След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 115

  • 35 821
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 462
Кеии Hug мерси за серията на Султан   bouquet  bouquet  bouquet.Ти си чудесна   bouquet  bouquet  bouquet
Тони може и "Сълзи от врабче " да се кръсти това в шишетата на  Гурур  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Колкото и сълзи да пролее те са фалшиви ,сърцето му е кухо на него за съжаление .
Хриси мераж за клипа   bouquet.Лелеее колко е била препълнена залата  smile3521  и  само млади и модерно обл;ечени хора видях.Браво но на нашите Сускунларци smile3521А рейтинг им е страхотен.Намират се там където им е мястото -водачи в надпреварата  smile3521
Бори Hug загледай и Сускунлар ако естествено имаш време .Ще бъдеш отново очарована от Мурат  smile3521

# 691
  • Мнения: 1 863
 Привет, омаяни от .... Hug Hug Hug... вие си знаете от кого! Heart Eyes

  Кеии Hug  bouquet, аз чинно си чакам сериите с превод и изпитвам пълното удоволствие от първия път. Тази красавица  просто е помазана от Господ или Аллах, който и да е той. Пак ще кажа... добре, че не съм мъж. А мустакатко не е моята "бира", но се опитвам да го преглътна, дано до края на сериала го захаресвам.
  Е друго е да погледам Тихичките и със звук, не че разбрах какво си говореха, но пък един тембър като ти мине през ухото, ефектът на погледите и мимиките вече е убийствен.
  Хриси, гледах ги в тъмницата... в Истанбул да не са на генератори Joy Joy Joy, нищо не разбирах, но се смях с тях... луда работа. Смешки ли си казваха... билмем. Но пък на фотките Мистър-Чаровник е трепач. На последната от Ени какъв замечтан поглед Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, поне така изглежда... при толкова крясъци в салона, едва ли се мечтае, но фотографа е бил добър в този момент.
  Бори, за мен, джанъм, няма делник, няма празник, както ми се падне от тотото. Joy Joy Joy А колкото до "зависимостта", просто го приемаш като факт, че си вече в блатото и от там излизане няма. А като се има предвид , че още си близо до брега, сещай се какво те чака, като навлезеш по надълбоко. hahaha hahaha hahaha
 Малчо, анладъм, ти що ходиш като пчеличка по сериите, да не си на второ четене минала? Joy Joy Joy Лошо няма... и аз скоро бях в тези серии и им се кефих на първите изблици, много са сладки в първи сезон... как си играеха постоянно на котка и мишка. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дими, Ени Hug Hug удоволствие е да ви чета, с такова настроение са изпълнени винаги постовете ви, не е необходимо да поглеждам ника, вече знам от кого е написано- Simple Smile
  А за Тихичките малко по-късно, че още съм "топла" и ще кажа нещо, което не е за пред хора. От първа серия съм на возилото, а за Гурур съм приготвила специална отвара. Mr. Green Но няма само той да е там Mr. Green

# 692
  • Мнения: 326
Танче,не съм пчеличка ,мила! Аз само след 9-ти епизод прелетях на ЛиН и си останах там!
И сега се завръщам отново към нашите тихички деца!
Имам да си наваксвам,а вие почнахте втори сезон! Кога ще ви настигна,не зная! ooooh!
Обаче на Бори мога да й кажа само едно-нека се радва че сме лапнали по Мурат,където фенките не са толкова улюбени като при Енгин,че там няма и да можем да се вредим!  Joy Joy Joy Joy
А и при мен все пак с пълна сила може да се каже-старата любов ръжда не хваща!



П.П.Само на мен ли ми се струва,или Зорничка вече не пише в другата тема? newsm78

# 693
  • Мнения: 8 462
Танче Hug приготви по-голям казан къз ,че освен за Гурур  и за Нисан и за Сайд и за Ирфан трябва да има  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тони давай ,остава ти малко и ще ни настигнеш със Сускунларците  smile3521.А за флибването и ние сме му мераклийки на Мурат  но сме как да кажа с по-отворени разбирания  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Споделяме си го най-приятелски  Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Аз много се радвам ,че съм сред такива позитивни хора които умеят да разграничават филма от реалността.Щото все пак Мурат е на доста километри от нас и ние тука да се джавкаме за нещо виртуално ,далечно и непознато няма смисъл.Пък и мисля че сме се събрали все хора които имат почти еднакви виждания за ЛиН ,за Сускунлар и може би в известна гледна точка и за живота .Е  с изключение на факта че аз съм си фен и на Цветенцето което другите не долюбват сме на едно мнение за другите неща  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Ама ето никой не ме мери с домати като кажа че харесвам Цветка ,само Танчето твори още по усилено красоти  Joy Joy Joy Joy
Тони права си за Зори ,че не пише нещо при Сускунлар .Надявам се вичко да е наред с нея и скоро да ни зарадва там с интересните си постове  smile3521
И нещо което Софи е направила от серията снощи.Това момиче е много бързо бе  Joy Joy



http://youtu.be/cY91xU0qEG4

# 694
  • Мнения: 13
Привет, ЛИН-ки Hug

Кеи огромни благодарности за Султан  bouquet С нея ще си лекувам сега нервите от снощната серия.Още съм шашната от развитието на нещата и даже не ми се коментира.Дано нашите момчета се окажат умни и съобразителни.
А иначе и на мене ми беше много трудно да възприема мустакатко до нашата Султан,но вече свикнах с него,даже ми стана симпатичен.

