Къде в Бургас (33)

  • 97 489
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета, дайте идея - откъде мога да купя нощници голям размер (да не са скъпи)?  Rolling Eyes
Днес трябва да занеса на чинка ми в болницата 2-3 бр.нощници, подходящи за престоя и там.
Около 1ва поликлиника по магазинчетата преди имаше.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да знаете къде мога да запиша сина ми на керамика, имаха такива занимания в предучилищната в у-ще и сега е много запален по това изкуство.

Мислех за Младежкия дом, не не знам имат ли още.

# 47
  • Мнения: 522
Благодаря !Стана ми интересно дали и тук/както в София/ има избор на раници за първолаци.

Да има раници комплекти на Лего и Скаут по 60 лв.

# 48
  • Мнения: 2 216
От къде мога да си купя качествено тиксо /може и хартиено да е/?

# 49
  • Мнения: 668
Момичета, дайте идея - откъде мога да купя нощници голям размер (да не са скъпи)?  Rolling Eyes
Днес трябва да занеса на чинка ми в болницата 2-3 бр.нощници, подходящи за престоя и там.
Ако все още не си взела, знам че има големи размери в магазинчетата до 1ва поликлиника. Намират се в Зорница, зад павильончетата за храна, странджанки, дюнери и т.н.  Там има нещо като Базар. От там съм взимала.  Peace

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
И аз да се наредя и да попитам къде има магазин с маратонки , но да не са маркови някакви и на безумни цени, а обикновени такива?

/П.С. и една молба имам.Понеже освободиха моя мъж от работа, сега търсим усилено, че с тия две малки деца, едното от които е бебе, положението е страшно и отчайващо.Та, ако чуете някъде да търсят шофьор /това работи досега в Пътното Бургас 6 години, както и разнос и дистрибуция на хляб /1 година/, а и разнос и дистрибуция на мляко и млечни продукти/3 месеца/, моля да ми пишете!Надявам се не съм досадила с тази си молба и не съм оспамила темата/.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 072
И аз да се наредя и да попитам къде има магазин с маратонки , но да не са маркови някакви и на безумни цени, а обикновени такива?

/П.С. и една молба имам.Понеже освободиха моя мъж от работа, сега търсим усилено, че с тия две малки деца, едното от които е бебе, положението е страшно и отчайващо.Та, ако чуете някъде да търсят шофьор /това работи досега в Пътното Бургас 6 години, както и разнос и дистрибуция на хляб /1 година/, а и разнос и дистрибуция на мляко и млечни продукти/3 месеца/, моля да ми пишете!Надявам се не съм досадила с тази си молба и не съм оспамила темата/.

Аз лично съм много доволна от "Ранърс". Убих се да обикалям планините с тях, сто пъти по-удобни са ми от едни други уж много маркови, пък... "Ранърс" си купих от "Метро", към 40 лв. бяха.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 931
Продават ли някъде дебел дунапрен, който да става за матрак. Да ми го отрежат по мой размер и евентуално да ми ушият калъвка от плат за него.

# 53
  • Мнения: 56
tweetys

Ето тук!Има огромно разнообразие на размери.Преди два дена бях там Simple Smile

http://www.zodiak.bg/contacts.html

# 54
# 55
  • Мнения: 89
знаете ли къде в Бургас мога да опаковам подарък, но да е в красива кутия, с не в хартия ?

# 56
  • Мнения: 143
Знаете ли на коя фирма е този разсадник с дърветата, който се намира по пътя към с.Рудник, и дали там на място може да се разгледа и купи дръвче?

# 57
  • Мнения: 143
знаете ли къде в Бургас мога да опаковам подарък, но да е в красива кутия, с не в хартия ?
Срещу ДСК до изхода на подлеза имаше едно малко магазинче, собственичката прави големи красоти с опаковането!

# 58
  • Мнения: 89
знаете ли къде в Бургас мога да опаковам подарък, но да е в красива кутия, с не в хартия ?
Срещу ДСК до изхода на подлеза имаше едно малко магазинче, собственичката прави големи красоти с опаковането!


Да и аз за там се сетих, днес минах но го няма. На нейно място има магазин за шапки Sad

# 59
  • Мнения: 8 258

/П.С. и една молба имам.Понеже освободиха моя мъж от работа, сега търсим усилено, че с тия две малки деца, едното от които е бебе, положението е страшно и отчайващо.Та, ако чуете някъде да търсят шофьор /това работи досега в Пътното Бургас 6 години, както и разнос и дистрибуция на хляб /1 година/, а и разнос и дистрибуция на мляко и млечни продукти/3 месеца/, моля да ми пишете!Надявам се не съм досадила с тази си молба и не съм оспамила темата/.

В Jobs-а има подходящи обяви, пробва ли там?

Общи условия

Активация на акаунт