Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 850
  • 722
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Да, това е докторката, телефона е 0888514407

Благодаря   bouquet

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 176
Момичета, малко извън темата за болници и лекари, ама съм на зор. Понеже сме на квартира, а хазяите преди 2 дни ни сюрпризираха, че искат да продават студиото, сега сме в търсене на нова. Търсим нещо в Славейков за предпочитане е 2-стаен или пак едностаен до към 200-250 лв. Ако имате познати или някакво инфо, пращайте ми телефони на лично.

# 122
  • Мнения: 17
Момичета, днес моята позната ми каза, че в Черноморска е имало мами за секцио и са родили. Чули ли сте нещо повече?

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 10
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета Hug Карайте го малко по-спокойно и се наслаждавайте на бременността си, защото ви остава още малко спокойствие хихихи Twisted Evil
Да дам отчет. Милен стана 6700 и 59см. Наддал е 1,400 кг и 4 см. Биха ни ваксините и много плака милото и заради лепенката му се разрани коремчето.
И искам да питам нещо друго. Трябва ми добър гинеколог, който разбира от кисти.

# 124
  • Мнения: 122
Здравейте момичета.Надявам се всичко да е добре при вас.
Добре дошла на chimi73. Лека бременност ти желая.
Аз ходих случайно на преглед при Ризова в Черноморска и я попитах колко ще ми струва секцио при нея.Отговора беше 700,00лв за всичко. Какво означава точно всичко не знам все пак ще чакам сайт или ценоразпис от болницата.
svetlenceto не знам кой да ти препоръчам. Дано другите се включат с адекватен отговор.
Еха за отворените врати на МБАЛ се ходи в новия корпус там където е приемното за родилките.Вървиш надолу по големия паркинг за колите и се  качваш  по ескада/моста/. Дано да си ме разбрала не знам точно как да ти го обясня.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2012, 13:37 от teta014

# 125
  • Мнения: 60
Здравейте мами,
на 30.08. в 10:15 нашата бебка проплака в ръцете на д-р Гамишев - планирано секцио, спинална упойка, без усложнения. Антония - 3,600/51см.
Днес вече съм на крака, все още в болницата естествено.
Всичко мина много бързо, почти безболезнено. Отношението на целия екип в Дева Мария е прекрасно - от рецепционистките, през санитарките, акушерките до лекарите, а обстановката е като в хотел. Тук бях чела доста негативни мнения за болницата и екипа, които за моя радост не се оправдаха.

# 126
  • Мнения: 60
Аз съм сигурна, че МБАЛ Черноморска няма да остане без специалисти, друг е въпроса докато не работи със ЗК какви цени ще плащаме и колко ще ни излезе удоволствието да родим там заедно с престоя. Защото ако едно секцио е 700 лв. е ОК, но ако заедно с това ти надчислят леглоден+храна, които по принцип се поемат от ЗК, а тук не, крайната сума може да стане много яка и да помрачат радоста ти с един финансов удар по джоба ти /ако изобщо можеш да си го позволиш в тази криза/ Mr. Green.

Само специалистите да не са тези касапи(лично мнение) от Девата... че ще се ражда в окръжна  Simple Smile

Кои специлисти от ДМ са касапи? На база на какво е личното ти мнение - опит, слухове, приказки под шипковия храст..?..! (чиста проба женско любопитство от моя страна)

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 30
Аз съм сигурна, че МБАЛ Черноморска няма да остане без специалисти, друг е въпроса докато не работи със ЗК какви цени ще плащаме и колко ще ни излезе удоволствието да родим там заедно с престоя. Защото ако едно секцио е 700 лв. е ОК, но ако заедно с това ти надчислят леглоден+храна, които по принцип се поемат от ЗК, а тук не, крайната сума може да стане много яка и да помрачат радоста ти с един финансов удар по джоба ти /ако изобщо можеш да си го позволиш в тази криза/ Mr. Green.

Само специалистите да не са тези касапи(лично мнение) от Девата... че ще се ражда в окръжна  Simple Smile

Кои специлисти от ДМ са касапи? На база на какво е личното ти мнение - опит, слухове, приказки под шипковия храст..?..! (чиста проба женско любопитство от моя страна)


Писала съм относно кои става дума... Но накратко РИЗОВА... никога не бих отишла отново при нея... аз си знам защо и през какъв ад минах благодарение на тази лекарка.. и какви ли не диагнози ми постави и с какви ли не хапчета ме натъпка и накрая ми каза че не ставам за нищо и да забравя за дете.. е забременях и то не благодарение на лекар... и още по малко на нея... няма как да я призная за добър лекар... ЛИЧНО МНЕНИЕ....

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 613
Онази,честито ти дъщеричка.
На 23.08 и аз родих в Девата моя сладък Виктор. Радвам се, че избрах Девата. А най-хубавото беше, че и таткото присъства на раждането Heart Eyes.
Но в Девата явно има недостиг на персонал или пък наплива е голям. Поне аз докато бях там Родилно отделение беше пълно.
Бих искала да благодаря на екипите лекари и акушерки и най-вече на д-р Хубчев, на ст.акушерка Ченешева и акушерката Галя(голяма сладурана)  bouquet.

# 129
  • Мнения: 3
И искам да питам нещо друго. Трябва ми добър гинеколог, който разбира от кисти.
Това е д-р Хубчев, идва в ДМ, обади се там и си запази час. Много бил добър в тази област.

# 130
  • Мнения: 3
Здравейте мами,
на 30.08. в 10:15 нашата бебка проплака в ръцете на д-р Гамишев - планирано секцио, спинална упойка, без усложнения. Антония - 3,600/51см.
Днес вече съм на крака, все още в болницата естествено.
Всичко мина много бързо, почти безболезнено. Отношението на целия екип в Дева Мария е прекрасно - от рецепционистките, през санитарките, акушерките до лекарите, а обстановката е като в хотел. Тук бях чела доста негативни мнения за болницата и екипа, които за моя радост не се оправдаха.

Честита дъщеричка, да ви жива и здрава, много радост и щастие да ви носи. А на теб мила, бързо възстановяване и много приятни емоции.
И аз съм се насочила към ДМ, мисля си за планирано секцио и затова искам да те попитам за подробности, как протече, как се възстановяваш и т.н.
Моля те, пиши ми на ЛС, когато имаш възможност. Още веднъж ЧЕСТИТО!!!! smile3525 newsm30

# 131
  • Мнения: 6 697
Момичета, стига сте спорили, ако за една определен лекар е специалист, за друга е касапин.Мнения и съдби много Wink
Аз например не исках да раждам в ДМ, а в Окръжна болница, заради лекаря ми д-р Душепеев.Какви неща съм чула за него  ooooh!, но при мен той си свърши перфектно работата и второто ми раждане /секцио/ се превърна в най-щастливия момент в живота ми.

# 132
  • Мнения: 105
Честито на мамите oHa3u i kalka. Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват. На вас бързо възстановяване:)Simple SmileSimple Smile

Kalka - д-р Хубчев планово секцио ли ти прави. И аз подкрепям този лекар и наистина разбира от кисти, проблем с пикочните канали след раждане, изсипване на матка и много други неща

# 133
  • Мнения: 150
Еха за отворените врати на МБАЛ се ходи в новия корпус там където е приемното за родилките.Вървиш надолу по големия паркинг за колите и се  качваш  по ескадрилата/моста/. Дано да си ме разбрала не знам точно как да ти го обясня.
Ескадрила е термин от военно-въздушните сили, Естакада се казва моста, и на мен и двете думички ми звучат еднакво  Wink

По отношение на докторите - и аз съм съгласна, че няма еднозначен отговор кой лекар е добър и кой не. Зависи от конкретната ситуация, а и зависи от очакванията на конкретната жена. На мен например Ангелов от МБАЛ Бургас преди 6 години набързо ме беше наплашил, че заради еди-какво си ще остана бездетна. На моя позната и беше объркал изследванията с тези на друга пациентка и аха за една бройка да я изчисти. Същия този доктор обаче се държа супер професионално и адекватно на моето раждане.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2012, 11:52 от Гогова мама

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 613

Kalka - д-р Хубчев планово секцио ли ти прави. И аз подкрепям този лекар и наистина разбира от кисти, проблем с пикочните канали след раждане, изсипване на матка и много други неща
Танче, раждах нормално.
Кашпи Hug! В Бургас ли сте? Как е Ивайла?

Общи условия

Активация на акаунт