Детоксикацията на д-р Михайлов- тема 10

  • 60 218
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Нова съм, най-накрая се реших да пиша, досега само ви четях Embarassed. Много полезни неща научих, но имам въпросче -Поставиха ми диагноза хипотиеоидизъм, но аз съм се решила, че детоксите ще подобрят състоянието ми. Уф, май стана дълго но... Peace
Та в тази връзка - ансол и детокс с Хашимото - да или не?
Моля ако някой има опит да сподели.10х  bouquet

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Много съм щастлива,че отново ще си правя детокса.Чувството е прекрасно и толкова ми липсваше тези 9 месеца през бременноста...

Досега само съм чела и не съм писала,но вече ще съм редовна,че имам нужда от подкрепа,щото кърмачето ми няма и месец.

Голямата ми грешка след първата бременност беше да се тъпча да имам кърма и си докарах още 7 кг след родилното ooooh!.(кърмих 2 години и взех да се търкалям направо)
Беба не беше планувана изобщо,имах проблем с първото забременяване,но след няколко детокса видях отново 2 чертички.



# 47
  • Мнения: 98
До Hashimoto-san

Аз също съм с Хашимото и разни други здравословни проблеми, но миналият месец си пих Ансола и хич не ми пукаше за болестите ми. Като цяло от Хашимотото се качват лесно килограмчета, а мнооого трудно се свалят. Според мен няма да навреди, дори мисля, че би помогнало това пречистване.

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте на всички  Simple Smile Аз отново имам въпрос   Blush Детоксът с грейпфрут и белтъци някой правил ли го е и задължително ли е приемът на храна да е през час? А също така може ли да се хапнат 2 белтъка/грейпфрута наведнъж?

# 49
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile И аз съм нова , научих за детоксикацията от моя роднина преди няколко дни и реших че и аз ще се пробвам ! Днес съм на работа и е много трудно защото на всеки 30 мин получавам повиквателна хихи ! Цял ден ли е ефекта на солта или ще имам късмет да понамали по някое време ?

# 50
  • Мнения: 0
До Hashimoto-san

Аз също съм с Хашимото и разни други здравословни проблеми, но миналият месец си пих Ансола и хич не ми пукаше за болестите ми. Като цяло от Хашимотото се качват лесно килограмчета, а мнооого трудно се свалят. Според мен няма да навреди, дори мисля, че би помогнало това пречистване.
Благодаря за отговора teri_sun. Да и аз смятам, че не би навредил детокса, а за килограмите си права - ужасно е. Качват се дори от въздуха. Чудех се само за ансола - в предна тема четох, че т.к. ансола е магнезиев сулфат пречел на усвояването на лтироксина?! Та затова се чудех. Ти откога детоксваш?

# 51
  • Мнения: 2 149
Записвам се тук с желание за тридневен детокс.Успех момичета Wink

# 52
  • Мнения: 6
Включване и от мен! Малко късничко,но сега успях да се добера до компютъра  Simple Smile На мен за сега солта не ми е подействала още,но до довечера със сигурност ще усетя ефекта и хахах  Laughing УСПЕХ на всички,които са се захванали от днес!  bouquet newsm10 Като за първо включване в детокса се чувствам доста добре.От сутринта не бях яла,преди 20минутки хапнах един резен диня и определено от водата в динята имам чувството,че съм си хапнала нещо стабилно..хахаха  Laughing Понеже видях,че ще комбинирате различни плодове,явно е позволено,защото аз бях разбрала,че ако почнеш на диня трябва да караш трите дни само на диня..  Laughing Но поне знам,че по-късно днес мога да си хапна и някое друго плодче. Друго важно,което се чудех дали може в деня за захранка да се подменят овесените ядки с нещо друго или някакви трици с малко мляко  Thinking

# 53
  • Мнения: 116
Започнах много да се чудя дали не греша нещо. Солта не ми действа. Днес още нямам попадение. Ходя често до WC, но това е от водата.
Спомням си, че при първия детокс изкарах страшна чернилка от организма си, но със всеки следващ този ефект намалява. Миналия детокс и първия и втория ден не съм посещавала мястото по съществено предназначение.
Пия по една супена лъжица и изчаквам приблизително 30 мин. за да закуся. Плодовете разделям на три приема и водата ми е до 3л., но не топла, че в тези жеги не ми е приятно.

# 54
  • Мнения: 254
Хайде и аз с вас Grinning Почнах сутринта, но забравих да си купя сол и пих към десет и половина, оттогава нищо също - няма засега ефект. Изпила съм вече около литър, че може и отгоре сок, но ... Аз имам редовно посещаване в ОО, та не знам как да очаквам тая сол да ми действа Laughing Иначе е мнооооого гадна Sick Но за доброто няма как! Успех на всички, които са почнали чистенето!

# 55
  • Мнения: 232
Ехоооо,привет!И аз съм в кюпа!
До сега вече съм изпила 1л вода и 1л фреш от цитруси!И.......английската сол преди това!Няма,сигурна съм,че няма по-гадно нещо на света  no
Не знам тя дали ме обича,но аз я ненавиждам!И не мога да веднъж да я глътно,че ми се налага на два пъти/хем слагам по-малко вода/!Чудя се,защо не започнат да я правят на хапчета или....знам ли  Rolling EyesГлавата още не ме боли,но и това ще се случи сигурно.Тоалетната е вече любимото ми място/добре,че имаме 2/
Бях решила да правя три поредни детокса-август,септември и октоври,но.......с тази английска сол.....ще видим!Започвам от 62кг и искам да стана пак 56кг,но това ще стане с няколко детокса явно!
Чао за сега,утре пак ще пиша!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 179
Така ме цепи главата вече, че...... #2gunfire А довечера ще местим багажа в нвото ни жилище. Как ще оцелея... #Crazy Ще ям диня и това е...

# 57
  • Мнения: 202
Включвам се и аз.Отдавна не съм правила детокс и сега се надявам да устискам Embarassed

Така ме цепи главата вече, че...... #2gunfire А довечера ще местим багажа в нвото ни жилище. Как ще оцелея... #Crazy Ще ям диня и това е...

Мен също ме болеше главата, но сякаш като пия повече вода и минава.Хапнах и 1ч.л пектин.От вода с лимон и мед не ти ли минава?

# 58
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
аз имам леко главоболие ,но солта НЕ действа или поне за сега ..... хапнах малко диня и това е за сега  Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямам никакво главоболие аз, чувствам се свежа и изпълнена с енергия Grinning От сутринта колко работа отхвърлих, ехее bowuu Смятам да продължа, а и довечера да поизляза с прители. На мен детоксът почти винаги ми действа енергизиращо.
Ансолчицата ме разкости, както винаги Laughing Нямам пропуск аз с нея, направо....Време нямах досега за ядене, но сега похапвам сливки, а след малко ще ида да им покажа бялата стаичка hahaha

Много съм скептична към стремежите ви да отслабвате с детокс, но ще си трая, за да не ви демотивирам.

Общи условия

Активация на акаунт