МАРТенче в коремчето расте, за някой е едно, за друг е две

  • 25 274
  • 701
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 23 165
Странното е че и различните лекари май имат различно виждане за това БХС.
Да се чуди човек на кой да вярва  Crazy

# 691
  • Мнения: 367
И аз се върнах от Балев,всичко е наред,бебчо отново беше супер активен,не спря да се върти и намества.За пол изобщо не стана дума,незнам някой знае ли пола вече.Аз съм на 3.10 на преглед и тогава може би ще се види,но с това буйстване може и да не успеем. Crazy
Утре ще пусна новата темичка,втора смяна съм и предиобед ще намеря време,само да не изпишите страниците дотогава Simple Smile
За заглавието реши ли се нещо или анкета трябва да пускаме?

# 692
  • Варна
  • Мнения: 912
  bouquet
днес май цялата варненска част от мартенската тема сме били при Балев  Laughing
 stork-girl  Wink

# 693
  • Мнения: 2
И аз бях при Балев. smile3521
Всичко мина много добре. Сега пък  ми казаха че е момиченце Но това няма значение. Важното е че не се видяха някакви малформации. Много се радвам. Днес бебка беше много фотогенична  newsm44 Имаме си много красиви снимки.
Лека вечер от мен!   love001  love001  love001

# 694
  • Мнения: 6
И аз бях днес на преглед, всичко е наред, бебето беше много активно, за пол не можа доктора да определи, може би следващия път! Simple Smile

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Добър вечер!

И аз влизам да се отчета от Варненската група посетила днес доц.Балев. Всичко е  наред с бебчето, много съм доволна от прегледа. Посмяхме се с доктора, мина леко и неусетно. Пита ме, дали искам да знам пола и аз без да казвам ДА или НЕ, изтърсих : "Момче ще е!" Голям смях падна. Казах му, че щом се вижда толкова рано, няма начин да не стърчи нещо м/у краката. А той се смее и ми вика, че съм ги разбирала нещата предвид първата бременност. На 95% е сигурен за момче, имам още 5% надежда за принцеса. Странното е, че не съм разочарована, както при първата бременност, а много се радвам.

Някой от вас беше за 18.30ч. Поогледах се, но имаше едно момиче с мъжа си в ранна бременност след мен и още едно, но в напреднала бременност. Не успяхме да се запознаем.

# 696
  • Мнения: 371
Добро утро сладуранки  Hug Аз съм ранобудник вече, че не стига че съм на работа, ами и трима мъже оставям всеки ден сами, и поне храната трябва да подсигуря, та ставам по-раничко да сготвя като не съм успяла предния ден  Joy
А работата е добре, но вчера колежките ме изненадаха, че знаят за бебчо. Не им се сърдя, то и без това е голям клюкарник, та направо щеше да е чудно да не са разбрали Naughty
Не знам как ще избутам до следващия преглед, добре поне че нямам неразположения, но съм страшно нетърпелива. Даже тази нощ сънувах, че раждам нормално ама без никакви болки  Crazy Аз съм с предишно секцио, та нямам много опит, но ще видим де.
Ами, стига съм писала глупости  Laughing , желая ви слънчев и спокоен ден   bouquet

# 697
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Преди време се "регистрирах" при Вас, но нямам време да следя редовно напоследък. Виждам, че вече усилено се говори за БХС, ФМ и 3д. Аз също направих ранния скрининг в Майчин дом в София. А след една седмица и ранен ултразвуков преглед във Фемина, което май се оказа малко излишно в тая ранна седмица. Сега ще опитам да запиша час при Марков за следващия месец. Казаха, че за момента всичко е добре, доколкото може да се дават прогнози и резултати на този етап.
Иначе гадене и отпадналост-всеки ден. Ужас!
Моля, да ни впишете и "нас" в списъка на чакащите в заглаванта страничка.
Втора бременност, София. Термин 17.03.2013г.
И вече с нетърпение очаквам да разбера пола. Въпреки , че вече имам една принцеса на 4г. и половина, май пак ми се иска да е момиче. Но както се казва да е живо и здраво! Скоро всички ще разберем.
За сега от мен лек ден!!!!!

# 698
  • Мнения: 0
Здравейте мами,

Имам едно бързо запитване и нужда от съвет, ако някоя от вас е преживяла подобно нещо.

Имам съмнения, че ядох не много качествена храна ( месо) в събота или може би един сандвич от бърза закуска..от вчера ми стана леко лошо и гадеше на корема..тази сутрин отидох на работа със същото гадене и 2ч по-късно направо щях да припадна...започна едно потене, ужасна рязка болка в корема, треперене и направо щях да се строполя, ако не изтичах бързо в тоалетната..цял ден ми е гадно и тежко и гадещо..Чудя се дали не съм се натровила от месото..четох за салмонела и други бактерии, които се хващат от не добро месо, яйца и тн. Надявам се да няма лош ефект на бебчо Sad Sad Някоят вас да е преживяла нещо такова от храна? И да ме посъветва за домашен лек - днес ядох само хлебчета и суха храна.

Благодаря!  bouquet

# 699
  • Мнения: 3
mamence 1, според мен веднага отивай на лекар или поне се обади по тел. да питаш. От първата бременност са ме научили, че когато една жена е бременна нищо не бива да "изкарва на крак" или да се самолекува. Нещо дори да изглежда безобидно на пръв поглед, трябва да му се обърне внимание, защото плода може да е много по-уязвим в някои случай. Аз дори за една хрема звънях вчера на моята лекарка, защото се притеснявам за бебчо. По принцип на хреми и простуди не им обръщам никакво внимание, но не и в случая. Мисля, че е важно да отидеш на лекар. Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2
Добро утро на всички!
Pepsilight Аз бях от 18.30, руса коса синя блуза с мъжа ми - висок с тъмна коса. Ако ти си била русото момиче с бяла тениска и бежов панталон срещу мен... Аз наистина забравих....  Weary радвам се че при теб е минало добре, и аз долу чух че се смеете ... И при мен мина добре, само че се обърках вече с пола.. Един казва едно, друг друго... Кавото е такова... да е живо и здраво
Лек ден от мен !

# 701

Общи условия

Активация на акаунт