След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 115

  • 35 825
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 462
iia Hug в събота е.Обаче за часа не съм сигурна дали е от 8 или от по-късно.
Бори  Hug



http://youtu.be/tAQEZrOtrkI

# 706
# 707
  • Мнения: 326
Бори,я сподели за Китка,че да ти олекне...
А колкото до Туба-ами никой не може да заповяда на другия да хареса или не някого! Ти си харесваш нея,ние си харесваме други актьори,но не е нужно да се изяждаме една-друга заради това! Хора сме,а не животни! Hug
Целувам ви и отивам да гледам "Танцувай с мен"
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 708
  • Мнения: 887
Диме,
Скрит текст:
всеки си търси уютно местенце,нали така? Надявам се един човек да е много щастлив от това,което е направил! Peace Защото каквото стана със Зори,стана и с мен,обаче аз си пазя споменът от едни писания на лични! И нямам намерение да ги изтрия! Нека този някой един ден разбере,че не може да е съдник! Всеки има право да си каже мнението! Всеки! Peace
Тони Hug
Скрит текст:
и аз си пазя едни такива "дълбоки" нравоучителни писания на ЛС,затова как мога да споделям интимни неща със снаха ми и бившето свеки,с която съм в прекрасни отношения  и то от същата персона.Но като й се опънах и вече не пропуска
 при всеки особен случай да ми казва ,че ме "обича" Mr. Green Явно й липсвам Joy Joy Joy
и затова при всеки удобен случяй "паркира"  afwitch smile3540в темата ни

# 709
  • Мнения: 887
Ей-й-й - изгледах си Султанка - перфектен превод,превъзходно качество - насладих му се максимално! Айшето е супер - такава свекърва да имате,че да видя колко сте курназ Joy Joy не по болници,ами на Луната ще се качите,ако поиска Joy Joy Joy
Мустакатко - все мрачен го гледам,ама вече му свикнах.Не му е лесно и на него - но каквото си е надробил - ще си куса,без да духа Whistling - нека му пари hahaha hahaha hahaha

# 710
  • Мнения: 326
Диме,
Скрит текст:
всеки си търси уютно местенце,нали така? Надявам се един човек да е много щастлив от това,което е направил! Peace Защото каквото стана със Зори,стана и с мен,обаче аз си пазя споменът от едни писания на лични! И нямам намерение да ги изтрия! Нека този някой един ден разбере,че не може да е съдник! Всеки има право да си каже мнението! Всеки! Peace
Тони Hug
Скрит текст:
и аз си пазя едни такива "дълбоки" нравоучителни писания на ЛС,затова как мога да споделям интимни неща със снаха ми и бившето свеки,с която съм в прекрасни отношения  и то от същата персона.Но като й се опънах и вече не пропуска
 при всеки особен случай да ми казва ,че ме "обича" Mr. Green Явно й липсвам Joy Joy Joy
и затова при всеки удобен случяй "паркира"  afwitch smile3540в темата ни
Диме,
Скрит текст:
аз много обичам такива писания! Е тогава какво следва...Както казва една съфорумка-Малчо много бързо пали,и бързо гасне! Обаче аз си зная като гасна колко дим отделям! Joy Joy Joy Joy
Два пъти си премълчавам,обаче трети път няма да има! Че аз като яхна превозното средство,тежко им и горко на някой си! Whistling Whistling Whistling
[/b]

# 711
  • Мнения: 887
Диме,
Скрит текст:
всеки си търси уютно местенце,нали така? Надявам се един човек да е много щастлив от това,което е направил! Peace Защото каквото стана със Зори,стана и с мен,обаче аз си пазя споменът от едни писания на лични! И нямам намерение да ги изтрия! Нека този някой един ден разбере,че не може да е съдник! Всеки има право да си каже мнението! Всеки! Peace
Тони Hug
Скрит текст:
и аз си пазя едни такива "дълбоки" нравоучителни писания на ЛС,затова как мога да споделям интимни неща със снаха ми и бившето свеки,с която съм в прекрасни отношения  и то от същата персона.Но като й се опънах и вече не пропуска
 при всеки особен случай да ми казва ,че ме "обича" Mr. Green Явно й липсвам Joy Joy Joy
и затова при всеки удобен случяй "паркира"  afwitch smile3540в темата ни
Диме,
Скрит текст:
аз много обичам такива писания! Е тогава какво следва...Както казва една съфорумка-Малчо много бързо пали,и бързо гасне! Обаче аз си зная като гасна колко дим отделям! Joy Joy Joy Joy
Два пъти си премълчавам,обаче трети път няма да има! Че аз като яхна превозното средство,тежко им и горко на някой си! Whistling Whistling Whistling
[/b]
rotfImbo rotfImbo rotfImao Като от запалени автомобилни гуми,нали къз! Hug

