Ягодка и Саса

  • 60 118
  • 470
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 400
За колко време ви идват поръчките от Ягодка, че трябва да поръчам един продукт и се чудя дали да е от този сайт или от друг?!

Поръчах на 15.12. На 22 беше при мен. Колко време се чака да възстановят парите? За първи път попълвам формата да ми възстановят митото.

# 61
  • София
  • Мнения: 36 139
За колко време ви идват поръчките от Ягодка, че трябва да поръчам един продукт и се чудя дали да е от този сайт или от друг?!

Поръчах на 15.12. На 22 беше при мен. Колко време се чака да възстановят парите? За първи път попълвам формата да ми възстановят митото.


При мен - максимум седмица, най-често 3-4 дни

# 62
  • Мнения: 39
Zdraveite na vsichki.Izvinqvam se za latinitsata,no kirilitsata neshto mi se izgubi.Iskam da si porucham nqkoi neshta i sled nqkolko dni kolebania i chetene na mnenia koi sait e nai-dobar i kade produktite sa originalni,reshih da porucham ot qgodka.Samo,che vednaga zapochanaha problemite,poneje nyamam bankova karta tova se okazva spanka.Vidqh,che ima opcia plati v broi,no nishto ne mi izpisa linka.Pisah na e-maila im i gi popitah,no nikoi ne mi otgovori....I taka,ako nqkoi ot Plovdiv ot tuk pazaruvashtite porychva neshto,ako e udobno i mene da me vklychi kum negovata poruchka,kato estestveno shte si preveda parite po smetkata my predvaritelno.Veseli praznici na vsichki.I predvaritelno blagodarq,ako nqkoi se otzove. Hug

# 63
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Отдавна не бях поръчвала от Ягодката, но, точно преди Коледа, ми пуснаха 25% намаление, защото съм им липсвала Mr. Green, та се отбелязах с поръчка, намалена реално с 40 % (за лоялен клиент и 3 продукта).  Rolling Eyes И два подаръка. Mr. Green
Т. е., за 63 лв. общо, поръчах тези неща (бяха повече намалени):
http://bg.strawberrynet.com/skincare/estee-lauder/travel-set--ge … u-remover/128003/
http://bg.strawberrynet.com/makeup/arezia/48-eyeshadow-collection---no--02/55914/
http://bg.strawberrynet.com/makeup/arezia/48-eyeshadow-collectio … ---no--01/129948/

# 64
  • София
  • Мнения: 20 211
chockolina, и двата подаръка ли бяха към намалението? И аз имах същото намаление "липсваш ни" плюс подарък, а отделно вървеше някаква промоция за Стефановден - ако поръчаш продукти за над 25 $ в определен период - отново подарък. Поръчката ми съвпадна точно с този период и надхвърляше 25 $, но въпреки това получих само подаръка с личното си намаление, затова ми стана интересно за твоите подаръци.

# 65
  • Мнения: 11
Здравейте момичета, аз им залипсвах 20% и си поръчах. Сега съм решила пак да си поръчам и искам да питам някой ползвал ли е куриерската услуга за предплатено ДДС? Притесняваме да не би да го платя и после пак да отиде в митницата и  иди че се обяснявай с митничарите.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 11 340
chockolina, и двата подаръка ли бяха към намалението? И аз имах същото намаление "липсваш ни" плюс подарък, а отделно вървеше някаква промоция за Стефановден - ако поръчаш продукти за над 25 $ в определен период - отново подарък. Поръчката ми съвпадна точно с този период и надхвърляше 25 $, но въпреки това получих само подаръка с личното си намаление, затова ми стана интересно за твоите подаръци.

Коректорът на Bourjour беше подарък към намалението, а пък гланцът за устни на Stila - за Стефановден. Peace

lacta,, ако ползваш куриерската услуга за предплатено ДДС, после не можеш да си искаш парите обратно от Ягодката, а иначе ще ти възстановят платеното от теб ДДС. Peace

# 67
  • Мнения: 11
А за това не бях се сетила.Благодаря. Забравих да кажа че и аз получих два подаръка с поръчката преди Коледа.

# 68
  • София
  • Мнения: 36 139
Ягодка
Пробвахте ли вече новата Промоция за  БЕЗПЛАТЕН  Келвин Клайн гланц за устни   +   $10 Отстъпка 
Препоръчва се сайта на приятел /  трябват Име и мейл/ и ако той поръча с този мейл и въведе вашия код - получава гланц  и  10$ отстъпка от поръчката

Ако някой иска мога да му препоръчам сайта / да ми даде име и мейл/ - имам код за 10$ отстъпка

Промоцията е валидна до 31.01.2013

# 69
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Отдавна не бях поръчвала от Ягодката, но, точно преди Коледа, ми пуснаха 25% намаление, защото съм им липсвала Mr. Green, та се отбелязах с поръчка,

И аз така.
Поръчах някъде около Стефановден, но още не ми е пристигнала поръчката. На 28 дек. е била шипната.

# 70
  • София
  • Мнения: 20 211
Коректорът на Bourjour беше подарък към намалението, а пък гланцът за устни на Stila - за Стефановден. Peace



Благодаря.   bouquet

# 71
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Здравейте момичета, аз им залипсвах 20% и си поръчах. Сега съм решила пак да си поръчам и искам да питам някой ползвал ли е куриерската услуга за предплатено ДДС? Притесняваме да не би да го платя и после пак да отиде в митницата и  иди че се обяснявай с митничарите.

за да достигнеш тези 20% колко време не си поръчвала от тях? Понеже аз повече от 10% не съм достигала /отделно от това имам около 30 поръчки, но и там процента на отстъпка ми е максимум 10 newsm78

# 72
  • Мнения: 1 270
Аз пък нали им липсвах за 25% по едно време, но поради кофти бременността си нищо не поръчах и .. вече не им липсвам.  Mr. Green
Nik`s mom  около година не бях поръчвала и след 10-те % им залипсвах по следния начин:
Март с 13%, Април 14%, Май - 15%,Юни -17.5%, Юли - 20%
Но явно вдигнаха ръце от мен и не искат пак да ми изпратят 25%  Money

# 73
  • София
  • Мнения: 6 586
Дами, може би е коментирано, но не видях назад. Може ли когат се начислява мито и ДДС да ползваш куриерската услуга на митницата в София т.е. при доставката да платиш ДДС+мито и куриерска услуга ??? Работнт им време е ужасно и съвпада с моето  Mr. Green.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет дами и аз направих първа поръчка благодарение на densi_d имам десет  долара бонус  и гланц на ск -прозрачен е ,но нищо




 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт