Детоксикацията на д-р Михайлов- тема 10

  • 60 267
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 873
Аз детоксикации съм правила неколкократно макар и някои да са били малко изменени. Но мога да споделя от моят опит, че след едно такова пречистване /дори и поста е такъв/ обонянието ми се изостря супер много. Храни, които преди съм херасвала почват да ми миришат ужасно т.е да усещам истинската ими миризма, а не това което ми е харесвала преди /пример са ми дюнерите и закусвалните с тестените закуски, където мога да си представя какво се използва/. Дано ме разбрахте:) Почвам да не понасям разни неща, които преди съм харесвала и не се нахвърлям предимно на тестените и сладките неща.
НО веднъж позволиш ли си да се върнеш на старият си начин на хранене после става много трудно. Така, че въпросът не е 3 дена да се детоксикираш, а после пак да почнеш да си се тъпчеш като преди или да ядеш безразборно, а въпросът е да си изградиш някакъв режим на хранене, но не и да се фанатизираш-тове е вредно, това не тр да го ям и пр.
Аз лично още не мога да намеря баланса и все още съм на принципа - без едно мога, но едно не ми е достатъчно:)

# 706
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Мария84 може би ще повторя Bunnie и naskomimi - всеки трябва да намери своя баланс, да промени начина си мислене,на хранене изобщо начина на живот , за да има успехи. Няма значение дали ти е 1-ви или 20-ти детокс. Аз за себе си бях намерила баланса - до обяд само плодове,обяд,вечеря- хапвах,не се тъпчех,опитвах се да съчетавам храните, не вечерях късно, всяка седмица плодов-оризов ден,всеки месец 2 дни детокс. Чувствах се ИДЕАЛНО! Забременях и продължих в същия дух,детоксите обаче по някое време ги спрях,но страшното дойде след като родих Embarassed Реших,че това е период от живота ми, че сега ще ям,спрях да пуша (веднага след като забременях) иииииииииииии напълнях! Опитах няколко пъти да детоксвам,но се провалих-проссто не бях готова. ooooh! Трябваше явно да стигна до дъното както каза Боби в един друг форум Wink за да се освестя. И дано е така и с този успешен детокс нагласата ми поеме в правилната посока. Дано съм ти била полезна! Успех! Hug
А за протокола- днес се захранвам,чувствам се много добре! Не съм се теглила,може би утре сутрин ще я свърша тая работа Wink
П.П. Ухааа,изписала се темата Laughing довечера ще пусна нова  Party

Последна редакция: ср, 27 фев 2013, 13:51 от БубаЛина

# 707
  • Мнения: 232
Привет!След вчерашното захранване,днес съм още 300гр надолу!!!!И така за този детокс съм свалила общо 4,600кг и съм много доволна!Другия месец мисля пак да съм на линия,но ..ще видим  Wink

# 708
  • Мнения: 14 022
_re_ge Пол Брег може би Simple Smile А зелето е богато е на аминокиселини, захари, азотни съединения, минерални соли и витамини,целулозата подобрява перисталтиката на червата, много ниско калорично е и именно поради това е подходящо да се използва при диетично хранене.при хора с наднормено тегло,затлъстяване. Така че напълно подкрепям думите ти Simple Smile



Буба Лина  Hug
благодаря, точно това му беше фамилията, а аз рових на Пол Брен Hug ( склерозата ме гони! )  и ми излизаше някакъв американски певец.

Аз май съм единствената която не се качва на кантар по време на детокса. Идеята за поддържане на добро тегло е хубава но не може да се свързва само с детокса който е веднъж на 28 дни. Трябва цялостна концепция. За да поддържам приемливо за мен тегло  съм с постоянни органичения вече станаха 25 години. Именно когато килограмите ми се лашкаха насам натам намерих материалите за лечебното гладуване на Брег. Започнах заради отслабване ( затова ви разбирам) а след едно време го приех като грижа за организма си.


П.С.

буба лина
всяко нещо с времето си, аз си възвръщах килограмите едва след година и половина. - две след раждането, като да кажем 80%  от набраните килограми свалях за една година. Обаче останалите 3-4 килца наистина бяха мноооого трудни. И друго - ако ги нямаше тези лашкания нямаше да се просто хора нали, щяхме да сме машини без емоции и слабости.

# 709
  • София
  • Мнения: 980
А камъни в жлъчката чистят ли се?

# 710
  • Мнения: 1 787
А камъни в жлъчката чистят ли се?

Не,не се топят с детокс! Има други начини за топене на камъни в жлъчката, но трябва да се консутираш с лекар, защото е много опасно от запушване на канал и от там да стане перитонит.

# 711
  • София
  • Мнения: 980
Кофти, мерси. Но от лекари вече аман, проф. Пожарлиев иска да ме реже, дори не ми каза за друг вариант. Ей така ще си ходя без жлъчка, при това дори не ми прави проблем, да чукна на дърво, откриха ми го случайно след бременност, което разбрах е често явление. Само един е, явно не съм склонна, просто от притискането на плода. Сори за офф-а Embarassed

# 712
  • София
  • Мнения: 873
Кофти, мерси. Но от лекари вече аман, проф. Пожарлиев иска да ме реже, дори не ми каза за друг вариант. Ей така ще си ходя без жлъчка, при това дори не ми прави проблем, да чукна на дърво, откриха ми го случайно след бременност, което разбрах е често явление. Само един е, явно не съм склонна, просто от притискането на плода. Сори за офф-а Embarassed
потърси в нета инфо за Никола Алексиев-билкар от Плевен. Той има билки за 3дневно прочистване на черен дроб и жлъчка. Билките са именно, за да омекотят и разбият дори камъните и да не заседнат. Аз съм го правили и останах доста очарована от това, което излезе:) Обади се и ги разпитай. Според мене не трябва да те режат,но това е мое мнение.

# 713
  • София
  • Мнения: 980
Кофти, мерси. Но от лекари вече аман, проф. Пожарлиев иска да ме реже, дори не ми каза за друг вариант. Ей така ще си ходя без жлъчка, при това дори не ми прави проблем, да чукна на дърво, откриха ми го случайно след бременност, което разбрах е често явление. Само един е, явно не съм склонна, просто от притискането на плода. Сори за офф-а Embarassed
потърси в нета инфо за Никола Алексиев-билкар от Плевен. Той има билки за 3дневно прочистване на черен дроб и жлъчка. Билките са именно, за да омекотят и разбият дори камъните и да не заседнат. Аз съм го правили и останах доста очарована от това, което излезе:) Обади се и ги разпитай. Според мене не трябва да те режат,но това е мое мнение.
    bouquet   bouquet   bouquet

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Я  да ви следя  Stop

# 715
  • Мнения: 6 395
И аз се включвам във вашата темичка, вегетарианка съм по принцип и всяка пролет правя някакъв вид прочистване на организма. Миналата година направих кленовият сироп Март, а май месец бях на житеният режим. Ето, че паке март и пак е време за пролетно прочистване   Wink


Честит празник на всички   bouquet

# 716
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Чета ви във форума от януари, но се реших да се детоксикирам и аз едва през февруари. Всичко мина много леко, като по вода. Чувствах се много добре, след това се захраних и от тогава започнаха проблемите при мен. Каквото и да хапна все ми е тежко, като че ли имам гюле в стомаха.Три дни след захранването корема ми е подут и в устата си имам горчив вкус дори към водата.Да добавя , че преди това не съм имала проблеми със стомаха. Моля, дайте ми съвет какво да правя в такъв случай. Вие имали ли сте подобен проблем и как сте се справили с него. Притеснявам се да не си навредя по някакъв начин на здравето. Sad

# 717
  • Мнения: 1 787
Здравейте момичета! Чета ви във форума от януари, но се реших да се детоксикирам и аз едва през февруари. Всичко мина много леко, като по вода. Чувствах се много добре, след това се захраних и от тогава започнаха проблемите при мен. Каквото и да хапна все ми е тежко, като че ли имам гюле в стомаха.Три дни след захранването корема ми е подут и в устата си имам горчив вкус дори към водата.Да добавя , че преди това не съм имала проблеми със стомаха. Моля, дайте ми съвет какво да правя в такъв случай. Вие имали ли сте подобен проблем и как сте се справили с него. Притеснявам се да не си навредя по някакъв начин на здравето. Sad

Kоя детоксикация прави? Спази ли правилата на захранване?

# 718
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Чета ви във форума от януари, но се реших да се детоксикирам и аз едва през февруари. Всичко мина много леко, като по вода. Чувствах се много добре, след това се захраних и от тогава започнаха проблемите при мен. Каквото и да хапна все ми е тежко, като че ли имам гюле в стомаха.Три дни след захранването корема ми е подут и в устата си имам горчив вкус дори към водата.Да добавя , че преди това не съм имала проблеми със стомаха. Моля, дайте ми съвет какво да правя в такъв случай. Вие имали ли сте подобен проблем и как сте се справили с него. Притеснявам се да не си навредя по някакъв начин на здравето. Sad

Kоя детоксикация прави? Спази ли правилата на захранване?
Здравейте момичета! Чета ви във форума от януари, но се реших да се детоксикирам и аз едва през февруари. Всичко мина много леко, като по вода. Чувствах се много добре, след това се захраних и от тогава започнаха проблемите при мен. Каквото и да хапна все ми е тежко, като че ли имам гюле в стомаха.Три дни след захранването корема ми е подут и в устата си имам горчив вкус дори към водата.Да добавя , че преди това не съм имала проблеми със стомаха. Моля, дайте ми съвет какво да правя в такъв случай. Вие имали ли сте подобен проблем и как сте се справили с него. Притеснявам се да не си навредя по някакъв начин на здравето. Sad

Kоя детоксикация прави? Спази ли правилата на захранване?


Три дни на сок. Първия ден на захранването: в 8 ч.  ябълка, в 10.00 ч. овесени ядки, на обяд малко зелева салата с морков и малко зехтин, след обяд портокал и на вечеря малко картофена салата и почувствах след това тежест в стомаха. На другия ден също бях внимателна с храненето. Незнам някъде бъркам, но къде?

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Здравейте!Сигурно сте коментирали,но кога започва детокса за м.март?

Общи условия

Активация на акаунт