От септември по TV7- "Великолепният век"

  • 60 601
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 739
Topkapı Sarayı (Muhteşem Yüzyıl müziğiyle)

# 31
  • Мнения: 9 739
Още една скандална лъже-статия Mr. Green ooooh! #Crazy
Скандални са лъже-журналята , а не сериала Naughty


# 32
  • Мнения: 9 739
Водят се преговори за нови българо- турски продукции Peace



Снимаме любов и война с Турция

# 33
  • Мнения: 1 413
 Lilims, много благодаря за темата!   bouquet  bouquet  bouquet
От седмица съм го загледала по vbox, ама и по ТВ7 ще го гледам! Peace
Кастингът и играта на актьорите са великолепни!  smile3501
Пък и отдавна не съм гледала интригуващ исторически сериал!

# 34
  • Мнения: 879
Момичета, а дали няма да почнат да премахват преведените от екипа серии качени в бокса и тубето.Аз си ги сложих в колекция,но другите ми качени в колекция сериали като Фатмагюл и Времето лети/който беше с руски дублаж,дори/ са ми изтрити.Премахнати са и от торентите.
Голяма поразия ще направят,ако стане така! Трудът на толкова хора ще отиде на вятъра,но най-ще съжалявам за изящната поезия,която е преведена!

# 35
  • Мнения: 9 739
На мен ми е известно  за изтрити сериали излъчени само по   БТВ Thinking
Да се надяваме ,че тв7 няма да постъпи така newsm78 но ...ние предполагаме, а те разполагат Praynig


# 36
  • Мнения: 229
Много съм щастлива, че най - накрая ще могат доста българи да се насладят на този филм, изгледала съм го до сега, 2 сезона, чакам с нетърпение 3-ят. Доста е по голямо качеството със субтитрите, но българите искат дублаж, и могат да се откажат, ако е се чете филма, дано поне не делят сериите, дори ако дават само в събота и неделя по една цяла, ще е доста добре. Ако може и всеки ден да е, аз пак бих го гледала. В този сериал има 90 % познати артисти до сега, които сме срещали вече. Онур, Шехерезада - само в 24 епизод. Пейкер, Фирдефс от Забранения плод, Натали или Дафне от СЛава или Гордата Аси, Аслъ от Мечтатели, Четин от Малки жени, Неджля - която очаквам с нетърпение от Листопад. От Златната клетка главната героиня, и прочие, но звездата на филма е една нова красавица, която плени сърцето ми Мерием Узурли или Александра. Успех на всички и знайте, че няма да сбъркате ако гледате филма, невероятен е.

# 37
  • Мнения: 2 411
Четах не малко изказвания на журналисти,за нещо което не са гледали,
а взимат отношение,но  написаното  в поста на Лили направо ме възмути.
Задавам си въпроса:,,Какви журналисти са това?Въобще може ли да се
нарече ,че са журналисти?,,

Хайде да направя и аз сефтето с един колаж!

.

# 38
  • Мнения: 9 739
НАДЕ  Grinning колажa е благодаря Hug

# 39
  • Мнения: 13 432

Единствените снимки на Сюлейман, докато "пиянства" с.... шербет! Joy Joy Joy Joy
През останалото време (63 епизода) яде сухи кайсии и смокини и резенчета ябълка... bowuu bowuu


Последна редакция: пт, 31 авг 2012, 14:03 от jupetrov7

# 40
  • Мнения: 2 411
Жу и то само веднъж!
Иначе доколкото видяхме султана се справя и без шербет.
newsm78 hahaha

# 41
  • Мнения: 9 739



Nebahat Cehre






# 42
  • sofia
  • Мнения: 693
Нямам търпение да го гледам, въпреки, че не съм фен на сериалите, сигурна съм, че ще бъде истинско удоволствие.Даже нямам търпение да разбера точно от коя дата започва GrinningПриятно гледане  bouquet

# 43
  • Мнения: 0
Нямам търпение да го гледам, въпреки, че не съм фен на сериалите, сигурна съм, че ще бъде истинско удоволствие.Даже нямам търпение да разбера точно от коя дата започва GrinningПриятно гледане  bouquet

В България 1 сезон по непотвърдена информация около 10 септември, а в Турция - потвърдено на 12 септември новите епизоди от 3 сезон  Wink bowuu

# 44
  • София
  • Мнения: 1 433
и аз ще го гледам
чела съм книгата Роксолана, би ми било интересно друга интерпретация за нея

Общи условия

Активация на акаунт