# 712
  • Мнения: 326
Диме,
Скрит текст:
всеки си търси уютно местенце,нали така? Надявам се един човек да е много щастлив от това,което е направил! Peace Защото каквото стана със Зори,стана и с мен,обаче аз си пазя споменът от едни писания на лични! И нямам намерение да ги изтрия! Нека този някой един ден разбере,че не може да е съдник! Всеки има право да си каже мнението! Всеки! Peace
Тони Hug
Скрит текст:
и аз си пазя едни такива "дълбоки" нравоучителни писания на ЛС,затова как мога да споделям интимни неща със снаха ми и бившето свеки,с която съм в прекрасни отношения  и то от същата персона.Но като й се опънах и вече не пропуска
 при всеки особен случай да ми казва ,че ме "обича" Mr. Green Явно й липсвам Joy Joy Joy
и затова при всеки удобен случяй "паркира"  afwitch smile3540в темата ни
Диме,
Скрит текст:
аз много обичам такива писания! Е тогава какво следва...Както казва една съфорумка-Малчо много бързо пали,и бързо гасне! Обаче аз си зная като гасна колко дим отделям! Joy Joy Joy Joy
Два пъти си премълчавам,обаче трети път няма да има! Че аз като яхна превозното средство,тежко им и горко на някой си! Whistling Whistling Whistling
[/b]
rotfImbo rotfImbo rotfImao Като от запалени автомобилни гуми,нали къз! Hug
баш така! виж как знаеш!  bouquet

# 713
# 714
  • Мнения: 45
Здравейте момичета! Hug

Минавам само да ви поздравя, че няколко дни няма да имам достъп до комп и ще  наваксвам само с четене! #Cussing out

Силно ви прегръщам и ви пожелавам приятни почивни дни! Heart Eyes

Кеии, благодаря за новия епизод на Султан!  bouquet  bouquet  bouquet

# 715
  • Мнения: 326
Eny, Hug
от 1998година!
Ilka, Hug

# 716
  • Мнения: 887
Вай, Тони Hug- ако се пораздрусам аз така паркета ще стане на бабунки - като "полегнал полицай" Joy Joy или "пътят в ремонт"

# 717
  • Мнения: 326
Вай, Тони Hug- ако се пораздрусам аз така паркета ще стане на бабунки - като "полегнал полицай" Joy Joy или "пътят в ремонт"
Диме,недей така де! Ще те пратим на плажа да тренираш! Поне там няма да има такива загуби,освен да направим един кладенец с морска вода,друго не виждам!  hahaha hahaha hahaha hahaha
Спокойно,аз съм танцувала така преди 13 години! Беше голям купон! Peace

# 718
  • Мнения: 8 462
Охооооо  Тони много хубаво филмче с Ванеса Уилямс.И аз много го харесвам  smile3521
Дими Hug smile3521За тия танци няма значвние какви са ти килограмите ,важно е да има човек мерак  smile3521
Скрит текст:
Имам една приятелка която преди работеше на круизен кораб точно там -Мексико,Маями Куба.И та тя раказваше че там като се излезне на клуб всички танцуват.няма значение млад ,стар,слаб  или пълничък .Всички танцуват  smile3521



http://www.youtube.com/watch?v=318ak6mpsuM&feature=share& … abO7U_MiKiP6BNzaQ

# 719
  • Мнения: 887
Ени - как да нямат значение килограмите,къз - я им виж "балетните" пантофки Joy
Ако се барна в такива след първият такт после 45 дена ще съм в гипс Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт