Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 806
  • 722
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 17


И ако имате друга Фейсбук група - дайте линк към нея.

https://www.facebook.com/mbal.chernomorska  това е фб профил - има малко снимки Simple Smile

О, благодаря!
Ето и албумчето с първото бебче - такова розовко и спящо...  ylinfant
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.100163323471341.187.10 … 200158&type=1

# 181
  • Мнения: 2
Много добре изглежда новата болница Черноморска Laughing

# 182
  • Мнения: 17
И на мен ми харесва! Ще се радвам мамите, които са родили да се разпишат тук и да споделят.
Надявам се да си променят само цветовете на сайта, щото е доста бледичък и някак сух стои. Дано го прочетат това!

Не намерих информация - дали се предлага телевизия, имаме ли възможност за безжичен интернет? Само една снимка мернах на вип-стаята, но няма никакво описание.

# 183
  • Мнения: 73
Да си призная не знаех за съществуването на тази лаборатория "Рамус". Много съм ви благодарна на всички!  Hug   bouquet  Grinning

В четвъртък миналата седмица правих 3Д при д-р Петрова в Айтос за ФМ, тя ми взе 70лв, оттам веднага зад кабинета й има лаборатория на Тошкина, дадох кръв за БХС - 52лв, казаха, че в петък я изпращат в София и след 10-тина дни ще си чакам резултата тука в Бургас в лабораторията на Тошкина.

# 184
  • Мнения: 3
Сайта на МБАЛ Черноморска е недоработен, нито цени, нито услуги на БГ. Беше подхвърлена някаква информация за цените нормално- 500 лв. и секцио - 700 лв., а това крайна цена ли е? Да не се окаже, че това е само раждането, а престоя се плаща отделно и накрая да се заформи яка сума. Някой в крайна сметка трябва да поясни за какво става реч. Simple Smile Имаше обещанието за публикуване на ценоразписа следобяд, но виждам че до този момент няма нищо.

# 185
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Сайта на МБАЛ Черноморска е недоработен, нито цени, нито услуги на БГ. Беше подхвърлена някаква информация за цените нормално- 500 лв. и секцио - 700 лв., а това крайна цена ли е? Да не се окаже, че това е само раждането, а престоя се плаща отделно и накрая да се заформи яка сума. Някой в крайна сметка трябва да поясни за какво става реч. Simple Smile Имаше обещанието за публикуване на ценоразписа следобяд, но виждам че до този момент няма нищо.
Няма кой да го направи. Много зле започват, ама много.. Направо стават за смях. В сравнение с Девата са пълна скръб.

# 186
  • Мнения: 73
Момичета къде има магазини за бременни? Знам само в Подлеза на операта ама вече го няма. Всичко ми отесня  Grinning

# 187
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
В магазин Уай Кики в мола със сигурност има сектор за бременни. В Сара би трябвало да има и в HM в другия мол, но там не съм проверявала.

# 188
  • Бургас
  • Мнения: 30
Момичета къде има магазини за бременни? Знам само в Подлеза на операта ама вече го няма. Всичко ми отесня  Grinning

И аз това се чудя Simple Smile Че другата седмица ще трябва да пообиколя Simple Smile))

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 30
В магазин Уай Кики в мола със сигурност има сектор за бременни. В Сара би трябвало да има и в HM в другия мол, но там не съм проверявала.

В Уай Кики има да, но 99% от дрехите имат надписи, които са на турски език. Не че имам нещо против езика или нещо подобно но не ми допадат изобщо....

# 190
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
В магазин Уай Кики в мола със сигурност има сектор за бременни. В Сара би трябвало да има и в HM в другия мол, но там не съм проверявала.

В Уай Кики има да, но 99% от дрехите имат надписи, които са на турски език. Не че имам нещо против езика или нещо подобно но не ми допадат изобщо....
Joy

# 191
  • Бургас
  • Мнения: 230
Аз си купих в неделя страхотен панталон от уайкики, даже вчера бях с него и ми е много удобен и беше на доста добра цена 23лв.

# 192
  • Мнения: 17
Сайта на МБАЛ Черноморска е недоработен, нито цени, нито услуги на БГ. Беше подхвърлена някаква информация за цените нормално- 500 лв. и секцио - 700 лв., а това крайна цена ли е? Да не се окаже, че това е само раждането, а престоя се плаща отделно и накрая да се заформи яка сума. Някой в крайна сметка трябва да поясни за какво става реч. Simple Smile Имаше обещанието за публикуване на ценоразписа следобяд, но виждам че до този момент няма нищо.
Няма кой да го направи. Много зле започват, ама много.. Направо стават за смях. В сравнение с Девата са пълна скръб.

Сайта им има трагичен вид с тия бледо-синкави цветове, то те заболяват очите още докато си на първа страница. Не са попълнили информацията си. Защо не платят на някоя фирма да им го направи по-качествено? Ако сами си го правят - много зле говори това за тях! Сайта на Девата има такива хубави наситени ярки цветове и в същото време не те болят очите, като го четеш. Има много богата информация, доколкото помня, при стартирането си Девата направиха и реклама. За Черноморска - нищо никой не е чувал...Как да отидат хората там? Нямат ли ПР на болницата да свърши тези неща?

# 193
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Сайта на МБАЛ Черноморска е недоработен, нито цени, нито услуги на БГ. Беше подхвърлена някаква информация за цените нормално- 500 лв. и секцио - 700 лв., а това крайна цена ли е? Да не се окаже, че това е само раждането, а престоя се плаща отделно и накрая да се заформи яка сума. Някой в крайна сметка трябва да поясни за какво става реч. Simple Smile Имаше обещанието за публикуване на ценоразписа следобяд, но виждам че до този момент няма нищо.
Няма кой да го направи. Много зле започват, ама много.. Направо стават за смях. В сравнение с Девата са пълна скръб.
Ако трябва да съм искренна са решили да си спестят от ПР. Просто го знам със сигурност, защото преговаряха с мен за тази длъжност. Но предлагаха жалко заплащане, просто повече от жалко. И явно, като не дават пари в тази насока, резултатите са плачевни както виждате всички. Нито инфо има за тях, нито нищо.. А можеше да се направи една добра пиар кампания и пациентите им да са наясно, ноооо явно там няма креативно мислене. Нито сайт като хората, нито инфо тук, във фейса и там пълен цирк, да не говорим за трагичните текстове разпратени в медиите за откриването на болницата. Жалко за тях.

Сайта им има трагичен вид с тия бледо-синкави цветове, то те заболяват очите още докато си на първа страница. Не са попълнили информацията си. Защо не платят на някоя фирма да им го направи по-качествено? Ако сами си го правят - много зле говори това за тях! Сайта на Девата има такива хубави наситени ярки цветове и в същото време не те болят очите, като го четеш. Има много богата информация, доколкото помня, при стартирането си Девата направиха и реклама. За Черноморска - нищо никой не е чувал...Как да отидат хората там? Нямат ли ПР на болницата да свърши тези неща?

# 194
  • Мнения: 6 666
Момичета къде има магазини за бременни? Знам само в Подлеза на операта ама вече го няма. Всичко ми отесня  Grinning

И аз това се чудя Simple Smile Че другата седмица ще трябва да пообиколя Simple Smile))

Магазина от подлеза на Операта се премести в Безистена. Аз си купих доста неща от там.

Общи условия

Активация на акаунт