Ягодка и Саса

  • 60 133
  • 470
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
чакам сега от комисията, която е гласувала какво решене да вземат (да ми повярват, че струва 17лв. или да си измисят цена), само не знам по какъв ощ начин ще им доказвам, но мразя, когато някой не отстъпва от инат и глупост, затова ще ги мъча докрай, не са длъжни от ягодка да ми връщат нищо. А аз мога да се примиря да ми вземат ддс, щото нали уж при парфюмите политиката е друга, макар че знам ли... ами успех на другите, и се въоражете с търпение, на мен до Бг бързо ми пристигна, ама от Пловдив до нас му отне около точно седмица на парфюмчето... И то с почти ежедневни телефонни разговори до къде ли не, много трудно стават тук нещата

# 16
  • София
  • Мнения: 20 216
Ако нямаш принтирана или на скрийншот цената, би могла да пишеш до Ягодката с молба да потвърдят стойността на поръчката. Със сигурност ще го направят, страшно са отзивчиви.  Peace

# 17
  • Мнения: 1
Ако нямаш принтирана или на скрийншот цената, би могла да пишеш до Ягодката с молба да потвърдят стойността на поръчката. Със сигурност ще го направят, страшно са отзивчиви.  Peace

Ами пратих им писмото, което получих от ягодка, в което пише колко струва поръчката, пратих им снимка (скрийншот) както на всички продукти на Бушерон (общо 4), така и само на моя парфюм, отворен в отделна страница, абсолютно ясно си пише колко струва, пратих им разпечатка от банката (на еди коя си дата съм превела 18лв към сайта.... и още куп, куп доказателсва, ама ето, те си разбират хората и не могат да вярват на някакви си линкове, това не били официални документи, всеки може да ги преправи, последно ако ви интересува как върви случая - свързаха ме с някаква много главна там, не знам каква се явява, разбрах се с нея да и пратя само извлечение от банката, НООО!!! подписано и подпечатано от банковата служителка (щото видиш ли аз може и него да фалшифицирам, а пък така е много сигурно....) както и да е, за мен това е пародия някаква, но няма да отстъпя на някакви малоумници, ако и сега не стане подавам жалба към и аз не знам кой вече...

# 18
  • Мнения: 1 270
Извлечението от банката е напълно достатъчно!В началото като започнаха да начисляват ДДС наистина искаха подписани извлечения от банката.В твоя случай някоя служителка просто е решила да се престарае.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 170
И моята карта я блокираха, не знам дали пак ще поръчвам от ягодите, но да ви следя.

# 20
  • Мнения: 85
Здравейте момичета, искам да Ви попитам как бих могла да си получа пратката, която по проследяващия номер виждам че от 05 Септември е на Митница София (предполагам на ул. Веслец 84) Проблема е такъв че аз съм от Перник и адрес  за получаване на пратката съм си посочила в Перник. Всеки ден проверявам в пощата дали е пристигнала или поне дали има известие, че имам пратка и ако дължа ДДС поне някой да ме уведоми, но уви до момента нямам нищо. Опасявам се че няма да получа поръчката си и тя или ще бъде върната обратно на изпращача или загубена някъде.

# 21
  • София
  • Мнения: 36 159
Здравейте момичета, искам да Ви попитам как бих могла да си получа пратката, която по проследяващия номер виждам че от 05 Септември е на Митница София (предполагам на ул. Веслец 84) Проблема е такъв че аз съм от Перник и адрес  за получаване на пратката съм си посочила в Перник. Всеки ден проверявам в пощата дали е пристигнала или поне дали има известие, че имам пратка и ако дължа ДДС поне някой да ме уведоми, но уви до момента нямам нищо. Опасявам се че няма да получа поръчката си и тя или ще бъде върната обратно на изпращача или загубена някъде.

Ако пратката ти е на стойност над 30лв. - ще дължиш ДДС и трябва да си я получиш от Митницата.
Ако ти не може да отидеш да си я вземеш, напиши пълномощно друг да ти я вземе.
 

# 22
  • София
  • Мнения: 553
защо Ви блокират картите  Rolling Eyes

# 23
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
защо Ви блокират картите  Rolling Eyes
Служебно, от банката беше блокирана моята карта, поради съмнения, че е хакната.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 595
Добрютро дами, имам дследното питане: при плащане с пейпал имали ли сте проблем ? Пуснали са ми една отстъпка "липсваш ни" , която е 17.5 % + един от любимите ми парфюми на промоция, та бая ме сърбят пръстите  Rolling Eyes.

# 25
  • Мнения: 5
Накой скоро да е поръчвал от ягодката?Пратиха ми мейл ''Последен шанс'' за 29% ShockedЯвно бая им липсвам  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 6 595
Накой скоро да е поръчвал от ягодката?Пратиха ми мейл ''Последен шанс'' за 29% ShockedЯвно бая им липсвам  Laughing
и аз същото щях да питам  Mr. Green

# 27
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Накой скоро да е поръчвал от ягодката?Пратиха ми мейл ''Последен шанс'' за 29% ShockedЯвно бая им липсвам  Laughing
Е, пусни нещо де. Сериозно отстъпка си е това, + тази която ще получих за 1-2-3 продукта, както и мисля че и натрупаната отстъпка за лоялен клиент начисляваха.... Направо си струва!!
Аз при 17 % доста неща си поръчах пролетта, плюс допълнителните ми се получиха близо 30%, които пък ми дойдоха супер за мечтани парфюми!

# 28
  • Мнения: 1 205
Здравейте! Записвам се и аз за темата  Simple Smile Вчера направих първата си поръчка от ягодка и да видим какво ще стане. Само това с митницата ме притеснява... Да няма разправия. Веднъж вече ми се е случвало от друг сайт, само че тогава dhl се погрижиха за всичко..  newsm78

# 29
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Здравейте! Записвам се и аз за темата  Simple Smile Вчера направих първата си поръчка от ягодка и да видим какво ще стане. Само това с митницата ме притеснява... Да няма разправия. Веднъж вече ми се е случвало от друг сайт, само че тогава dhl се погрижиха за всичко..  newsm78
незнам , но аз напоследък каквото и да поръчам от ягодата отива на митница и ми взимат стандартната такса от 4 лв, и това е за продукти от около 15-20 лева, имам чувството , че видят ли пакет с лилава панделка , независимо от стойността я препращат там

Общи условия

Активация на акаунт