Къде в Бургас (33)

  • 97 528
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
ем аз точно тези кривите зъби споменах че не ги търся

# 721
  • Мнения: 835
Парушева я посетих, но нещо не съм очарована. За цените съм съгласна,  наистина е скъпо удоволствие.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 166
zizi331, в Джъмбо пускат всякакви тематични неща за предстоящи празници.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 381
колко струва опаковането на подарък?

# 724
  • Мнения: 1 809
Здравейте, момичета. Simple Smile До съвсем скоро живях няколко години в София и сега се върнах  в Бургас, заради което съм невероятна щастлива Grinning Няма такъв град просто, особено в последните години.
Обаче сега имам един проблем. Имам нужда от добър хирург-стоматолог, а вече съвсем съм изгубила представа кой къде работи. При мен ситуацията е сложна, многокоренен кътен зъб с киста, който трябва да се извади, и затова ми трябва добър специалист.
Преди много години, ми вади зъб Цветан Буланов( не знам дали го изписвам правилно) и изобщо не усетих как ми извади зъба, перфектно мина. Последно си спомням, че работеше в стоматологията, мисля, че това беше  частен хирургичен център. Сега обаче виждам неговото име на един адрес на ул. Христо Фотев, близо до Ботева се пада. Не беше ли това бившата ул. Димитър Благоев? Освен Буланов може ли да ми препоръчате друг хирург? Благодаря ви.
Лиляна Михайолва
АДРЕС: УЛ. ХАН КРУМ 40 /ОФИС СГРАДА/
ТЕЛ СТАЦИОНАРЕН: 839364, 844434
ТЕЛ МОБИЛЕН: 0888609001
раб. време от 15:00-19:00
Препоръчвам ти я с 2 ръце.Тя ми вади проблемен мъдрец.А преди месец ми вади корен,който беше се разцепил на две.Нищо не усетих и двата пъти.Много внимателна и много добър професионалист.Работи със Здравна каса,така че ако ходиш си носи синята книжка.Била е завеждащ на Лицево-челюстна хирургия преди.

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 4 093
препоръчвам горещо д-р Георгиев в Стоматологията,  вадих си при него зъб пролетта, беше ми препоръчан от моята зъболекарка и от няколко приятелки, за няма и една минутуа си свърши работата перфектно, много е внимателен, работи и по ЗК, ако отидеш в началото на месеца, докато има часове по ЗК

# 726
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
колко струва опаковането на подарък?

От 2 до 5лв. зависи от опаковката.

На мен ми опаковат в цветарските магазини "Дияна" има на Ботева срещу сградата където са офисите на Адрес и в Пикадили.

Бричове за езда никой ли не знае къде продават  Sad

# 727
  • Мнения: 2 216
Бричове за езда никой ли не знае къде продават  Sad
Попитай на конната база до Цурка от къде си купуват бричове
От къде мога да купя масло от чаено дърво и от лавандула?
И последно, ако може да намалим писането в тази тема, за да не я заключат...докато аХ' Не! направи нова тема

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 4 093
продават ли някъде в Бургас кецове  SUPRA или евент. читав сайт, от който да поръчам

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 702
Здравейте,
знаете ли дали в нашия град има кабинет по акупресура, лечебен масаж или други енергийни практики?



Колежките ми докладваха, че вампирски зъби има в Джъмбо, но незная от кой вид.

# 730
  • Мнения: 1 280
Здравейте,
знаете ли дали в нашия град има кабинет по акупресура, лечебен масаж или други енергийни практики?



 Ако не бъркам, видях подобен кабинет точно пре цеха на сладкарница "Роза" в "Изгрев". В събота имам път натам и мога да се опитам да бъда по-подробна  Simple Smile

 За гинеколог, несвързан с водене на бременност аз съм доволна само от Ковачева. Обиколила съм повечето.

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 641
Къде мога да намеря имитация на играчките Beyblade на ниски цени? При арменците или нещо такова? 25 лв ми се виждат ужасно много.

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 10
Здравейте,
знаете ли дали в нашия град има кабинет по акупресура, лечебен масаж или други енергийни практики?



 Ако не бъркам, видях подобен кабинет точно пре цеха на сладкарница "Роза" в "Изгрев". В събота имам път натам и мога да се опитам да бъда по-подробна  Simple Smile

 За гинеколог, несвързан с водене на бременност аз съм доволна само от Ковачева. Обиколила съм повечето.
Познавам доктора, който работи там и мога да дам телефон. Днес бях при него за наместване Simple Smile

# 733
  • Мнения: 668
Къде мога да намеря имитация на играчките Beyblade на ниски цени? При арменците или нещо такова? 25 лв ми се виждат ужасно много.
Има, при арменците. Има и в почти всеки китайски магазин в който продават играчки.  Peace

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 171
Къде мога да намеря имитация на играчките Beyblade на ниски цени? При арменците или нещо такова? 25 лв ми се виждат ужасно много.

7-8 лв/бр светещи, и 5лв несветещи има в магазинчето за играчки в малката уличка зад у-ще "Кирил и Методий"
В магазина за играчки на улица "Шипка" също има такива, но не знам цената.

Общи условия

Активация на акаунт