Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 359
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 10 755
# 10 756
  • Мнения: 7 753

Благодаря ти.
Пробвах.
И... нищо.

# 10 757
  • Мнения: 12 129
Защо не го нзанесеш в сервиз? Може да бъде нещо хардуерно.

Ела ни се оплачи от Ейпъл. 😋

# 10 758
  • Мнения: 7 753
Защо не го нзанесеш в сервиз? Може да бъде нещо хардуерно.

Ще го нося, натам вървят нещата.
Но ще е след две седмици някъде, няма как по- рано, в движение съм и все без сервиз под ръка.

# 10 759
  • Португалия
  • Мнения: 3 980
искам да купя qi adapter за самсунг серия А
всякакъв вид  qi charger ли ще мога да ползвам, или трябва да си съответстват по някакви показатели?
изобщо-съществуват ли такива комплекти?

# 10 760
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ако правилно съм разбрала - желаете да зареждате безжично телефон от серията Galaxy A на Samsung, но мисля, че тези телефони не поддържат безжично зареждане. За да се зарежда безжично един телефон, трябва да поддържа опцията (хардуерно). Ако телефонът поддържа безжично зареждане - с всяко qi зарядно може, но те са с различна мощност и с някои телефоните загряват доста, с други не.

# 10 761
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
При някой появявал ли се е проблем с таймера? С Huawei 20 Pro съм и от известно време забелязах, че пускайки таймера за 5 минути (най-често за толкова ми се налагаше тия дни), всеки път сигнализира със закъснение - звъни след 8 минути, 12 минути - различно , но не и след 5, както съм го нагласила...

# 10 762
  • Мнения: 2 810
Може ли мнение за този телефон?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid029QPG66aFECQijErgVWCZCgjwhrJCDdEXTuBC5gM4WAEmdruKeoQWfrFX35tbHqBnl&id=100000834940579

Смартфон POCO M4 Pro, Dual SIM, 256GB, 8GB RAM, 4G,

# 10 763
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Доста слабичък процесор. За тези пари по-добре Xiaomi Poco X4 Pro 5G.

# 10 764
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
При някой появявал ли се е проблем с таймера? С Huawei 20 Pro съм и от известно време забелязах, че пускайки таймера за 5 минути (най-често за толкова ми се налагаше тия дни), всеки път сигнализира със закъснение - звъни след 8 минути, 12 минути - различно , но не и след 5, както съм го нагласила...
Никога не съм имала таккъв проблем...с друг техен модел съм, ползвам таймера много често, но такова разминаване...не.

# 10 765
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
И аз често го ползвам и отскоро е това... даже навиках хлапето един път, защото то трябваше да ми нагласи 5 минути и погледнах часовника в стаята в този момент и в момента на звъненето. Оказа се, че вината не е била у него и засега сложих някакво приложение с таймер, но изобщо не ми е удобно и си се ядосвам, а и ми е странно.

# 10 766
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Пробвай да изчистиш кеша на приложението.

# 10 767
  • Мнения: 250
"...засега сложих някакво приложение с таймер, но изобщо не ми е удобно и си се ядосвам, а и ми е странно."
Препоръчвам Ви тези два таймера:

Sand Timer
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keuwl.sandtime … p;hl=bg&gl=US

Kids Timer
https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.skywise.kidstimer

И двата са просто устроени, лесни за използване и не ви е нужна интернет връзка.

# 10 768
  • Italia
  • Мнения: 1 059
искам да купя qi adapter за самсунг серия А
всякакъв вид  qi charger ли ще мога да ползвам, или трябва да си съответстват по някакви показатели?
изобщо-съществуват ли такива комплекти?
Има положителни отзиви за Baseus и много оплаквания, че Olixar и YKing не зареждат.
Аз доста пъти съм се чудила дали да не взема адаптор, но честно казано, смятам, че неудобствата, породеи от адаптора са в пъти повече от удобствата - адапторът се включва в юсб буксата на телефона и по този начин всеки път, когато искаш да включиш телефона към зарядно (приемрно на път не носиш безжичното), трябва да изключиш адаптора, връчзване на телефона към аудио уредбата на колата също не е възможно без да изключиш адаптора. Освен това, кабелът на адаптора е тънък, плосък и прегънат обикновено под капака на телефона (което в днешно време е трудно за изпълнение, особено ако телефонът е по-нов и не е с отваряем капак). Много често калъфчето на телефона не позволява безжично зареждане. Та общо-взето не ми се струва практично, да не споменавам че и не всички зарядни поддържат бързо зареждане.

# 10 769
  • Португалия
  • Мнения: 3 980
Здравейте!
имам много своенравна тийнка,която хем иска нов телефон,а и го заслужава и има нужда, хем не си харесва нищо, ...защото все са мнооого големи и не й са й удобни
сега ползва самсунг а20е-лек и малък
какво бихте препоръчали, че съм се загубила вече ...и да не струва един бъбрек

Общи условия

Активация на акаунт