Ламинат в кухнята

  • 9 312
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 775
Mime-to,  ти си искала да не се вижда мръсотията, а не да не се усеща Grinning. Последното е трудно достижимо.
Шегувам се, да не го приемеш насериозно  Hug

# 16
  • Мнения: 0
Нее, искам кажа, че го гледаш видимо чист, но ако наведеш или стъпиш се оказва, че има много трохи. Иначе го сложиха перфектно, друг е въпроса, че още не сме сколасали да сложим первази. Просто прекалихме с шарката, но така стана и с плота на кухнята. За да не ме дразни всяка прашинка избрахме черен с пръскани сиви точки, и сега не се знае къде е чисто и привидно чисто.

Хах такъв ламинат пък не бях виждала, ама направо сте си вкарали автогол с тази шарка Simple Smile

# 17
  • Мнения: 769
Целият ни апартамент беше на теракот (модата от преди 10-15 години), поетапно слижихме и в трите стаи (спална, детска и дневен тракт) ламинат. Повече ми харесва, по-уютно е, по-топло, детето се търкаля навсякъде. Килими нямаме, много лесно се чисти, НО все пак ще кажа, че на метър около кухнята се захаби доста ламината.

# 18
  • Мнения: 15 379
10-тина години вече кухнята ни е с ламинат. Не е мръднал изобщо, а го мия всеки ден, защото е много светъл и се мърля.

Общи условия

Активация на акаунт