Ох, тези нови телефони!

  • 1 085 450
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 810
  • Пловдив
  • Мнения: 40 943
При мен е точно в листа с настройки, където е импортирането, но по-долу в менюто - няма никакво ляво и дясно, но все пак сме с различни телефони  Wink Затова направи следното - отиди в указателя и запиши на едно листче подред настройките от менюто, от които можеш да избираш и ела ги напиши тук, за да можем най-точно да ти помогнем. Сега излизам и по-късно ще разгадаем тази пуста мистерия  Peace
  bouquet

Намерих го.От опции на дисплея е било Whistling

# 811
  • Мнения: 1 338
Много се радвам, че е станало  Hug

# 812
  • Мнения: 10 757
Е, значи така. Отваряй си приложенията в Google Play и си махай отметките за автоматична актуализация.
и аз така направих, а после премахнах всички вече направени актуализации на приложения, които не ползвам. От 170МБ паднах на 143. Много съм доволна Simple Smile!

# 813
  • Мнения: 125
Някой със айфон има ли ? Как да изтрия папките със снимки ?

Photos, показват се всички албуми, в горния десен ъгъл на екрана има бутон Edit, натискаш го и пред всяка една папка се появява червен знак за триене. Натискаш този знак и потвърждаваш с Done.

# 814
  • Мнения: 190
Някой със айфон има ли ? Как да изтрия папките със снимки ?

Photos, показват се всички албуми, в горния десен ъгъл на екрана има бутон Edit, натискаш го и пред всяка една папка се появява червен знак за триене. Натискаш този знак и потвърждаваш с Done.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 815
  • Пловдив
  • Мнения: 40 943
Още нещо...в My globul като си проверявам разхода за МБ ми дава от налични 150МБ,ползвани до момента 0,54.Какво точно значи  newsm78 Blush Уф...ама и аз съм на Вие с тези термини и значението им.

# 816
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Не ги разбирам тия нови телефони...и нямам желание за такъв, но ми трябва инфо:

Щерката /13г/ иска от известно време нов тел., сега старият сдаде багажа, та съвсем наближи времето за нов.  ooooh!
Гледам из нета телефони разни...И не мога да се ориентирам.
Препоръчайте някой читав тел. за хлапето, за малко пари, плийз.  Wink

И още един въпрос: какви са тия тел -реплики?
Вършат ли работа? Като цени са съвсем приемливи...

Последна редакция: пт, 17 май 2013, 15:47 от *Бенджи*

# 817
  • Мнения: 17 546
.................
Препоръчайте някой читав тел. за хлапето, за малко пари, плийз.  Wink

И още един въпрос: какви са тия тел -реплики?
Вършат ли работа? Като цени са съвсем приемливи...
За малко пари с добри показатели препоръчвам Samsung S5300 Galaxy Pocket.

Приятелка има реплика на Galaxy Note, не се оплаква, но е 450 лв. За тези пари бих си купила нещо, което не е реплика.

# 818
# 819
  • София
  • Мнения: 4 485
Още нещо...в My globul като си проверявам разхода за МБ ми дава от налични 150МБ,ползвани до момента 0,54.Какво точно значи  newsm78 Blush Уф...ама и аз съм на Вие с тези термини и значението им.

Означава, че от пакета данни, който в твоя случай е 150 МБ до момента си използвала 0,54 МБ. Не съм чела назад в темата, но предполагам, че си с неограничен интернет и имаш 150 МБ, които са на максимална скорост. След като ги използваш скоростта за обмен на данни ще падне. Peace

# 820
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Бижy,   bouquet

Точно за такива пари говорим...Ще й го покажа... Wink

# 821
  • София
  • Мнения: 15 496
.................
Препоръчайте някой читав тел. за хлапето, за малко пари, плийз.  Wink

И още един въпрос: какви са тия тел -реплики?
Вършат ли работа? Като цени са съвсем приемливи...
За малко пари с добри показатели препоръчвам Samsung S5300 Galaxy Pocket.

Приятелка има реплика на Galaxy Note, не се оплаква, но е 450 лв. За тези пари бих си купила нещо, което не е реплика.
Аз съм по-доволна от покета, отколкото от галакси 3.

# 822
  • Пловдив
  • Мнения: 40 943
А от къде си сваляте мелодии,музика?

# 823
  • Мнения: 17 546
Аз съм по-доволна от покета, отколкото от галакси 3.
Ееее, ти пък Laughing те нямат сравнение!
Много съм си доволна от Третата галактика аз. Покета е бебе, но за този ценови клас има достатъчно много неща, които да си ползва лапето, а и май няма по-читав Андроид на такава цена.
Между другото имам един Huawei, който ме изумява с издръжливост на батерия и с функции. Малко е шантаво менюто, но не помня кога последно съм го зареждала, верно че и рядко го ползвам, но са изненадващо прилични телефончета за малко пари.

А от къде си сваляте мелодии,музика?
Аз си качвам и през компа но ползвам и Zedge.

# 824
  • Мнения: 4 120
 Аз съм с бебето на Галактика 3 и съм много доволна  Peace Ама нали съм много социална, то фейсбуци, вайбъри, whatsapp, fsq, инстаграм...батерията  бързо пада.

Общи условия

Активация на акаунт