Лек ден на всички Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 326
Добре,Ени,започвам...
Скрит текст:
Гурур/Газанфер

Спомени черни в мен назряват
и откъслечно те се появяват
но нима е толкова лесно
да си спомня своето детство
как нищо аз не усещах
когато болка трябва да пронизва моето тяло
а само наслада изпитвам
от чуждата болка,
от чуждият трепет
не можех по нощите аз да заспя
докато не вземех своята доза наслада
и с чуждата болка аз да се храня
като хищник,намерил своята жертва
ще открия отново какво е било
и ще се моля то да отмине
да не почерня моят живот
но дали е възможно
когато този вирус е вече в мен...

# 696
  • Мнения: 887

П.П.Само на мен ли ми се струва,или Зорничка вече не пише в другата тема? newsm78

Така е права си - отдавна не пише при "тихите" - при Бори е!

Танче Hug най-шавливата булка в темата съм аз! Joy Joy
Ама и като момиче си бях такава Joy Joy току ги завъртах по двама-трима.Мама даже се шегуваше,че сърцето ми било като медна пита  hahaha с много килийки Joy Joy Joy
Но поне не лъжа - каквото съм си надробила си го казвам Laughingако ме питат,разбира се! Peace

Ама освен казан, и бухалка трябва да приготвим,че някой май ще отнесе и нея,ако излезе голям,натокан мъж,дето не мисли с горната си глава,а с другата Embarassed - за авуката имам опасения Thinking - та затова - да се подготвиим,викам Joy Joy Joy

# 697
# 698
  • Мнения: 326
Диме,
Скрит текст:
всеки си търси уютно местенце,нали така? Надявам се един човек да е много щастлив от това,което е направил! Peace Защото каквото стана със Зори,стана и с мен,обаче аз си пазя споменът от едни писания на лични! И нямам намерение да ги изтрия! Нека този някой един ден разбере,че не може да е съдник! Всеки има право да си каже мнението! Всеки! Peace

# 699
  • Мнения: 2 554
 
   Тони, за твоята муза няма почивен ден. Joy Joy JoyА пък и като гледам за кой си писала. Joy Joy Joy

  Танче, колкото и тъмни да са снимките и клипа, знаеш, че и в тъмното виждаме този, който търсим. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

  Дими, аййй, ама ти вярно много си шавлива!  Joy Joy JoyДур бе, къз. Joy Joy Joy

  Хайде на кафенце! Султанката вече си го пийва, а и Ед пристига с пълен чар и сексапил.

 
Скрит текст:


 

 

# 700
  • Мнения: 2 554

  Ето ви момиченца още многоооо Еджи.Да има за всички. Joy Joy Joy Joy Joy

 

 

# 701
  • Мнения: 326
Хриси,какъв ти почивен ден! няма такова нещо-аз съм всеки ден на работа,затова и Музата ми твори в несвяст! Joy Joy Joy Joy

# 702
  • Мнения: 8 462
А Хриси  Hugей това вече е приказка  smile3521.Мерси за кафенцето и сладичкото   bouquet.Дето се казва  да си пийнем сладко и да си поговорим сладко  smile3521
Кеии мерси за клипа   bouquet  bouquet  bouquet
Кой друг може да се похвали с такава презентация на сериал  newsm78.Отговора е НИКОЙ.Другите поздравяват на турски и на английски ама нашите хора си ни поздравиха на майчин наш език -български  smile3521.Верно ,че Мурат малко не можа да изкара добре думата ЛЗБОВ ама нищо пак се получи много хубаво  smile3521


Ох Хриси чок готин е тук .Снощи ме залепи за монитора особено като отиваха със Сермет на първата среща със Нисан.малеееее много добре изглеждащ беше адвоката  smile3521
Към кафето да сложим и музика .
http://youtu.be/ECIU3SQyUU4

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Ей ме на-знам кога да се появя Joy Joy Joy
Хриси,мерси за кафето в компанията на Нургюл и адвоката готин..и в сиво мн.хубав бе...
Танчето забърква отвара и яхва метлата-аз от снощи жужа зарад Китка,мн.проклета излезе и истерична ooooh! ooooh!а как крещи и вика..ама като изгледам няколко серийки пак ще пиша.
Тони,радвам се наистина и оценявам компанията сред която съм.Отдавна не съм влизала в адвокатската тема Joy Joy(още ми е смешно като се сетя,аз значи бях в магазина за сортови семена и трактори,ама и там  е мн.хубаво  Joy Joy Joyза протокола да кажа,че и Зорито е с мен там,тя Димето е наблюдателна Grinning ).
Ени,мн.ми хареса ето това от твоя пост и го копирам,защото е едно към едно с моите мисли
"Аз много се радвам ,че съм сред такива позитивни хора които умеят да разграничават филма от реалността.Щото все пак Мурат е на доста километри от нас и ние тука да се джавкаме за нещо виртуално ,далечно и непознато няма смисъл.Пък и мисля че сме се събрали все хора които имат почти еднакви виждания за ЛиН ,за Сускунлар и може би в известна гледна точка и за живота .Е  с изключение на факта че аз съм си фен и на Цветенцето което другите не долюбват сме на едно мнение за другите неща"-
само къде не съм фен на Цветенцето,а на Туба,но това още повече ме кара да ви уважавам и благодаря за толерантността ви,защото никога не ми казахте нищо накриво и сте все така положителни и добрички!

# 704
  • Мнения: 13
Момичета,в кой ден преместиха Султан,събота или неделя. Знам,че имаше инфо по назад в темета,но не го намирам

Общи условия

Активация на акаунт