Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 901
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 10 680
  • Мнения: 5 249
Здравейте. С айфон 11 про съм, от днес не иска да се зарежда на повече от 80%… имате ли идея на какво може да се дължи, или да го нося в сервиз?
https://support.apple.com/en-us/HT210512

# 10 681
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Не успявам да прехвърля данни между Самсунг Галакси А 50 и нов А 53... чрез приложението Smart Switch... нещо не успяват да се свържат устройствата. Уж изпълнявам това, което трябва, а не става... Някой с идеи къде евентуално може да греша или какво трябва да направя?!?

# 10 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
С приложението за лаптоп ли опитваш? Най-лесно и бързо е директно да ги свържеш с кабел и става за нула време.

# 10 683
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
С приложението за лаптоп ли опитваш? Най-лесно и бързо е директно да ги свържеш с кабел и става за нула време.
Нямам такъв кабел... чрез wifi-то пробвам... приложението Smart Switch е на стария телефон и новият го има...

# 10 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
В кутията на A53 трябва да има кабел с конектори Type-C към Type-C - с него свържи двата телефона:



Много данни съм прехвърлила така и то буквално за минути става - но гледай и двата телефона да са заредени.

Прехвърлянето става от настройки, акаунти, smart swich - но той телефонът ще те води.

Последна редакция: вт, 03 май 2022, 20:08 от a.l.e.n.a

# 10 685
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
В кутията на A53 трябва да има кабел с конектори Type-C към Type-C - с него свържи двата телефона:



Много данни съм прехвърлила така и то буквално за минути става - но гледай и двата телефона да са заредени.

Прехвърлянето става от настройки, акаунти, smart swich - но той телефонът ще те води.
Много, много благодаря... кабелът е там, пъхнат в кутийка, за която реших, че е сложено упътването на телефона и не я отворих... започвам да действам...

# 10 686
  • Мнения: 7 706
С iPhone 11 (Pro MAx ) съм и не зная как, но явно съм блокирала някои сайтове. Или пък някоя "умна" пробграма ги е блокирала, а аз сега не мога да ги отблокирам, не зная как... Например- mail.bg, поради което не мога да си влезна в пощата, както и в сайта през браузър. Как да отблокирам?

# 10 687
  • Мнения: 757
Някой знае ли каква може да е причината да не мога да си включа GPS -a? Рестартирай, спирах включвах gps, мобилни данни, блутут, слагах слушалки...не тръгва и това е. С Xiaomi съм

# 10 688
  • Мнения: 12 116
Погледни в настройките дали ти е включена опцията Достъп до местоположение. Аз съм с Huawei, но ако я изключа, не мога да включа GPS-а.

# 10 689
  • Мнения: 757
Погледни в настройките дали ти е включена опцията Достъп до местоположение. Аз съм с Huawei, но ако я изключа, не мога да включа GPS-а.
Проверих, наистина не знам какво става. Понякога работи, понякога не иска. Къде ли не цъках

# 10 690
  • Пловдив
  • Мнения: 435
Здравейте, имах iphone 7 plus и след едно от обновяванията на версията ми останаха две аларми да звънят в делнични дни рано сутрин, които по никакъв начин не можах да намеря и изключа. При последващи обновявания на версията проблемът остана.
Сега си закупих iphone 13 pro max и при прехвърлянето на данните се оказа, че и този бъг е “прехвърлен”.  Ходих в сервиз, уж преинсталираха приложенията, но проблемът си остана. Не съм пробвала да върна заводските настройки, защото не ми се започва отначало всичко.
Дали има друго решение? Ще съм благодарна много Simple Smile

Може да проверите дали тази аларма не е от приложението Health. Там има опция в Sleep да не изключва алармите ви. Вижте дали не е дадено Оn там и го изключете.

# 10 691
  • София
  • Мнения: 311
Elitta, проверла съм. Уви, не е оттам проблемът.
Благодаря все пак Simple Smile

# 10 692
  • Мнения: 1 006
За Xiaomi RedMi Note 11 Pro - не откривам коя настройка да включа, за да ми се показват използваните МВ, когато съм на мобилен интернет. Моля, помощ. На RedMi Note 5 тази информация излизаше под кръгчето на "Мобилни данни" , сега се ровя 2 седмици и не го намирам къде е

# 10 693
  • Мнения: 5 249
За Xiaomi RedMi Note 11 Pro - не откривам коя настройка да включа, за да ми се показват използваните МВ, когато съм на мобилен интернет. Моля, помощ. На RedMi Note 5 тази информация излизаше под кръгчето на "Мобилни данни" , сега се ровя 2 седмици и не го намирам къде е
Не е в Настройки, а се влиза през приложението Опцимизация(Security) > Монитор на данни > горе в десния ъгъл има бутон с формата на шестоъгълник > Показване на известие за трафика

# 10 694
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
За Xiaomi RedMi Note 11 Pro - не откривам коя настройка да включа, за да ми се показват използваните МВ, когато съм на мобилен интернет. Моля, помощ. На RedMi Note 5 тази информация излизаше под кръгчето на "Мобилни данни" , сега се ровя 2 седмици и не го намирам къде е
Харесва и ли телефона от към функции и камера?Изтича ми договора този месец и засега към него клоня,сега съм с Note9 pro,но не съм очарован от към снимки.

Общи условия

Активация на акаунт