Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 356
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 17 546
Леле, ще ме умориш!  Joy Да, има мелодия, ти нали искаш да зададеш друга за общо звънене на телефона? Като стигнеш до там кликни върху Тон за звънене на устройството и си отвори мястото, на което ти се съхраняват другите мелодии(дава ти се избор за това), избери си новата мелодия и потвърди избирането и. Не можеш да имаш две различни мелодии за общо позвъняване. Можеш да зададеш персонални на всеки от телефонния ти указател, или по групи, както и една мелодия за позвъняване на телефона на всички останали, на които не са зададени персонални мелодии(лични или от група).

# 841
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Наистина...Ох... Laughing Peace
Това го правя/до толкова ми стига акълчето Joy/,но казвам,че не ми дава да си избера друга мелодия/"да си отворя мястото където са ми др.мелодии"/,демек да махна съществуващата,а не да има 2 тона за звънене Peace Иначе за индивидуално звънене също го направих.
Просто нито с левия пуш бутон ми дава да задам нова и да търся от папка,нито мога да я изтрия...
Въпроса е,че тая дето сега ми звучи я докарах там по някакъв н-н Thinking
Айде не се занимавайте с моите несгоди.И аз спирам.

# 842
  • Мнения: 1 338
Виж това клипче, трябва явно да се копира и премести при фабричните тонове ...

https://www.youtube.com/watch?v=yPS-w8yOWWo&feature=youtube_gdata_player

Още едно клипче гледах, точно това е хватката.
Отиваш на песента и натискаш и задържаш на нея и копираш. После отиваш там, където са ти фабричните тонове и я пействаш и после си я настройваш от настройки и тонове ... Сън няма да ме хване довечера ... трябва да стане  Peace

Последна редакция: сб, 18 май 2013, 15:30 от Moringa

# 843
  • София
  • Мнения: 1 344
Примъквам се тихо-тихо...
От миналата седмица съм с S3 mini,все още съм индианец,но определено напредвам...Лошото е,че не мога да се доредя до собствения си телефон от тия тримата моите,мъжа ми много се кефи,непрекъснато го ръчка нещо,качва-сваля някви неща,като зомби е CrazyА за малките е ясно,единия е на Angry birds,другия и той,та съм определила график....

Сега и към проблема-изобщо не мога да се логна в Инстаграм,регистрирам се,както му е реда,но като пиша горе юзернейма и непрекъснато ми казва,че не мога да го използвам,да не би да има някаква особеност,за която да не знам.

# 844
  • Мнения: 17 546
Сега и към проблема-изобщо не мога да се логна в Инстаграм,регистрирам се,както му е реда,но като пиша горе юзернейма и непрекъснато ми казва,че не мога да го използвам,да не би да има някаква особеност,за която да не знам.
Не помня как беше, ама дали не искаше потвърждение на акаунта от пощата с обратен линк? newsm78

# 845
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Хей,успях! Party
От съвсем друго място се прави...От настройки-музика-sdcard-и от там си я настроих Peace

# 846
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А аз да питам инсталирах Инстаграм,на компютъра,обаче не знам как да направя регистрация,препраща ме да инсталирам Инстаграм на телефона,проблема е,че Адроида ми е 2ка и е тръгва там,пробвала съм Crazy ooooh! Та няма ли как от компютъра някак си да успея newsm78

# 847
  • Мнения: 1 338
Хей,успях! Party
От съвсем друго място се прави...От настройки-музика-sdcard-и от там си я настроих Peace

 Tada

# 848
  • Мнения: 4 120

Сега и към проблема-изобщо не мога да се логна в Инстаграм,регистрирам се,както му е реда,но като пиша горе юзернейма и непрекъснато ми казва,че не мога да го използвам,да не би да има някаква особеност,за която да не знам.
Но регистрира ли се изобщо? Аз докато нацеля свободен юзър нейм доста зор видях. През телефона се регистрирах.

# 849
  • Мнения: 4 306

Вчера ми направи впечатление, че на работата ми даде, че мрежата е с лош обхват, имаше две деления на дисплея.
Друго не се сещам от какво може да е.
Ако не почне да пищи през деня за зареждане, довечера ще го заредя и ще направя теста с режим "полет".
Намери от настройките намрежата да GSM only. Може и търсенето на 3Г сигнал да скапва батерията.

Да си припомня страданието - бързо разреждане на батерията. След като го настроих на GSM only карам вече трети ден.  bouquet Благодаря.

# 850
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Моля, някой компютърнограмотен да ми обясни като на блондинка как да ъпдейтна стара версия на иос 4.3.5 до 5, за да синхронизирам пада с айфона! Пфуууу! Голямо дърво са тези ябълкови продукти!

# 851
  • Мнения: 3 880
Pani, аз до колкото знам може да се ъпдейтва само до актуалната в момента. Т.е. Най-лесно е да актуализираш и двата уреда до актуалната версия...

# 852
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Pani, аз до колкото знам може да се ъпдейтва само до актуалната в момента. Т.е. Най-лесно е да актуализираш и двата уреда до актуалната версия...
Как, Бибе? Пада е по-старичък. Даже не знам кой модел се води, а тел. е 5. Кабеляците са им различни  Rolling Eyes Като индианец съм. Знам, че има готини опции, които мога да ползвам, ама като съм толкова смотана!

# 853
  • Мнения: 108
А какво мислите са айфон 5?

# 854
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Pani Kowalska, нямам ipad, но чета на сайта на епъл:
Трябва да си направиш бекъп на всички файлове (снимки, песни, контакти и т.н.)

Свързваш ipad-а с компютъра, отваряш iTunes и там при devices избираш Ipad. Кликни върху Summary и дай Check for Software update.

Ако е кракнат jailbreak или каквото и там се нарича, не бързай да ъпдейтваш, да не се получи някоя инфекция!

Общи условия

Активация на акаунт