След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 115

  • 35 793
  • 743
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 8 414
Алекс Hug ,Ванче  Hug супер сте   bouquet  bouquet.Мерси за инфото   bouquet  bouquet
Скрит текст:
Божеее а аз като първа глупачка викам че не съм го гледала тоя човек Joy Joy Joy Joy Joy.А съм го виждала и в Златната клетка и в Чинара .Ама за мое оправдание Клетката я гледах малко ,а в Чинара е обръснат и не го познах  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Сега ще си изтегля филмите дето Ванчето е пуснала и ще потърся и българския филм  



http://youtu.be/d6Pt-X4ZP_g

Последна редакция: сб, 25 авг 2012, 16:34 от Eny87

# 121
  • Мнения: 0
Здравейте дами .
Отскачам за малко да ви почерпя ,защото малката ми дъщеря има рожден ден





хубав ден дами

# 122
  • Мнения: 45
Тити, честит рожден ден на дъщеричката ти! Да ти е жива и здрава и много да те радва!
Пожелавам и щастие и късмет! newsm59

Благодаря за почерпката!  Hug За теб!  Peace

# 123
  • Мнения: 8 414
Тити Hug Честит Рожден Ден на дъщеря ти  newsm59.Пожелавам и много здраве,късмет и любов. smile3525 smile3525 smile3525
Подписа ти много ми харесва  smile3521
Иле Hug



http://youtu.be/1F055AN0Bv8

# 124
  • София
  • Мнения: 1 385
   



И от мен честит празник. Д е здрава и щастлива и с голям късмет. Да носи щастие на всичките си близки и всички да носят на нея.   

# 125
  • Мнения: 326
Тити,да ти е жива и здрава рожденничката! Много да те радва!  bouquet  bouquet  bouquet

# 126
  • Мнения: 879
Тити - честит рожден ден на милото ти момиченце!

Нека винаги да я съпътства радостта и късмета в живота й!Усмивката да не слиза от лицето й,а ти да имаш поводи да се гордееш с детето си!
За щастливата мама това

# 127
  • Мнения: 8 717
Тити, честит рожден ден на дъщеря ти!  Hug Много здраве, щастие, и късметът винаги да бъде с нея!  Hug  А това е за гордата мама  Heart Eyes




Ени, как се сети да пуснеш това клипче, къз?  Hug Направо ми се догледа пак Езо, но втория сезон, че в първия оня мустакат Йомер само ми образуваше нерви!  Mr. Green А във втория Нургюл се развихри и бяха много готини със Серхат Тутутмлуер, а за Балъ и персонала в кухнята да не говорим  Joy Joy Joy





# 128
  • Мнения: 8 414
Алекс аз често си го гледам това клипче  smile3521.Много ми е любимо.И аз харесвам повече 2 сезон на Езо ,че в първия тоя мустакатия беше голям дразнител.И той и цялото му фемили.Ей мноо баклава се разточи в тоя сериал многооо  Joy Joy Joy Joy Joy

# 129
  • Мнения: 45
Изгледах втори епизод на Султан без никой да ме притеснява! hahaha Joy Joy
Кеии, чудесен превод и субтитри, както и качеството на видеото! Hug Hug Peace
Да им имам порядките! ooooh! 15 години не е излизала от къщи без придружител и освен за домакини, жените за нищо не ставали! #Cussing out
Много ме е яд, че се смени актьора който играе Йълмаз, брата на Султан! Този от първите серии е голям пич! Embarassed Малко нецензурни думи! Joy Joy Joy

# 130
  • Мнения: 12 818
Здравейте ! 




Титикова  да е живо и здраво твоето момиче, късметът да го следва в житейския път!  

# 131
  • Мнения: 0
Момичета благодаря ви за хубавите пожелания ,да ви се връща в сичко  многокатно.

# 132
# 133
# 134

Общи условия

Активация на акаунт