Проклятието на грозната жена

  • 43 390
  • 879
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 5 920

  Еми такова е ежедневието на жените, надарени с неустоим сексапил, какво да прави жената. Защо толкова се чудите, ако не ви се е случвало, поне не наблюдавате ли реалността.

Е, стига бе, братче! Красивите и сексапилни жени осмислят ежедневието си с кой как ги гледал, включая строителни работници, касиерки и зарзаватчийки, примерно, кой точел лиги след тях, реално или виртуално, че и изключително да се ласкаят от този факт?
Айде, моля ви се, пак пратихме красивите в графа "глупави"! Crazy
Ама може би е малко подвеждащо де, щото те повечето хора са си глупави, без значение красиви, грозни.

# 331
  • Балчик
  • Мнения: 9 312
Ето това е грозна и глупава жена:

# 332
  • Мнения: 12 722
Май стигнахме до извода за проклятието на красивата жена - основното, което я вълнува е собствената й красота. И ако някой не се вълнува от това, то той е грозен, злобен и завижда.

# 333
  • Мнения: 26 463

  Еми такова е ежедневието на жените, надарени с неустоим сексапил, какво да прави жената. Защо толкова се чудите, ако не ви се е случвало, поне не наблюдавате ли реалността.

Е, стига бе, братче! Красивите и сексапилни жени осмислят ежедневието си с кой как ги гледал, включая строителни работници, касиерки и зарзаватчийки, примерно, кой точел лиги след тях, реално или виртуално, че и изключително да се ласкаят от този факт?
Айде, моля ви се, пак пратихме красивите в графа "глупави"! Crazy
Ама може би е малко подвеждащо де, щото те повечето хора са си глупави, без значение красиви, грозни.

 Що да си осмислят ежедневието? newsm78
 Щеш не щеш, хората си ги гледат... Мъжете де, не хората. И казах сексапилните, не красивите. Има разлика тънка. У нашата Шанталет, като съдя по демонстрираните  отрязъци се е събрал бая сексапил. Защо ви дразни това?
  Мене ме кефи. Много е женствено.

# 334
  • Варна
  • Мнения: 2 309

Май стигнахме до извода за проклятието на красивата жена - основното, което я вълнува е собствената й красота. И ако някой не се вълнува от това, то той е грозен, злобен и завижда.

Глупости! Като е красива, да не е сляпа или глуха? Защо ако отразява вниманието на околните, това задължително е индикатор за интелектуални липси? Не може ли всичко да се съвместява?

# 335
  • Мнения: 11
А не знам, кои снимки си взел от гугъл, но съм на 100%, че си мъж, или предположението на Вилико, не е нормално някой постоянно да се самоизтъква нон стоп, това предполага някакъв вид дефицити.... както и да е аз разбрах вече, какво е проклятието  Wink

  Еми такова е ежедневието на жените, надарени с неустоим сексапил, какво да прави жената. Защо толкова се чудите, ако не ви се е случвало, поне не наблюдавате ли реалността.
 
 Постовете и са приятни и забавни, не знам с какво ви оскърбяват Laughing
Ха, айде не ми обяснявай за сексапила на мен, не ми липсва никак, но не го вмъквам във всеки ред и пост, голяма забава Joy Около мен е пълно с много красиви жени, ама много като казвам, имам предвид не на форумно ниво, а в реала, никоя не съм я видяла така да дебилизира.
Ето по-напред писа една потребителка, която преди съм виждала на снимки нементе тук и е изключително сладка и хубава(Иля), не съм я забелязвала да се самоизтъква денонощно... хе-хе

# 336
  • Мнения: 12 722

Май стигнахме до извода за проклятието на красивата жена - основното, което я вълнува е собствената й красота. И ако някой не се вълнува от това, то той е грозен, злобен и завижда.

Глупости! Като е красива, да не е сляпа или глуха? Защо ако отразява вниманието на околните, това задължително е индикатор за интелектуални липси? Не може ли всичко да се съвместява?

Може, и много жени го правят. Но на тях всяка втора дума не им е Ах, колко съм красива и как ме зяпат мъжете.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 2 309
Зеринтия, четейките стигам до извода, че не си особено красива. Щото нали, вътрешният мир се отразявал на външността и т.н.....

# 338
  • Мнения: 26 463
 
Ха, айде не ми обяснявай за сексапила на мен, не ми липсва никак, но не го вмъквам във всеки ред и пост, голяма забава Joy


 Виж сега, ти и да имаш сексапил, постовете ти са неприятно злобни.
 А нейните забавни и неангажиращи с негативни емоции.
  Кого ли ще харесат хората, а?

  Все пак момичето не претендира да чете Ницше в оригинал и да заема висок пост в мултинационална компания, просто регистрира факта, че на мъжете като я видят им потичат лигите... ами такива са си мъжете, акъла им е знайно къде като видят чифт хубави цици.
 

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 11:27 от Iris04

# 339
  • София
  • Мнения: 5 920

 Що да си осмислят ежедневието? newsm78
 Щеш не щеш, хората си ги гледат... Мъжете де, не хората. И казах сексапилните, не красивите. Има разлика тънка. У нашата Шанталет, като съдя по демонстрираните  отрязъци се е събрал бая сексапил. Защо ви дразни това?
  Мене ме кефи. Много е женствено.
Демонстрирани размазани отрязъци на крайници и задраскани глави сме гледали, да.
Щем, не щем. Laughing

# 340
  • Мнения: 12 722
Зеринтия, четейките стигам до извода, че не си особено красива. Щото нали, вътрешният мир се отразявал на външността и т.н.....

Ти каквато си добричка, трябва да си поне 100 кила. Щото нали дебелите били добри.

# 341
  • Мнения: 2 198
Ей спрете да се карате! И аз се дразня от постовете на Шанталчето, но понеже не мога да повярвам, че ги пише сериозно, приемам, че ги пише с чувство за хумор. Кво толкова. Но обиди на тема външен вид са срамни и недопустими.
Между сексапил и красота има огромна разлика. На мен сексапилните жени ми изглеждат леснодостъпни и първични. А има красиви жени, у които красотата е някак срамежлива и не се натрапва. Различно е.

# 342
  • Мнения: 11
Ха, айде не ми обяснявай за сексапила на мен, не ми липсва никак, но не го вмъквам във всеки ред и пост, голяма забава Joy


 Виж сега, ти и да имаш сексапил, постовете ти са неприятно злобни.
 А нейните забавни и неангажиращи с негативни емоции.
  Кого ли ще харесат хората, а?

  Все пак момичето не претендира да чете Ницше в оригинал и да заема висок пост в мултинационална компания, просто регистрира факта, че на мъжете им потичат лигите... ами такива са си мъжете, акъла им е знайно къде.

 

Теб ще харесат разбира се, забавата настана, откога я чакам:)
Някой питаше дали съм грозна, не съм, сори... Simple Smile И злобна не съм, просто обективна:)

# 343
  • Мнения: 4 299
Ех, какви теми имаше едно време, то косми, вежди, задници, то бой с клавиатури....а сега сто страници есета върху красотата и грозотата, сто линка към фотошопнати снимки на знаменитости, и нито една снимка на Шанталчето!, и нито една обиколка на латералните стави на Богиня !
От толкова много приказки за вътрешна и външна красота  Клюкарника май е завладян от предчувствие за световен мир  Laughing.

# 344
  • Мнения: 25
 Мене ми е интересно към коя група спадат мацките, изваяни в тяло, ама като се обърнеш - урунгел. Като гледам, се котират добре.. таковата... явно като имаш секси тяло, вечене се броиш "грозен"...

Общи условия

Активация на акаунт