Детоксикацията на д-р Михайлов- тема 10

  • 60 267
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 102
Здравейте!Сигурно сте коментирали,но кога започва детокса за м.март?
Ако не се лъжа на 25 март newsm78 .

# 721
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
2 дни преди пълнолуние, както всеки месец. През март се пада на 27ми пълнолунието, поне така ми казва чичко Гугъл Simple Smile

# 722
  • Мнения: 17
Здравейте дами! Скоро и аз разбрах за детоксикацията на д-р Михайлов и смятам следващия месец да я приложа.
Имам въпрос към вас /сигурно сте го коментирали и преди/ - правите ли детоксикация докато сте на работа? Питам понеже с тази английска сол си мисля, че няма да мога да се справя докато съм на работа  newsm78
Благодаря предварително за отговорите!   bouquet

# 723
  • София
  • Мнения: 102
Здравейте дами! Скоро и аз разбрах за детоксикацията на д-р Михайлов и смятам следващия месец да я приложа.
Имам въпрос към вас /сигурно сте го коментирали и преди/ - правите ли детоксикация докато сте на работа? Питам понеже с тази английска сол си мисля, че няма да мога да се справя докато съм на работа  newsm78
Благодаря предварително за отговорите!   bouquet
При мен английската сол подейства чак на третия ден и то, не много сериозно,но предполагам ,че е до организъм.Пробвай да я пиеш предварително в един от почивните дни.

# 724
  • Мнения: 14 022
При мен английската сол всеки път действа по различен начин.Един път хич нито един от дните. Друг път доста осезателно че и ден два след свършването на детокса имам проблеми. Аз лично се опитвам да си го обесня със състоянието на организма - ако има какво да се чисти-действа. ако не все едно не съм   я пила. При мен обаче ако английската сол действа то е само първият ден , вторият почти не, а третият е мъртвило. С всички които комуникирам и правят детокс е така- няма такова нещо като три дена да не излизаш от тоалета.

П.С. простете за образния пост но не можах да го оформя по неангажиращо.

# 725
  • Мнения: 1 787
На мен също никога не ми е действала по този начин! Всъщност тя действа силно само ако човек е предразполежен към "разстройване" . Иначе самото количество е много малко, за да предизвика ефекта.

# 726
# 727
  • София
  • Мнения: 873
Нямам търпение за следващата детоксикация, започваща от 25ти март.
Предният път така добре се чувствах......
Вече ще съм редовна в редиците ви.Обещавам Wink

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Всъщност тя действа силно само ако човек е предразполежен към "разстройване" .
Да ти кажа по-скоро е до организъм. Аз по принцип съм с хроничен запек, а по време и на двете ми детоксикации трите дни не можех да изляза от 00 и бях истински щастлива.  Simple Smile Дори и сега близо седмица не съм... Confused Нямам търпение да дойде 25-ти и заради това.
Поздрави! 
bouquet

# 729
  • Мнения: 1 787
Да, така е, защото организмът  е имал първо нужда от това. То си е голяма отрова (толкова време). Аз също съм предразполенажена към запек, но се справих, когато започнах да се храня с ленено семе и овесени ядки. Това го препоръчвам на всички, които имат запек. Сега вече нямам подуване  и  тежест в корема. Храня се така вече 8 месеца и нямам проблеми, а детоксикация тази през март ще ми бъде 8 мисля.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Здравейте, момичета!
Имам нужда от съвет. Трябваше да пия антибиотик заради наличие на стрептококи в микробиологията и си чаках цикъла, че според доктора тогава по-добре циркулирала кръвта и т.н.
Да, но цикълът се забави страшно много(вече ми е 40-ти ден) и се притеснявам, че ще изпусна детокса този месец. Защото антибиотика ми е за седем дни и ако не ми дойде до утре, ще си изпусна този месец. А не искам, защото има съмнения за хепатит В (в едната лаборатория излезе положителен, в другата -отрицателен, имам и леки болки в областта на черния дроб, но ехографски нямам проблем. Ще направим на 1-ви наново изследването в трета лаборатория)
Много съжалявам за този спам в скобите, но просто, за да ви докажа колко е важен за дробчето ми този детокс при сегашните притеснения.
Питането ми е - дали да почна от утре антибиотика, за да го свърша до неделя, а междувременно цикъла все трябва да ми дойде през седмицата). Пък и цикълът ми е 4-5 дни така или иначе....
Ох, не знам какво да правя...надявам се да ме посъветвате, защото ако говоря с лекаря, ще подходи несерозно към детоксикацията, а за мен е важна.
Не знам какво да правя - да започна ли антибиотика от утре ли да изчакам още ден-два и да направя детокса в деня на пълнолуние и два дни след това....
Благодаря предварително за отговорите! 
bouquet

# 731
  • Мнения: 1 787
Според мен детокс можеш да си направиш по всяко време. Неговата най-голяма сила е 2 дена преди пълнолуние. Ти обаче си имаш проблем, който преди всичко трябва да се реши. Мисля, че ще е по добре да изчакаш да ти дойде и да си почнеш АБ, както са ти казали, а след него си го направи детокса. Така ще си поогнеш най-много на организма. Нали знаеш, че има и разтоварващи дни всяка седмица по един ден си изкарваш само на плодове.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Благодаря ти! Hug
Ох, знам, че може да се направи по всяко време, но нали тогава има най-голяма сила....
.....Благодаря ти!
bouquet

# 733
  • София
  • Мнения: 2 709
smile_86, а как и в какво количество взимаш ленено семе и овесени трици?
Сутрин, вечер, по колко лъжици. Лененото семе обработваш ли го някак?

Аз един детокс съм правила, много ми беше гот, даже глава не ме заболя, въпреки че ми е слабо място. Карах на грейпфрути и белтъци. Солта ми подейства малко на втория ден, на третия малко повече.
Три работни се падат другата седмица, но какво пък. Ще взема да пробвам...

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Хей, здравейте. Нямам търпение за понеделник. При мен ще се усложнят нещата, защото мъжът ми ще е в командировка и аз ще съм сама с децата, а и трябва да водя големия на градина (заедно с малкия, защото е далече и няма на кого да го оставя). Това всъщност ми е по-големия проблем, защото точно след като изпия англ. сол и трябва да тръгнем. Предният път не ми подейства толкова страшно, колкото си мислех, но....дали да очаквам друг вид действие при следващите детокси?  newsm78
С главоболието съм до никъде. Пак се появи с пълна сила. Пия сега едни хомеопатични, заедно със Сибелиум. Чудя се дали да ги спра за 3 дена? За хомеопатичните д-р Михайлов казва, че няма нужда да се спират, но другото...
Ох, оплаках ви се. Извинявайте  Embarassed
И си мисля дали това ще е последния детокс на цитрусови плодове. Чета, че се правят летни детокси със сезонни плодове и си мисля да правя и тях.

Общи условия

Активация на акаунт