След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 115

  • 35 806
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 554

  И едно вратле Ени. Алекс я няма така, че ти си на ход.  Joy Joy Joy Joy Joy

 


 

 

# 736
  • Мнения: 8 441
Хриси таман за мен ще има повече  Joy Joy Joy Joy Joy.Ох много е тътлъ на тия снимки  smile3521

# 737
  • Мнения: 1 863
     Това до вратлено, галибе, е Гьонил. Simple Smile Е тя нали е предавала целувки от всички международни фенки, затова е близо до вратлето. Как да стане иначе? Важна мисия изпълнява! Simple Smile
  Сега вече няма да има спане, освен да резна гифчета, ама вие, ненаситници, изписахте темата с вратлета и аз сега нерде да слагам? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте!

Сега ще пусна новата тема!

# 739
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
Здравейте ЛиНки,любимки!

ЕНИчка Hug,добре ми дойде кафенцето сабахлем,имах спешъл нужда,че цела нощ трепах Гурелчо и спасявах Еджи.Какво да направя,такава съм си впечатлителна.Не помня точно какво се случи,ама сигурно съм претрепала Гурчо и Еджи ми се е отблагодарил подобаващо,щото се събудих много щастлива...до момента в които си спомних,че ме чакат няколко декара царевица за бране.Тенкс за преводите,душко.А,джанъм,и аз защитавах наша Китчица,но виж тая новата,Нисан,ми е студена и хлъзгава като змия,направо настръхвам като я гледам.

КЕИИ newsm51,след ледената вода с която ни поляха снощи в ,,Безмълвните'',,,Султан''е като слънчев лъч.

Диме,Малчо Hug Hugтук в нашия дом при Кеии,си е най-топло и уютно.
Скрит текст:
Къде ходите да ви бодат разни трънаци.Разбирам да са рози,че да търпите,но когато са магарешки бодили,направо не се търпи.Аз избягах от един такъв трънлив двор и не се обърнах даже.

Бори  bouquetхаресвам Туба и като визия,и като игра.Изгледах,,Под липите''само заради нея.Но пък там си харесах играта на нашия Явуз-Еркан Бекташ.

Иле  bouquetпак минаваш през темата на бързи обороти.

Танче,Хриси newsm51 newsm51

Това трябва да е Гюнулче,точно когато му е предавала целувки от фенките му./демек и от нас/



Въх,докато се натуткам и сте изписали темичката ни.

# 740
  • Мнения: 8 441
    Това до вратлено, галибе, е Гьонил. Simple Smile Е тя нали е предавала целувки от всички международни фенки, затова е близо до вратлето. Как да стане иначе? Важна мисия изпълнява! Simple Smile
  Сега вече няма да има спане, освен да резна гифчета, ама вие, ненаситници, изписахте темата с вратлета и аз сега нерде да слагам? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Точно Гюнюл е  Joy Joy Joy Joy Joy.Знае тя къде да се настани  Joy Joy Joy Joy Joy
Сонче Hug

# 741
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Заповядайте в Новата Тема

# 742
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
 Embarassed Embarassedами аз щях да пиша за Китка,ама като видях последните снимки и си забравих мисълта  Joy Joy Joyмн.готин наистина,как може да е толкоз чаровен и харизматичен Rolling Eyes
 Хриси Hug каква лека нощ,след тая фотка Wink Grinning-изпотил се е милият ми той,как не го съблече това якенце Blush
Ени Hug,направи ли кремчето Grinning Grinning Grinning?!
Сонче Hug,Иле Hug,Кеии Hug,Танче Hug

# 743
  • Мнения: 881
Ама много жИстоки жени сте ,бре! Mr. Green  Joy Joy Joy
Фрагмани напускахте, фотки - сърцеразбивачки сте сложили,а мен ме издухахте с ритмите на Еничка гюбеци да Фърлям Twisted Evil
А-а-а няма да се разберем така!
Сонче Hug ние с Тони си имаме "тера инкогнита" - разбрахме се добре днес!
Че и темата освежихме малко Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт