Тъмно петно на плацентата

  • 957
  • 1
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте, искам да намеря повече информация, но не мога. В 14г.с. съм и моята лекарка откри едно тъмно петно върху плацентата и се притесни. Каза, че това място от плацентата не функционира и трябва да ме наблюдава. На консултация съм след 3 седмици и не знам какво да си мисля. Каза ми да се движа повече и да дишам повече, за да компенсирам това петно върху плацентата. Ами ако петното се уголеми, ако излязат нови петна, какво става.. Трябва ли да правя аборт? Трябва ли да пия някакви лекарства за това? Можели петното да си остане така и да си износя бебчето до края? Минават ми хиляди въпроси през главата, но не мога да намеря отговор. Лекарката ме успокоява, но обмисля вариант следващия път като отида да ме пусне в болнични. Работата ми мисля, че не е натоварваща - счетоводител съм и си стоя на един стол цял ден. Моля ако някой се е сблъсквал с това да сподели. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте!

За съжаление без пряк преглед, не бихме могли да Ви дадем компетентно мнение. Нашият съвет към Вас е да посетите друг акушер-гинеколог за второ мнение.

Поздрави,
Д-р Татяна Арабаджи
АГ Болница "Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт