Проклятието на грозната жена

  • 43 390
  • 879
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 26 463
 
Мене ми е интересно към коя група спадат мацките, изваяни в тяло, ама като се обърнеш - урунгел. Като гледам, се котират добре.. таковата... явно като имаш секси тяло, вечене се броиш "грозен"...

 Като гледам миските, дето ги избират, имаш право.

# 346
  • Мнения: 12 722
Мъже са в журито, мъже са им спонсорите - нормално.

# 347
  • Варна
  • Мнения: 2 309
Зеринтия, четейките стигам до извода, че не си особено красива. Щото нали, вътрешният мир се отразявал на външността и т.н.....

Ти каквато си добричка, трябва да си поне 100 кила. Щото нали дебелите били добри.

A, Трещи, това е нейната логика. Моята е съвсем различна- и красивите, и грозните могат да бъдат противни.

# 348
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Проклятие тегне навсякъде.
Жена да не си.

# 349
  • Колибите
  • Мнения: 378
Грозни са жените на другите мъже.

# 350
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Кои са тия "другите" мъже? Аз съм срещала само един вид.

# 351
  • Мнения: 26 463
  Чуждите.

# 352
  • Колибите
  • Мнения: 378
Кои са тия "другите" мъже? Аз съм срещала само един вид.

Ирис, поставих се в позицията на мъж Rolling Eyes - т.е. на приятелите и колегите, на другите мъже жените им са грозни. Моята е най-красива.

# 353
  • Мнения: 26 463
  Ааа, по-добре така, само да не е обратното Laughing

# 354
  • Мнения: 41
Проклятието на грозната жена е, че никой не се интересува от тортичките и.

# 355
  • Варна
  • Мнения: 2 851
Грозни са жените на другите мъже.

а, аз пък все мислех, че чуждата жена им се вижда по хубава.. Wink
Имаше един лаф преди съм го чувала :
 – Много си хубава жена,ама така, маааалко чуждо да имаш..

# 356
  • Мнения: 81
Проклятие тегне навсякъде.
Жена да не си.
Всеки ден благодаря, че съм се родил мъж.  Mr. Green

# 357
  • Мнения: 10
Теми като тази и огледалната и не трябва да замират,защото има жени,които развалят всяка тема,като я заменят със своята собствена,а тя е една едничка:''Колко съм красива,обичана,обгрижена,обожавана и въобще ВЕЛИКА!'' Още по досадни са такива жени в тема,където се обсъжда сериозен въпрос,там те влизат само за да обяснят,че такъв проблем нямат...Разбирам,че имат нужда от това,ама...Има и умни жени,които могат да  дадат смисъл и на най-тъпата тема,кеф ми е да ги чета! Simple Smile

# 358
  • Варна
  • Мнения: 2 851
А аз въпреки всичко, никога не ми е минавало през ум дори, че искам да съм мъж  Rolling Eyes
Някак да съм жена ми е на сърце  Heart Eyes въпреки трудностите..
...:''Колко съм красива,обичана,обгрижена,обожавана и въобще ВЕЛИКА!'' Още по досадни са такива жени в тема,където се обсъжда сериозен въпрос,там те влизат само за да обяснят,че такъв проблем нямат..
Ами да се похвалят, какво толкова.. Grinning
Не може всеки да ни се харесва, рожбе ..Нито ние да се харесваме на всички.
То не е и нужно. Peace

# 359
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Проклятие тегне навсякъде.
Жена да не си.
Всеки ден благодаря, че съм се родил мъж.  Mr. Green

Ако трябва да сме точни - родил си се момченце  Mr. Green
И не си се родил, а са те родили. А преди това - направили.
Иначе - имаш всички основания за благодарност.  Wink

Не че ми е зле да съм жена. Напротив.

Общи условия

Активация на акаунт