Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 909
  • 722
  •   3
Отговори
# 405
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187

Всъщност, да, направи нещо сериозно за мен... Благодарение на нея имах най-прекрасното раждане и се сдобих с прекрасно дете. Нещо друго да се налага да обяснявам на някого за Ризова? Последните няколко страници бяха с доста плюсовете за нея. Не само аз я споменавам.

Изобщо не съм търсела обяснение какво е направила за теб , но е твърде странно че само да спомене името й и връхлиташ над темата като майка-орлица.Започнах да се съмнявам вече - Да не би ти да си Ризова под прикритие????  Joy (това е шегичка)
Не съм, не съм.... ::Simple Smile)) Но наистина съм й благодарна, вярвай ми, има защо.. А иначе, шегата настрана, но аз както хваля Ризова, така хубаво съм пооплюла една лекарка от Сф, пак гинеколог, и там има защо.. Та тази лекарка се видя в чудо и си направи регистрация, за да хвали сама себе си. Но си беше написала личния мейл, та бързо се разбра, че е тя. А лекарите гледат тук като скрити потребители, според мен не пишат.. Ама знае ли човек.


# 406
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 540
 Laughing гледат не ,ами,,,,, аз като родих и още в болницата, ама си пиша в темите и споделям ,че ще разкажа ама няма всичко да се хареса и минава един Трифонов май беше и казва:
- И да пишете по-хубави неща в БГ МАМА ,че много ни оплюват ....................
 Joy Joy Joy

# 407
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Laughing гледат не ,ами,,,,, аз като родих и още в болницата, ама си пиша в темите и споделям ,че ще разкажа ама няма всичко да се хареса и минава един Трифонов май беше и казва:
- И да пишете по-хубави неща в БГ МАМА ,че много ни оплюват ....................
 Joy Joy Joy
  Joy Joy Joy

# 408
  • Мнения: 29
Laughing гледат не ,ами,,,,, аз като родих и още в болницата, ама си пиша в темите и споделям ,че ще разкажа ама няма всичко да се хареса и минава един Трифонов май беше и казва:
- И да пишете по-хубави неща в БГ МАМА ,че много ни оплюват ....................
 Joy Joy Joy
rotfImbo

# 409
  • Мнения: 105
Еееее не мога да не се запиша и аз тука, интересно е станало Simple Smile
 Леко бременеене и безпроблемно раждане на всички бъдещи мами!
 Гледам, че лекари се коментират та да си кажа и аз - от Ковачева съм меко казано потресена, от    Душепеев съм доволна, благодарна и т.н. Бременността ми я следеше Мърмърова и към нея почти нямам забележки, на 4Д ходих при Калчева и Ковачева, за втората нямам думи от първата съм доволна, като се има в предвид, че съм нямали проблеми.
  Аааа Аниииииии искам да ти кажа, че Дани е просто непоклатим, значи проблеми с него няма да има Мишето, не поглежда чужди жени Simple Smile Сериозен мъж е!
 Януари, здравей и тук, целувки  на Стефания


здравейййййййййй:)Simple SmileSimple Smile  bouquet  bouquet  bouquet

# 410
  • Мнения: 74
Laughing гледат не ,ами,,,,, аз като родих и още в болницата, ама си пиша в темите и споделям ,че ще разкажа ама няма всичко да се хареса и минава един Трифонов май беше и казва:
- И да пишете по-хубави неща в БГ МАМА ,че много ни оплюват ....................
 Joy Joy Joy

хахаххахахха
айде дано тогава и мухльото Гамишев да влезе да види топлите ми чувства към него !  bowuu

# 411
  • Мнения: 4
 hahaha hahaha hahaha

Не знам кои са й хубавите страни на Девата, но от личните ми наблюдения останах доста потресена!! След посещение на отворените врати в окръжна се реших, там ще раждам!
А ако лекарите четът форума няма да е зле някой да предаде на Люцканов да си смени професията на таксиметров шофьор примерно! Не бях срещала по-прост и отвратителен и гнусен човек в подобни среди. Само като се сетя за него и мога да  Sick ..

# 412
  • Мнения: 1 111
Айде,почнахме с поздравите Joy

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 644
specialno Kova4eva ako ima6 nuda ot neq vdiga cqlata bolnica na krak i samo 4erveniq kilim deto ne ti opavat! No e adski prodajna dokato bremenee6 samo te kara da si izsledva6 nqkakvi ne6ta. I li4no poznavam nad 10 jeni rodili pri neq v poslednata godina s planovo sekcio bez da sa i pla6talli. Dori ednata li4no q zakarah s iztekli predi datata vodi i ekipyt q 4aka6e na vratata, poneje tqh ne uspq da se predviji ot vilata si navreme se postara da uredi vsi4ko.

# 414
  • Бургас
  • Мнения: 166
exa, ти ходи ли на отворени врати в Девата? АКо знаеш кога са датите ще съм ти благодарна да споделиш.

Анито, не може да има планово секцио при лекар без да си платиш. Поне така казаха в МБАЛ, където е работила Ковачева.

# 415
  • Бургас
  • Мнения: 166
Айде,почнахме с поздравите Joy

 Joy Joy Joy

# 416
  • Мнения: 60
Девата и Света София са на един и същи собственик. Ризова работеше до последно на двете места. Знам защо отиде в Черноморска, но не ми се коментира. Понякога не луксозната болница е определяща да останеш на работа. Има много други фактори - отношение, финанси и т.н. /И аз не искам да разбунвам духовете и пак да връщам темата/

Знаех ,че като се спомене Ризова ще се появиш  Hug
Може би ти е близка или нещо сериозно е направила за теб ,та да я защитаваш толкова ревностно , но да призная и аз съм с лошо мнение за нея. Едно че споделих когато водеше на сестра ми бременността как точно протичаха прегледите. Ехограф и точка .Без кантар , без мерене обиколка , матка , кръвно ...никакви такива.Да не говорим за кръвни тестове или нещо от рода.Иначе беше много усмихната.
Съвсем скоро пък на братовчедката на моя приятелка не беше чула сърцето на бебето и й даде хапчета за помятане.Живо щастие е че момичето ги пи само ден-два и потърси мнение от друг лекар.Сега е щастлива бременна с голямо коремче. не искам да се заяждам и дано никой не ме нападне заради мнението ми ,но Ризова .... и последната лекарка да е на света - не бих отишла при нея!  Peace
Всъщноста, да, направи нещо сериозно за мен... Благодарение на нея имах най-прекрасното раждане и се сдобих с прекрасно дете. Нещо друго да се налага да обяснявам на някого за Ризова? Последните няколко страници бяха с доста плюсовете за нея. Не само аз я споменавам.
Хайде стига си скачала толкова на тема "Д-р Ризова" - изказа си мнението един, два, три, пет пъти. Хайде сега дай тази възможност и на останалите. Всички вече разбрахме, че за теб тя е малък Бог.
Темата се разводни до няма и къде.
Btw ти на други теми можеш ли да говориш?..!
Пийни мента глог и валериан и си лягай Simple Smile
..със здраве!

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 644
tsangel, principno ne moje i ne biva. Realno planovoto mi sekcio pri Du6epeev mi izleze bezplatno. Dori nqmam ideq kak izglejda kasata ili prostranstvoto pod masata. Za Devata, oba4e ne sam 4ula da ima neplatili planovo sekcio. Moje i da ima de!

# 418
  • Мнения: 150


Девата и Света София са на един и същи собственик. Ризова работеше до последно на двете места. Знам защо отиде в Черноморска, но не ми се коментира. Понякога не луксозната болница е определяща да останеш на работа. Има много други фактори - отношение, финанси и т.н. /И аз не искам да разбунвам духовете и пак да връщам темата/

Знаех ,че като се спомене Ризова ще се появиш  Hug
Може би ти е близка или нещо сериозно е направила за теб ,та да я защитаваш толкова ревностно , но да призная и аз съм с лошо мнение за нея. Едно че споделих когато водеше на сестра ми бременността как точно протичаха прегледите. Ехограф и точка .Без кантар , без мерене обиколка , матка , кръвно ...никакви такива.Да не говорим за кръвни тестове или нещо от рода.Иначе беше много усмихната.
Съвсем скоро пък на братовчедката на моя приятелка не беше чула сърцето на бебето и й даде хапчета за помятане.Живо щастие е че момичето ги пи само ден-два и потърси мнение от друг лекар.Сега е щастлива бременна с голямо коремче. не искам да се заяждам и дано никой не ме нападне заради мнението ми ,но Ризова .... и последната лекарка да е на света - не бих отишла при нея!  Peace
Всъщноста, да, направи нещо сериозно за мен... Благодарение на нея имах най-прекрасното раждане и се сдобих с прекрасно дете. Нещо друго да се налага да обяснявам на някого за Ризова? Последните няколко страници бяха с доста плюсовете за нея. Не само аз я споменавам.
Хайде стига си скачала толкова на тема "Д-р Ризова" - изказа си мнението един, два, три, пет пъти. Хайде сега дай тази възможност и на останалите. Всички вече разбрахме, че за теб тя е малък Бог.
Темата се разводни до няма и къде.
Btw ти на други теми можеш ли да говориш?..!
Пийни мента глог и валериан и си лягай Simple Smile
..със здраве!
А, може, може да говори - за спинални упойки, примерно. Така и не разбрахме само какво стана с мнението на анестезиолога, с който щеше да се среща в понеделник  Wink

# 419
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187


Девата и Света София са на един и същи собственик. Ризова работеше до последно на двете места. Знам защо отиде в Черноморска, но не ми се коментира. Понякога не луксозната болница е определяща да останеш на работа. Има много други фактори - отношение, финанси и т.н. /И аз не искам да разбунвам духовете и пак да връщам темата/

Знаех ,че като се спомене Ризова ще се появиш  Hug
Може би ти е близка или нещо сериозно е направила за теб ,та да я защитаваш толкова ревностно , но да призная и аз съм с лошо мнение за нея. Едно че споделих когато водеше на сестра ми бременността как точно протичаха прегледите. Ехограф и точка .Без кантар , без мерене обиколка , матка , кръвно ...никакви такива.Да не говорим за кръвни тестове или нещо от рода.Иначе беше много усмихната.
Съвсем скоро пък на братовчедката на моя приятелка не беше чула сърцето на бебето и й даде хапчета за помятане.Живо щастие е че момичето ги пи само ден-два и потърси мнение от друг лекар.Сега е щастлива бременна с голямо коремче. не искам да се заяждам и дано никой не ме нападне заради мнението ми ,но Ризова .... и последната лекарка да е на света - не бих отишла при нея!  Peace
Всъщноста, да, направи нещо сериозно за мен... Благодарение на нея имах най-прекрасното раждане и се сдобих с прекрасно дете. Нещо друго да се налага да обяснявам на някого за Ризова? Последните няколко страници бяха с доста плюсовете за нея. Не само аз я споменавам.
Хайде стига си скачала толкова на тема "Д-р Ризова" - изказа си мнението един, два, три, пет пъти. Хайде сега дай тази възможност и на останалите. Всички вече разбрахме, че за теб тя е малък Бог.
Темата се разводни до няма и къде.
Btw ти на други теми можеш ли да говориш?..!
Пийни мента глог и валериан и си лягай Simple Smile
..със здраве!
А, може, може да говори - за спинални упойки, примерно. Така и не разбрахме само какво стана с мнението на анестезиолога, с който щеше да се среща в понеделник  Wink
айКО ИСКАШ ДА ТИ РАЗКАЖА?

Общи условия

Активация на акаунт