Детоксикацията на д-р Михайлов- тема 10

  • 60 205
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 606
Здравейте момичета! Искам и аз да се включа в този детокс, през 2010 направих 7 детокса и ми беше супер, сега пак искам да се пречистя. Та въпросът ми - от утре ли започва или от четвъртък? Когато ги правих предишните детокси д-р Михайлов съветваше да се гледа деня на пълнолунието, а не часовете, та в събота ли се захранваме или в неделя?

Събота.

Всичко си пише на първа страница. И за часовете, и за цитрусите, и за захранването. Peace

# 16
  • Мнения: 6
DETOXMAMA благодарности и от мен за новата тема! Аз мисля от утре първия ми детокс да е на диня, за да се възползвам докато не е приключил сезона,а за соковете имам време хаха  Laughing

# 17
  • Мнения: 234
Здравейте. За първи път съм решила да направя детокса от утре ична диня. Но имам едно въпросче. Понеже трябвя сутринта да извадя на малката медицинско, късно ли ще е към 9 сутринта да изпия солта?

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз ще съм на плодове. Е, на работа няма как да ям дини и пъпеши, така че те ще са за вечер вкъщи. През деня на работа и без да правя детокс лятно време набивам основно плодове, така че това няма да е особена промяна в режима ми Laughing Тия дни налитам на сини сливи, много обичам! Гроздето също е идейно, ще си взема.
Соковете са за зимата. Сега при това изобилие от праскови, сливи, дини и пр., да се купуват лимони си е жива разсипия Crazy
Бамби, защо да е късно? Аз през уикенда до толкова си спя. Не се е случвало досега да си навивам алармата специално, за да си изпия солта Grinning

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз съм с вас. Нямам много англ. сол, но за утре ще ми стигне, а утре ще купя нова.

# 20
  • Мнения: 0
А я да ви попитам, вие неограничено ли си ядете диня?

# 21
  • TX
  • Мнения: 590
Зори благодарско за темата   bouquet
Бубалинка и фамилия нека разпуснат, че все като мираж се появява  Hug
Nanitas  дини ям ограничено, колкото корема ме ограничи  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 1 902
Солта може ли да се замести с нещо?

# 23
  • София
  • Мнения: 869
ох как искам и аз с вас, но утре ще пътувам....
имам време да помисля още де;)

# 24
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Гроздето е много полезно ,но съдържа много захари и ме е подходящо за детокс.
Не е подходящо за отслабване, но за детоксикация е супер. В смисъл, ако детоксикацията се прави с грозде резултата като свалени кг няма да е много голям, но пречистването е на 100% и в този смисъл същинското отслабване ще дойде на по-късен етап.

Макар че имам килограми за сваляне, детоксите ги правя основно за пречистване...  Peace

# 25
  • Мнения: 21
Запис и от мен Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5
Добро утро ,
хайде на детоксаааааа  bouquet, да се запиша за днес....за сега един фреш....едно кафенце.....и чаша вода. Успех на всички!!!!

# 27
  • Мнения: 0
От днес и аз се включвам с плодов детокс, надявам се да не се предам. Направих един тест преди няколко дни - с ориз. Но се почувствах зле и прекратих привечер. Предполагам, че съм имала много токсини за чистене и те са ми причинили главоболието и отпадналостта. Преди 1 час пих ансолта, но не усещам никаква промяна за сега. Успех на всички Simple Smile

# 28
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
хоп - троп  Hug 
аз пия кафе и много се надявам да не ме хване главоболието , че и цикъл чакам  Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Как сте, девойки Hug
 Има ли такива, които ще пишат от лаптопа в тоалетната? Joy

Аз оцелях след ансола тази сутрин, успях да стигна до офиса, да се надяваме, че ще успея все пак и да поработя днес Mr. Green Сутринта изпих едно кафе с мед, защото горчиво съвсем не мога, сега пия билков чай.
За главоболието да споделя, не знам дали е от токсини, според мен си е от глад. Аз не мисля, че трупам нещо особено, гледам да се храня здравословно, не ям мазно, рядко ям месо, теглото ми е в норма, пуша изключително рядко, движа се много и т.н., но въпреки това, когато стане така, че не успея да се нахраня през деня като хората, вечерта често имам главоболие. Може и от стрес да е, защото не ям именно, когато имам много работа. Но като цяло ми минава след една добра вечеря, така че според мен главоболието си е от глад.

Общи условия

Активация на акаунт