Попътен вятър на ТРЕТОКЛАСНИЦИТЕ ни! - 1

  • 30 731
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Да са живи и здрави всички Сашко,Алекс,Алек и Сани.  Констатирам,че това е най популялното име у нас. В класа ни има четирима с това име. Simple Smile Дано енергията на това красиво име да стимулира едно по-силно и успешно поколение.

   anssi , и у дома е така.Впросът е по често "що". И автоматичния му отговор - "не" на всичко . При положение,че у дома режимът е доста либерален и правилата са малко.Всякакви прищевки могат да минат след като има поне едно разумно обяснение. Никаква радост от настъпващата учебна година.
  galani , вдъхновяваш ме за следващата разходка - Априлци. Само че ние си имаме слабост към качването към хижа Тъжа и връх Мара Гидик. Хижа Плевен не сме я посещавали от 6 години.

# 16
  • Мнения: 249
Amber, това беше първото ми изкачване до хижа Плевен. Мъжа ми е ходил там преди години и понеже бяхме в този район, малко спонтанно решихме да се разходим. Наложи се да носим от време на време дребния, който само казваше "Мамо, много умоЛих!". Нали се сещаш, че не го носих аз! Simple Smile
Ти пък ме караш да проуча нещата за вашия маршрут Wink. Дълъг ли е прехода? newsm78

# 17
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Ти пък ме караш да проуча нещата за вашия маршрут Wink. Дълъг ли е прехода? newsm78
    Тръгва се от Острец. Има дълъг преход по каменист път,покрай Острешка река. Красиво е, но е дългичко и ако се изкушите покрай някой вирче с полянка ,беседка и чешма,не съжалявай.  Simple Smile Въпреки че напоследък е доста пренаселено и ние предпочитаме да стигнем с колата до края на този път, където пресича реката и започва пътеката нагоре. Поради посотянните сечища в района, теренът се мени всяка година.Нароиха се доста сечища, които могат да се сбъркат с пътеката и без човек запознат с терена, по добре не тръгвайте. Има и обходен път,който стига до хижата, но е по дълъг. Малко преди да се стигне билото на планината,където е хижата има дълга поляна, по която хапваме боровинки и почиваме,защото си е все нагоре. Накрая ни очаква голяма чешма със чудесна изворна вода. В дъждовен период сме брали и много гъби по този маршрут.

   Снимка от Острешката река есента - http://lnikolova.snimka.bg/mountain/vejen.605308.25744609

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И ето идва най-щастливият ден... само за родителите, обаче Wink

Добър ден в новата тема!  Hug Grinning

ЧИД на Александровци и Александринки!!!  bouquet

# 19
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
hahaha hahaha hahaha

Честито на всички празнуващи днес!

# 20
  • Русе
  • Мнения: 11 928
 
   Шани  Joy
  Ама идват и домашните.  Mr. Green Напомнянето да се напишат и откриването им си било изцяло мой ангажимент.  Twisted Evil

# 21
  • Русе
  • Мнения: 7 803
ШаниJoy

Честито на всички адаши и полуадаши   Hug

# 22
  • Мнения: 775
О, имало имен ден днес Simple Smile Честито на всички празнуващи!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 398
Честито на всички празнуващи!

Аз малко се позатрих от темата ама ви чета редовно, спя в съседната за Гърция.
Подготвям се за изпит на 4 и след това заминаваме живот и здраве.
И след това сме на линия  Peace

# 24
  • Мнения: 4 116
Да се запиша и аз да ви чета ...  Hug

# 25
  • Мнения: 2 732
Здравейте !
Честит имен ден на Сашковците и Сашките!
И при нас меракът с у-то се изпари .По цял ден е по улиците и все не се е наиграла  Shocked.Днес излезе в 9.30 прибра се в 14.30 и вече ме подготвя ,че в 17 излиза newsm78.Нямала какво да прави в къщи Mr. Green.
Бързо оздравяване на болните -ами то сутрин е за дълъг ръкав ,а вечер е за потник ,та затова сигурно ги лови всичко

# 26
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честит Имен Ден на празнуващите днес! Да са здрави и с успехи!

# 27
  • София
  • Мнения: 13 236
Бреее, ще ви изтърва  Wink

Честито на Александровци и Александри!
Добре, че сте вие, да видя, че Саша има ИД  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 Mr. Green

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Честит празник на всички, които празнуват днес и от мен   bouquet. Да са здрави , весели и да успяват във всичко  Hug.
 Моят именник сутринта разбра , че има имен ден. Купих бонбони да почерпи, че с едни дечица ходиха на Витоша.
 С английският, писането и математиката набора е добре. Припомни си забравените неща и почти приключи с летните домашни. Оказа се , обаче , че има голям проблем: не осмисля какво чете.
 Чете бързо и механично , и не се задълбочава изобщо  Crazy. С големият имах такъв проблем, но основно за текстовите задачи по математика. Алекс, обаче със задачите проблеми няма , но и дума не може да разкаже от прочетеното в книга. Снощи го накарах да чете 3 стр. на глас и да ми разкаже какво е разбрал. Ами - едно голямо нищо  Crazy. Просто не обича да чете , прави го насила , и не знам какво да направя.
 Ако някой има идеи как да преборим този проблем ще съм много благодарна  Hug.

# 29
  • Мнения: 1 143
Иринка,мерси за темата.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт