Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 859
  • 722
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4
17 седмица ранооо????
Че аз от 16-17 го усещам моето човече как си ме посбутваше... а сега направо си ме рита и ми мести корема.. Изобщо не е рано даже...

Може може, аз вече губя представа за времето! Simple Smile При мен сякаш беше по-късно и за това..  Peace

# 631
  • Мнения: 105
Момичета, всеки ден обикалям с количката из парка в Славейков, ама никой не познавам.А е пълно с мами с бебчовци и дечица.Излизам следобеда след 14-15 часа.
Къде се събирате сега?

Ние сме навън в парка на Славейков почти всеки ден също, но към 12,00 часа се прибираме. Сега като станат по-ниски температурите може и до по-късно да стоим. Ще се радвам да се запознаем. Аз съм с лилава количка на Еспиро:)

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 176
Ха-ха, по количките ще се познаем. Кашпичка, ти с каква количка си?

# 633
  • Бургас
  • Мнения: 10
Случайно да има някоя мама в Изгрев?

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 7 303
Момичета, слагате си по един бадж с никнейма на лявата гръд и сте  готови  Mr. Green

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 166
 offtopic

tania_burgas, ти с каква количка на Еспиро си? Аз съм си харесала Енцо Ево и Вектор про, ама чувам противоречиви мнения за тях. Главно, че били доста тежки. Ти доволна ли си? И вярно ли е, че като е с надуваеми гуми, било доста трудно да се направи нещо, ако се пукнат.

# 636
  • Мнения: 105
offtopic

tania_burgas, ти с каква количка на Еспиро си? Аз съм си харесала Енцо Ево и Вектор про, ама чувам противоречиви мнения за тях. Главно, че били доста тежки. Ти доволна ли си? И вярно ли е, че като е с надуваеми гуми, било доста трудно да се направи нещо, ако се пукнат.


Нашата Еспиро е Атлантик. Да количката като цяло си е тежка, но тъй като си е доста маневрена не се усеща. Много ми е удобна за бутане и качване по стълбите до асансьора. За сега нямам проблеми. Незнам за гумите не са ни се пукали до сега. Само нещото, което може би малко не ми харесва, е че комбинирания кош се повдига с колан. Малко трудно му свикнах, но за сега е ок. Така, че огледай самото подвигане  на летния кош и виж кой тип ще ти е удобен. Не се плаши няма да усетиш, че е тежка:)Simple SmileSimple Smile

# 637
  • Мнения: 105
Момичета, слагате си по един бадж с никнейма на лявата гръд и сте  готови  Mr. Green


Хахаха Simple SmileSimple SmileSimple Smile представяш ли си:)

# 638
  • Мнения: 74
На племенниците ми количката беше с надуваеми гуми.Случвало се е да пукнем гума на разходка.Ми ..... тича се до вулканизатор  Mr. Green Като изключим това , са удобни  и независимо от всичко и аз сега ще търся такава.

# 639
  • Мнения: 0
 HugЗдравейте на всички мами Simple Smile не мога да ви изчета но утре на работа ще наваксвам Simple SmileВ 12г.с съм термина ми е на 13.042013ще се радвам ако се запознаем

# 640
  • Мнения: 74
Добре дошла , Marissa88 , желая ти безпроблемна бременност и прекрасен финал   bouquet

# 641
  • Мнения: 0
Благодаря  Hug Simple Smile

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 166
tania_burgas, мерси за отговора  Hug.
Определено ще обърна внимание на повдигането на комбинирания кош. Честно казано въобще не се сетих, че това може да е проблем. Все си мисля, че времето, когато на бебчо ще му се наложи да ползва летния кош е още далеч, затова и обръщам повече внимание на зимния и на шасито Simple Smile

# 643
  • Мнения: 105
tania_burgas, мерси за отговора  Hug.
Определено ще обърна внимание на повдигането на комбинирания кош. Честно казано въобще не се сетих, че това може да е проблем. Все си мисля, че времето, когато на бебчо ще му се наложи да ползва летния кош е още далеч, затова и обръщам повече внимание на зимния и на шасито Simple Smile


Именно и аз това си отчитам сега като грешка. Гледах основно зимния кош, но трябва да се обърне внимание и на други неща. Пак казвам не, че е проблем повдигането на комбинирания кош да е с колан, но знам ли може да има и много по-добри варианти от това.


Добре дошла на мама Marissa88 Simple Smile

# 644
  • Мнения: 105
Здравейте:)

Имаме ли някакво инфо за мамите:

AntoniaV - 01 септември 2012г., първо дете
stefanel - 26.09.2012г, д-р Ковачева, първо дете

Общи условия

Активация на акаунт