Детоксикацията на д-р Михайлов- тема 10

  • 60 216
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 254
Да, не е задължително да те боли главата по време на детокса, а след това се чувствам добре, наистина. Нормално е и да сме по-напрегнати понякога по време на детокса, защото зависи какво правим по това време - понякога може да сме по-напрегнати дали в работата или у дома, а друг път по-спокойни - това определено оказва влияние на мигренозните пристъпи... Но, нали си ги знаем. Sunglasses

# 751
  • Мнения: 6 395
Пролайтина е хормона на стреса. При чувствителна нервна система, той скача рязко, резултата е главоболие и изброените други странични ефекти. Доста дълго време и аз си мислих, че страдам от "стрес" ама стреса реално не е диагноза, нали, а е заобикаляща среда. Та добре, че откриха причината, за това ви съветвам, ако диагнозата ви е стрес, да търсите причината за главоболието на хормонално ниво, а не какво го причинява. Сега пия много леки хапчета и всичко се контролира  Wink


Аспирина и другите обезболяваще , не е препоръчително да се пият постянно, защото те действат на ниво, че забавят или блокират невротрансмитерите....което прилагано дълго време, има възможност да се получи ивреждане. Търсете причината и лекувайте причинителя, ме следствието.

Относно начина на живот, аз водя доста здравословен такъв. Не ям месо, пържено, какъо и ограничавам бялата захар, не ям бързи закуски, както и не пия никакво газирано. Веднъж, два пути в годината, правя детокс, както и практикувам йога. Мислех си, че при такъв режим, няма как хормоните ми да не са в норма и нещо друго причинява умората и мигрената ми.......стреса,тъй като работя под напрежение. Е оказа се, че да стреса е катализатор, да вдигам пролактина и да не се чувствам добре.  Сега приемам много ниски дози достинекс, държа го в норма и се чувствам прекрасно.

А ако целите забременяване, е задължително да го тествате,тъй като е възможно високите нива да потискат овулацията. Както и аспирин, аналгин, парацтемол, приемани преди и около ову, имат същият ефект, да пречат на отделянето на яйцеклетката...

# 752
  • TX
  • Мнения: 591
бубеееееееее

# 753

Общи условия

Активация на акаунт