Детоксикацията на д-р Михайлов- тема 10

  • 60 239
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 067
Оп и аз тук. Със солта не се обичаме - ама хич даже. Изпих я и преди да я върна лапнах едно тънко резенче лимон. Май не е по правилата, но иначе рискувах да не се задържи в тялото ми. Сега и аз съм на кафе - чисто. Обикновено го пия с кафява захар и мляко или с мед и мляко, но от скоро се приучвам чисто. Сложих само половин чаена лъжичка, да не горчи чааак толкова много, че силничко го правя. Днес на диня. Начално тегло 70 - да видим какви ще ги свърша Simple Smile

# 31
  • Мнения: 22
Здравейте! И аз започвам от днес детоксикацията с Ги. Едвам го преглътнах тази сутрин, оттогава само този вкус ми е в устата и направо ми се гади. Дано на обяд с ориза да ми мине. Начално тегло 60 кг.
За информация - за първи път се подлагам на детоксикация.

# 32
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ох, и аз трудно понасям ансола, аха да се върне, но устисквам някак си.
На чай бях до сега, после ще съм на диня.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 181
И аз днес за пръв път детокс. Тая англ сол е ужасна....как я пиете. Ама като за първи ден реших да е чаена лъжица, а не супена.... Embarassed За сега съм на една праскова и вода, донесла съм в офиса пъъълна кутия пъпеш.... и мед евентуално за чая.. Ще видим до довечера щкак ще е...

# 34
  • Мнения: 116
Ето ме и мен в новата ни тема Simple Smile
Сутринта си пих солта и хапнах малко пъпеш, защото забравих да си купя диня вчера  Embarassed
Госпожица Дух и аз действам като теб, но лимона само го ближа, не го изяждам Simple Smile
За обяд в офиса си взех 4 бр. нектарини, а довечера ще хапна пак пъпеш.
Утре и в други ден мисля все пак да бъда на диня на корем Simple Smile, но днес ще гледам да не прекаля с плодовете.
Успех на всички.

# 35
  • Мнения: 0
Хайде и аз на хорото! Ей сега ще си гаврътна  ансола и бягам до магазина за плодове докато минат 30-те минути. Не съм чакала детокс с такова нетърпение (ако изключим първите няколко). Миналия месец свалих 4 кг, като 3 от тях съм запазила трайно, 1 ми е плаващ. Много силно се надявам най-накрая ОТНОВО да видя 6-тицата на кантара. Бях си стигнала желаното тегло и после такъв релакс му ударих, че сега си сърбам попарата (упс  Embarassed ансола  Simple Smile)

# 36
  • Мнения: 3 067
Детоксмама - изцяло с детокса и правилата след него ли отслабваш ? И как успяваш да си запазиш свалените през детокса килограми ?

# 37
  • Мнения: X
Здравейте! Записвам се и аз да пробвам, за пръв път ми е.
Аз пък изпих голяма супена лъжица ансол, ужасен вкус и още по-ужасни последици. На всички ли ви действа така разхлабващо, като на мен? През 10 мин съм в тоалетната, добре, че съм си вкъщи. След това ядох диня, но си отчитам като грешка това, че не изчаках 30 минути след ансола, а я ядох веднага. Не съм запомнила все още правилата, утре ще гледам да спазвам всичко както трябва.
Един въпрос - днес мисля да карам само на диня - има ли ограничение в количеството до 1 кг., или мога и цяла диня да изям?

# 38
  • Мнения: 0
Госпожица Дух-ДА, изцяло и единствено с детокс. Аз диета не мога да пазя,но ми отне доста години от младостта ми за да го проумея. Всяка мисъл за някакво ограничение- във време, количество или вид храна ме кара да побеснявам и резултата е точно обратния. Когато реша, ама наистина сериозно, да отслабвам основните ми правила са:
1.никаква закуска
2.много плодове и зеленчуци-сега използвам пълноценно лятото заради изобилието
3.МНОГО ВОДА- около 3 л
4. редовен плодово-оризов разтоварващ ден- единствено това ограничение успях да си наложа.Правя го един път седмично.
 Другите базисни неща са-ранна вечеря (ей тука ми е големия проблем) и калкарея карбоника (която винаги забравям да си купя или ако си купя обикновено забравям да смуча). Сега обаче съм си направила глухарче и си го пия редовно.

Жасмин-няма ограничение на динята.

# 39
  • Мнения: 169
Да се запиша и аз тук,но дали ще устискам newsm78

# 40
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз тук,но дали ще устискам newsm78
Що пък да не устискаш- ни акъл ти пречи, ни образование...  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 3 317
Здравейте, отново съм  тук  Grinning Пих си солта и сега съм на кафенце  Coffee  После ще продължа на диня  Peace  Хубав и успешен ден на всички  Hug  

# 42
  • Мнения: X
Жасмин-няма ограничение на динята.


Благодаря много! Това е добре, защото динята е и плод, и вода - а аз имам трудности с пиенето на вода, просто не обичам. Но щом може диня на корем, 4-5 литра вода са ми сигурни за днес.  Heart Eyes
Поздравления за постигнатото!
Аз също свалих 25 кг. с друг режим. Сега съм върнала малко килограми и мисля да мина през този детокс и после да си продължа с другия режим, за да постигна крайната си цел - 57 кг. Няколко от момичетата оттам идваха да детоксикират, реших и аз да пробвам какво е.

Успех на всички и хубав ден!

# 43
  • Мнения: 3 067
Госпожица Дух-ДА, изцяло и единствено с детокс. Аз диета не мога да пазя,но ми отне доста години от младостта ми за да го проумея. Всяка мисъл за някакво ограничение- във време, количество или вид храна ме кара да побеснявам и резултата е точно обратния. Когато реша, ама наистина сериозно, да отслабвам основните ми правила са:
1.никаква закуска
2.много плодове и зеленчуци-сега използвам пълноценно лятото заради изобилието
3.МНОГО ВОДА- около 3 л
4. редовен плодово-оризов разтоварващ ден- единствено това ограничение успях да си наложа.Правя го един път седмично.
 Другите базисни неща са-ранна вечеря (ей тука ми е големия проблем) и калкарея карбоника (която винаги забравям да си купя или ако си купя обикновено забравям да смуча). Сега обаче съм си направила глухарче и си го пия редовно.

Жасмин-няма ограничение на динята.

Благодаря за отговора Wink

ПС
мен не ми влияе тооолкова отчайващо солта - два пъти и то по малко хахах бяха ххах "ангажирана" в бялата стаичка  Laughing Mr. Green

# 44
  • Мнения: 0
Явно всеки си е избрал подход, много е хубаво, че има толкова много хора, защото ако човек си мисли че е единствен става много трудно Simple Smile))
В момента нз как и защо след английската сол, водата, една праскова и половин чаша кафе ми е много тежко :X Все повече се изненадвам на тялото си. По принцип си закусвам добре в 8 и към 11 съм винаги гладна, предполагам че луната има нещо общо. Ще видим до довечера какво ще стане Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт