Ягодка и Саса

  • 60 105
  • 470
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 502
Здравейте! Някоя от вас получавала ли е козметика с изтекъл срок на годност или със заличени данни по въпроса? Колебая се дали да пазарувам бяла козметика, защото моя близка се оплака от това.

# 46
  • Мнения: 1 270
Azalea случи ми се веднъж да отворя крем с "жълтеникав" цвят, който си беше в срок на годност. Писах до Ягодка и приложих снимка. Възстановиха ми сумата. Това е единствен случай за примерно 3-4 годишно пазаруване.

# 47
  • Мнения: 502
Благодаря! А всички продукти ли са на по-изгодни цени от същите в България? В смисъл, ако се плати и митото няма ли да излезе почти същото?
И друг въпрос - пише ли къде са произведени, в смисъл да не са Китай, Хонг Конг или други подобни?

# 48
  • Мнения: 1 270
Ами ти сама си прецени дали даден продукт ще ти е по-изгоден. Определено от както въведоха тези такси почти се обезмисли пазаруването от Ягодка.
Относно производителя не мога да бъда категорична.

# 49
  • Мнения: 41
А доволни ли сте от Саса,от продуктите им.Гледам цените при тях  са  доста ниски.
И как стоят нещата с доставката?Благодаря  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 197
Аз да се похваля, взех си нещата от митницата  Simple Smile Доста бързо стана всичко и платих само 1.50 в крайна сметка. От самите продукти също съм доволна, макар че само на единия успях да проверя срока на годност.. На другите нещо не ми излезе.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 220
Преди време яко пазарувах от там, но от както станаха промените не  съм. Да ви попитам на коя митница в София идват колетите и за колко време ?
Имам шипната поръчка от днес и с нетърпение я чакам  Crazy
Iseult, а за каква сума ти беше поръчката ако не е тайна ?

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Скоро разбрах за този сайт и съм си харесала този продукт, но нямам никакви отзиви за него. Дали някой го е ползвал, какъв е ефектът и колко време трябва да се ползва?

http://uk.strawberrynet.com/skincare/clarins/bright-plus-hp-brig … ng/108778/#DETAIL

# 53
  • Мнения: 416
   Да попитам и аз нещо - ако ползваш услугата за предплатено ДДС, после Ягодка възстановява ли сумата от ДДС-то и дават ли ти отделен документ за нея?  newsm78

# 54
  • Мнения: 0
   Да попитам и аз нещо - ако ползваш услугата за предплатено ДДС, после Ягодка възстановява ли сумата от ДДС-то и дават ли ти отделен документ за нея?  newsm78

Лорена, виж за ДДС-то какво намерих:
 http://bg.strawberrynet.com/vat_refund.aspx

И аз също смятам да правя поръчка от ягодка, та ме вълнува въпроса.

# 55
  • София
  • Мнения: 36 045
По-добре да се плати ДДС на Митници и след това Ягодка да го възстанови

# 56
  • Мнения: 416
  Аз си мислех да си спестя ходенето до митницата  Simple Smile. Досега не съм ползвала този вариант с предплатено ДДС и незнам дали дават отделен документ за него, който после да изпратя на Ягодка (както е когато съм на митница сама). Или трябва да си "платя" за удоволствието, като не мога да си върна ДДС-то..

# 57
  • Мнения: 1 197
Преди време яко пазарувах от там, но от както станаха промените не  съм. Да ви попитам на коя митница в София идват колетите и за колко време ?
Имам шипната поръчка от днес и с нетърпение я чакам  Crazy
Iseult, а за каква сума ти беше поръчката ако не е тайна ?


За 150 лв някъде ми беше поръчката, но много странно ми взеха само 1.50 такса  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 36 045
За колко време ви идват поръчките от Ягодка, че трябва да поръчам един продукт и се чудя дали да е от този сайт или от друг?!

# 59
  • Мнения: 1 197
За колко време ви идват поръчките от Ягодка, че трябва да поръчам един продукт и се чудя дали да е от този сайт или от друг?!


При мен дойде за около 10 дена и докато я взема от митницата станаха към 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт