. Нямам против да наема и аниматор, който да им организира игри, но без дискотеки идруги подобни.
Моля да ми препоръчате място на открито за празнуване, както и добър аниматор, който да наема. Панамера вече е разлгедано. Нямам против да е кооператив или друга алтернатива.
Благодаря ви предварително!   bouquet

Привет!
Може да погледнеш Бонели. Заградено е с малка оградка, има две люлки и пързалка, както и разни коли, самолети и подобни с монети Simple Smile. Персоналът е много любезен! Според мен е подходящо за тази възраст и не е претенциозно.
https://www.facebook.com/BoneliVarna/photos_stream
Успех!

# 594
  • Варна
  • Мнения: 912
Измислихме го рождения ден! За първи път ще ползвам услуга от сайт за групово пазаруване  и за първи път ще празнуваме в детски център, много ми е притеснено да няма неприятни изненади.
http://www.dalavera.bg/naistina-veselo-detski-rozhden-den-s-50-otstapka-d5566
това е офертата. Обещават страхотна анимация - обличане в костюми на различни герои, рисунки върху лице (това ми е най-неприятната част, но децата много й се радват), игри, танци.

# 595
  • Мнения: 142
Здравейте!
Предстои да празнуваме 3-тия рожден ден на дъщеря ни. Ще има сравнително малко деца, под 10 вероятно, като някои ще са и малко по-големи.
Търся място за празнуване, което да не е стандартен детски клуб на закрито, да има полянка или двор за игра. Да е малко по-различно от стандартното празнуване. Нямам против да наема и аниматор, който да им организира игри, но без дискотеки идруги подобни.
Моля да ми препоръчате място на открито за празнуване, както и добър аниматор, който да наема. Панамера вече е разлгедано. Нямам против да е кооператив или друга алтернатива.
Благодаря ви предварително!   bouquet

Panamera също е вариант, имат голям пясъчник с тента, хубаво е и там

# 596
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Здравейте,да попитам Панамера става ли за двегодишни дечица?Има ли аниматор,който да се грижи за тях,принципно ме интересува за РД.Благодаря.

# 597
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Здравейте,да попитам Панамера става ли за двегодишни дечица?Има ли аниматор,който да се грижи за тях,принципно ме интересува за РД.Благодаря.

Има каки, които ги гледат, да.

# 598
  • Някъде там
  • Мнения: 36
Момичета, някой знае ли колко е капарото за Еко парка? Че се очертава дъждовен месец и се чудя дали ще си струва да запазим там места? Мерси!

# 599
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Момичета, някой знае ли колко е капарото за Еко парка? Че се очертава дъждовен месец и се чудя дали ще си струва да запазим там места? Мерси!

Преди две години барбекютата бяха по 15 лева на ден, но имай предвид, че вероятно си закъсняла много за там. Барбекютата са заети месеци преди това, особено, ако става дума за уикендите.

Общи условия

Активация на акаунт