Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 827
  • 11 718
  •   2
Отговори
# 10 725
  • София
  • Мнения: 39 758
Естествено, че са различни.

Каква е разликата,че не я намерих и двата са 5G.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone3=11180&id … mp;idPhone2=11333

# 10 726
  • Мнения: X
Между тези два телефона е питането, ето ги разликите

# 10 727
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Aзалия , благодаря ти!
Сега въпросът ми е кой от двата да взема?☺️Във виваком имат само 11 Pro,това което ми хареса е че батерията е малко по голяма или да си взема от магазин 11Pro+?

# 10 728
  • Мнения: X
Аз бих взела 11Pro.

# 10 729
  • Мнения: 1 937
Здравейте! Моля за помощ при избор на телефон.  Имам Самсунг с 9 плюс, който спешно се нуждае от смяна. Търся телефон с много издръжлива батерия (1 ден със сигурност) и отлична камера. Бюджета е около 1000 лв.
Другото ми питане е кои приложения се поддържат от Хуавей и кои не? Изобщо какво се случва с новите модели и струват ли си, понеже разглеждам и техни модели?
Изобщо не съм на ясно по темата с новите телефони и ще съм благодарна за помощта ви!

# 10 730
  • Мнения: X
Наистина не си наясно с новите телефони. За 1000 лв няма отлична камера, има добри камери. И батерии издръжлива има, но не в телефон с отлична камера. А защо не ги комбинират в един телефон, не знам.
Hовите модели на Huawei нямат GMS или накратко нямат Гугъл. Аз, лично, не бих си купила такъв. Всичко се качва вече и от други магазини и Гугъл също може да се сложи, но не е същото, но това си е мой каприз. За хора, които не могат сами да се справят с тези неща пък, изобщо не го препоръчвам.
Разгледай моделите на Xiaomi. Камерите не са никак лоши.

# 10 731
  • Мнения: 5 248
В iOS 16 най-сетне ще добавят български език.

# 10 732
  • Мнения: X
От септември, но не разбрах за моделите след 12 или и 11 ще закачи.

# 10 733
  • Мнения: X
Всички след 8

# 10 734
  • Мнения: 4 246
Ирене, S10+, батерията издържа ден и половина. Прави много хубави снимки.

# 10 735
  • Мнения: 3 200
Българският език е нещото, което ме влудява в софтуер.
Надявам се iOS 16 да не ни "разпознава" и автоматично да ни направи тази "услуга".

# 10 736
  • Мнения: 12 115
И аз съм така.
Но никога няма да забравя, че първия Ейпъл Макинтош на който седнах, беше с изцяло българско меню, хелп, от-до. Средата на 90-те години, за Уиндоус това си беше чудо невиждано. Чак ми е странно, че телефоните им не са имали до сега опцията. Но и не съм им фен.

# 10 737
  • София
  • Мнения: 9 532
Здравейте!
Бихте ли ме ориентирали, моля, има ли разлика между тези три телефона ( освен тези 20 лв в цената)? Виждам, че първите два нямат NFC, което дори не знам какво означава. Нямат и пръстов отпечатък, но аз така или иначе не смятам да го ползвам като опция, та не ми е важен този отпечатък. Така погледнато има ли значение изобщо кой ще си взема?

https://www.technomarket.bg/compare

# 10 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Напишете имената на моделите или дайте линк към всеки от тях.

# 10 739

Общи условия

Активация на акаунт