Ох, тези нови телефони!

  • 1 084 422
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 338
Бижу, то повечето телефони като не се използват и батериите им си държат. И Галаксито ми се случи веднъж да не кликам на него и около 2-3 дена си изкара безпроблемно ...  Peace

Иначе музика и аз главно от компютъра си качвам, но моите песни не ги слушам толкова, колкото радио ако ми се наложи със слушалките ...

# 826
  • Мнения: 17 546
Ооо, аз си го ръчкам непрекъснато! Че то за какво ми е такъв телефон, само за да си говоря по него?!

# 827
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Момичета...пак аз Grinning
Качих си мелодийка и мога да я задам на някой но единично от тел.указател.А как да я направя да отиде в Мелодии и да я задам да звъни на всички-като обща мелодия Rolling Eyes

# 828
  • Мнения: 4 120
 Настройки- Звук- Тон звънене на устройство
Там сменяш мелодията.

# 829
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Настройки- Звук- Тон звънене на устройство
Там сменяш мелодията.

Така де...до там стигам  Wink ама как да си дръпна мелодията,която е в папка Музика,напр. Rolling Eyes Не ми дава опция за търсене с никое "копче"...показва ми само наличните заводски звуци.

# 830
  • Мнения: 4 120
 При мен има опция "Добавяне".

# 831
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
При мен има опция "Добавяне".

А от къде я вадиш?

# 832
  • Мнения: 1 338
Отиди на самата мелодия - пусни я да свири - тогава от настройки бутона я задай като ... и готово

# 833
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Отиди на самата мелодия - пусни я да свири - тогава от настройки бутона я задай като ... и готово

И от там не е...като задържа пръст в-у мелодията излизат сподели-изтриване-премести-копирай-преименуване-детайли.

# 834
  • Мнения: 1 338
Добре, ти направи ли точно каквото написах - откъде дойде това задържане на пръст върху мелодията???? Пусна ли я да свири? Тогава от левия тъч бутон за настройки я задаваш като  ...

# 835
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Добре, ти направи ли точно каквото написах - откъде дойде това задържане на пръст върху мелодията???? Пусна ли я да свири? Тогава от левия тъч бутон за настройки я задаваш като  ...

Е,да направих... ама не ми е активен левия тъч бутон Wink и няма откъде да го задам...

# 836
  • Мнения: 1 338
Добре, ти направи ли точно каквото написах - откъде дойде това задържане на пръст върху мелодията???? Пусна ли я да свири? Тогава от левия тъч бутон за настройки я задаваш като  ...

Е,да направих... ама не ми е активен левия тъч бутон Wink и няма откъде да го задам...

Предавам се, дано някой със същия модел телефон като твоя се включи и помогне ... ако си добре с английския потърси и из Гугъл има много клипчета за кое и как става ...  Wink

# 837
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Добре, ти направи ли точно каквото написах - откъде дойде това задържане на пръст върху мелодията???? Пусна ли я да свири? Тогава от левия тъч бутон за настройки я задаваш като  ...

Е,да направих... ама не ми е активен левия тъч бутон Wink и няма откъде да го задам...

Предавам се, дано някой със същия модел телефон като твоя се включи и помогне ... ако си добре с английския потърси и из Гугъл има много клипчета за кое и как става ...  Wink

Благодаря за търпението! Hug

# 838
  • Мнения: 17 546
mystic woman,
Настройки -> Звук -> Тон за звънене на устройството

# 839
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
mystic woman,
Настройки -> Звук -> Тон за звънене на устройството


Да,но там вече имам една мелодия освен основните,които са си от тел-а...и не ми дава да си вкарам друга newsm78 Ляв бутон не действа и тук...Освен ако я изтрия тая вкараната...и тогава да пробвам.Ама не ми дава и от никъде триене...

Уф...както и да е...отказвам се и аз. Peace

Общи условия

Активация на акаунт