Детоксикацията на д-р Михайлов- тема 10

  • 60 270
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 234
Здравейте. И аз съм на линия. За първи път правя детокс. Надявам се да устискам. Изпих си солта. Наистина е много гадна. Подейства някъде след час. След нея си пийнах кафето. Преди малко изядох четвърт диня и съм ок. Успех на всички да издържим.

# 61
  • Мнения: 12
И аз с вас   book fingerscrossed

# 62
  • Мнения: 22
Един бърз въпрос към по-компетентните : ако днес съм почнала детокса с Ги, може ли утре да продължа с англ. сол и плодове, че това Ги не ми понася изобщо, постоянно ми се гади.

# 63
  • Мнения: 4 607
*siska*, не съм запозната, но мисля че по-скоро не. Тя и английската сол е много гадна.

Аз от известно време правя полудетокс, т.е. не пия ансол, карам си само на фрешове, чай и вода и се чувствам добре. Вярвам, че пак се пречиствам, макар и да не е както със солта. Rolling Eyes

# 64
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
*siska*, не съм запозната, но мисля че по-скоро не. Тя и английската сол е много гадна.

Аз от известно време правя полудетокс, т.е. не пия ансол, карам си само на фрешове, чай и вода и се чувствам добре. Вярвам, че пак се пречиствам, макар и да не е както със солта. Rolling Eyes

Не съм спец - но бях чела (тук някъде), че без солта не е детокс, а просто разтоварващ ден - няма го извличането на токсините... Аз пия не английска сол, а лактулоза - също се препоръчва от д-р Михайлов. И не е гадна на вкус.

# 65
  • Мнения: 4 607
Да, и аз това казах, че по-скоро се разтоварвам, отколкото да правя детокс. Peace

# 66
  • Мнения: X
Днес съм на около 4 кг. диня и 1,5 л. вода плюс 3 кафета.
Ансол изпих една много голяма лъжица, може би повече от 15 грама.
Не мога да изляза от тоалетната, добре, че съм си вкъщи!
Но иначе се чувствам добре, нямам главоболие и изобщо не съм гладна. Мислех си, че ще е доста по-зле.

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 19:12 от Анонимен

# 67
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
как се разтреперих  Tired
момичета , вечерта пие ли се сол -не съм чела подобно нещо ,но да попитам, аз освен къркане на червата друга екстра от нея нямам  newsm78

# 68
  • Мнения: 0
как се разтреперих  Tired
момичета , вечерта пие ли се сол -не съм чела подобно нещо ,но да попитам, аз освен къркане на червата друга екстра от нея нямам  newsm78
Не, ансола се пие само сутрин. Не се притеснявай, ще подейства. Погледни го от добрата страна - може би нямаш много за чистене Thinking

# 69
  • Мнения: 0
Аз издържах днес на вода и 1 кг праскови, остава ми още 1 -2 до довечера. От време на време огладнявам, но после ми минава. Чувствам се добре, въпреки че мислех че ще имам от онова ужасно главоболие. Много се радвам че всичко миинава гладко, дано да продължи така и следващите 2 дни Simple Smile Само английската сол за жалост е трудна за преглъщане, но искам всичко да е точно и утре пак ще я пия. Успех на всички Simple Smile

# 70
  • Мнения: 3 067
И аз съм тук - нямам главоболие силно, лекичко, не ме втриса нито пък съм гладна и замаяна. Е лекичко само ако стана по-рязко. Не съм гладна, с водата май ми е малко, но ще наваксам до лягане.
И на мен солта ми действаше само до обяд, после дори излизах малко.

Мен не ми е толкова гадно т.е. много ми е гадно, но съм пила и по-големи гадости и си го припомням. Имаше едно изследване за рак на мозъка - там пих един реактив със абсолютно същия вкус, но много по-голямо количество  Laughing Mr. Green като си го припомня и... гълтам водата, гълтам лимончето и пей сърце Wink

# 71
  • Мнения: 254
Гладна съъъъъъъъъъъъм!

# 72
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
 Mr. Green  и азззз , а моите ядът сандвичи  ама от онези пеканите на грилче дето ухаят божественоооооо  Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 219
Стискайте уста момичета и гледайте на другата страна Laughing
Аз днес устисках...почти.Готвих на моите хора, нямаше как и трябваше да опитам манджата на сол, само си близнах и после докато обезкостявах мръвката на малката облизах едно кокалче  Blush Малко ми оставаше да се поддам и да си сипя, но устоях.Надявам се утре да е по-добре.Иначе физически съм добре, само ми е малко нервно.

# 74
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Аз се замислям - доколко е важно захранването. И ако не се направи както трябва, какво се случва?  newsm78 Чака ме един тежък купон в събота вечерта и се опасявам, че няма да устискам...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт