На море в Гърция - 11

  • 93 611
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 255
Питане към момичетата посещавали Торони и Нестор. Споразумях се с тях за цена и запазих по мейла студио. След което им писах да ми пуснат условията си за резервация и къде по точно да им преведа капаро и те ми отговориха, че няма нужда те ми били запазили студиото само телефон за връзка да им пусна и е ок. Да се доверя ли, само така или  newsm78
Като се замисля, ние винаги сме плащали там преди да си тръгнем, проблем не е имало  Peace

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 11:23 от *2K*

# 61
  • Мнения: 9 144
Заминавам или началото на другата седмица или веднага след празниците.  Peace
Параход благодаря за темата и
на всички пишещи за полезните съвети   bouquet

# 62
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Питане към момичетата посещавали Торони и Нестор. Споразумях се с тях за цена и запазих по мейла студио. След което им писах да ми пуснат условията си за резервация и къде по точно да им преведа капаро и те ми отговориха, че няма нужда те ми били запазили студиото само телефон за връзка да им пусна и е ок. Да се доверя ли, само така или  newsm78
Като се замисля, ние винаги сме плащали там преди да си тръгнем, проблем не е имало  :peace

ние дори издирвахме собственика поне 2 дни, за да му платим и да му кажем, че си тръгваме...
Не говоря конкретно за Нестор, но пак за Торони Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 12:22 от Шани

# 63
  • Мнения: 9
Здравейте,скоро ни предстои пътуване до Гърция на полуостров Касандра ще водим с нас и нашето бебе,което е на 8 месеца.Искам да попитам дали ще има някакъв проблем на границата като му нося пюрета,мляко и други необходими храни за него.

# 64
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
На границата не проверяват багаж, биха го направили само ако им се сторите подозрителни.

# 65
  • Мнения: 1
аз резервирах най-накрая във Торони Блу Сий-сИТОНИЯ, сега дилемата е от къде да минаваме. Единия вариант е през зЛАТОГРАД-НАЙ-ПРЯКО-МИНАВАЛИ СМЕ веднъж...не е за предпочитане че сме с малко дете.
зА кУЛАТА ЗНАм че пътят е хубав-магистрала. Искам да ви попитам за гОЦЕ Делчев знаете ли как е пътят- оТ СТАРА загора до Пловдив магистрала , а после? и като се мине в Гърция магистрла ли е или високоскоростен път?

# 66
  • Мнения: 9
На границата не проверяват багаж, биха го направили само ако им се сторите подозрителни.
Благодаря за бързия отговор Simple Smile

# 67
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Някой почивал ли е тук: хотел Ставрос на Касандра?

http://www.booking.com/hotel/gr/stratos.bg.html?sid=9ed4639a0d3a … 45f3e0257440d1X11

 

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 16:20 от InaDot

# 68
  • Мнения: 20
http://www.mavridis-hotel.gr/  Неа Флогита-невероятно местенце,уникален плаж само на 50 км. от Солун! Опитайте струва си! Grinning
Изглежда много добре и отзивите в букинг са отлични. Била ли си там? Разкажи малко повече.
Да бяхме там със съпруга ми за 7 нощувки от 11 ти август. Хотела е хубав, собственика е много любезен,закуската е добра. За плажа нямам думи, просто уникален! По чисто море не бях виждала. Ние бяхме без деца, но имаше лунапаркове, разни клатещи се колички, игри и т. н. Незнам защо ,но в цялото село нямаше нито един българин. Това много ме учуди. Може би ходят само юни и септември. Наистина по заведенията е скъпо за нас българите. Салата от 3 до 6.50 евро. Най евтиното е дюнера по 2.50 евро. Има супермаркети от които може да се пазарува и да се храниш в стаята,но ние не го правехме ,защото все пак съм на почивка. В този хотел в който бяхме нямаше кухненски бокс, а и хладилника беше по скоро минибар. Иначе всички други вили и квартири в селото бяха с кухни ,големи тераси с барбекюта ,това се виждаше като се разхождахме. Много е красиво! На плажа пред хотела трябва да поръчаш по едно фрапе и може да си лежиш цял ден. Има и свободни зони на които може да сложиш собствен чадър и никой няма да ти каже обсолютно нищо. Питайте ме конкретно ,защото стана много дълго. Grinning Абе с една дума -супер е!

# 69
  • Мнения: 20
http://www.mavridis-hotel.gr/  Неа Флогита-невероятно местенце,уникален плаж само на 50 км. от Солун! Опитайте струва си! Grinning
Изглежда много добре и отзивите в букинг са отлични. Била ли си там? Разкажи малко повече.

И аз се интересувам. А селото Флохита оживено ли е /с главна улица и атракции за деца/ или е само вилна зона?
Доста беше оживено като бяхме ние. Точно какви са атракциите не видях ,но имаше. А семейства с деца имаше много. Също и младежи много. Имах чувството ,че в събота и неделя се беше изсипал половин Солун. В понеделник се укротиха Laughing Но курортчето е супер. На плажа имаше както бебенца в колички  ,така и 95 годишни баби Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 216

Това е хотел Стратос  в Афитос, Касандра. Не е на Ситония. Плажът там не е много хубав.

renatka, и ти почиваш като мен преди ръкавите, там, където няма българи  Wink Хубави плажове има наистина и на Флогита, а и на други места преди нея ... Simple Smile

# 71
  • Мнения: 11 112
Плажът в Афитос е зле, иначе градчето е вълшебно и със супер заведения Simple Smile
Стратос е в центъра. Отвън сме разглеждали басейна, бара и двора - изглежда приятно, без лукс. Вътре - нямам впечатления. На плаж - само с кола, много е далече.


# 72
  • зад парка
  • Мнения: 1 583

Това е хотел Стратос  в Афитос, Касандра. Не е на Ситония. Плажът там не е много хубав.

renatka, и ти почиваш като мен преди ръкавите, там, където няма българи  Wink Хубави плажове има наистина и на Флогита, а и на други места преди нея ... Simple Smile

Ох, мерси ! Обърках се . Избирам, избирам и нищо не ми харесва, а и нищо не остана за празниците  Laughing

Хотелът как е ?

# 73
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Плажът в Афитос е зле, иначе градчето е вълшебно и със супер заведения Simple Smile
Стратос е в центъра. Отвън сме разглеждали басейна, бара и двора - изглежда приятно, без лукс. Вътре - нямам впечатления. На плаж - само с кола, много е далече.




Мерси, май няма да е това.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 048
Потвърдиха ми резервацията, живот и здраве-в понеделник заминаваме! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт