Попътен вятър на ТРЕТОКЛАСНИЦИТЕ ни! - 1

  • 30 698
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 11 924
   Разпечатах малко входни нива за да му ги пусна тези дни за да няма някоя изненада.
http://bglog.net/nachobrazovanie/22583

    Светослав често се хвърля на по странни книги. Не че ги чете, но понякога се застоява по 15-20 минути с по някой откъс. Днес направи такъв избор с творчеството на Ленън. И на мен ми я любим, ама добре че я остави, че ще ми е сложно да обяснявам за наркомански видения.

  Вчера гледам,че стои на някакъв сайт, и го затваря когато се приближа. Видях че е http://ladena.bg/ и установих,че още се мъчим да напишем писмото до гаджето и беше стигнал до "скъпа". Окло час се мъчи бедното момче и накрая го чух да си казва "Айде стига съм се занимавал с глупости" Махна с ръка и смени заниманията. Едва когато си имам момче,разбрах колко им е трудно на мъжете с нас.  Mr. Green

# 46
  • софия
  • Мнения: 2 543
     Това лято не я занимавала  със списъка. Записах я на библиотеката в Монтана." Ключът към бараката" се оказа един настолен компютър с тъч скрийн , подарък за библиотеката. Габи се пристрасти към висенето на него и бързаше да прочете каквото и да е , за да отидем там. Най- хареса книжките на Роалд Дал.  Лесни , интересни, илюстрирани  и бързи за четене. От таблицата е забравила елементарните 3.4, 2.8 - другите ги знае  Joy. Тези две седмици ще я потормозя с английски , че не се сети лятото.

# 47
  • Мнения: 14 133
Амбърче, милото ни момче.  Rolling Eyes
Не е лесно това с гаджетата.  Wink

# 48
  • Мнения: 32
Благодаря за пожеланията милички! Hug Hug Hug Hug И за новата тема също!  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 14 133
Калина, и от мен - честита бременост.  Heart Eyes
Лека и безпроблемна да е!  Praynig

# 50
  • Мнения: 32
Амбер И моята Виви носи очила от 2 седмици но пък не се оплаква харесва и в момента когато е на село и ги дадох само да чете с тях не искам да бяга и да играе с очилата не и трябват чак толкова.
Габелас Относно таблетите смятаме да подарим на Виви таблет за 15 септември не скъп от продавалник около 100 лв ги има втора употреба е не на епъл но..Според вас кое е по удачно за подарък таблета или малък лаптоп пак от продавалник за около 200 лв и харесах един средно голям розов.Кажете вие какво бихте подарили таблет или лаптоп?
Както бях казала в другата тема преди 2 дни третокласничката отиде на село оттогава съм по спокойна и свободна.Вчера бяхме в Бургас със Симона, водих я в морската градина на панаира страшно се радваше на батута.Но кака Вивиян като разбра малко се разсърди че не сме я взели но исках да прекарам малко време със малкото ми момиче.

# 51
  • Мнения: 32
Благодаря Чиби!!!   bouquet  bouquet Hug Hug Как е Сашето извинете че вчера не влизах както казах бяхме в Бургас.Честито на всички Алексчовци макар и на патерица!  bouquet

# 52
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Калина,зависи за какво ще ползва устройството.Ние избрахме за Светослав таблет - ноутбук  Toshiba AC100-10E -
http://www.jmt.bg/%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B8-cID … camera-pID=11436/ 
  Противоречив продукт. С операционна система като на таблет или на телефон - Андроид. Като си свикнал на Windows, доста възможности липсват.Доста мултимедийни възможности липсват. Не съм открила и приложение за четене на pdf файлове,но според мен трябва да има, просто не съм се разтрсила.  Но пък се спряхме на него, защото освен WiFi, хваща интернет от сим карта, а ние имаме такива  и ходим на по диви места, където можем да ползваме интернета и на плажа и в гората. Търсихме възможност за интернет във всяка точка и добро възпроизводства на видео.

  За очилата, Светослав има късогледство и с неговите отрицателни диоптри не е препоръчително да се чете. Вие сигурно имате + диоптър щом четете ги слага за четене.  newsm78 Очилата ги ползваме за телевизор, понякога като излиза и за училище да вижда на дъската.

# 53
  • Мнения: 32
Амбър ами ще го ползва за игри да влиза в детския се форум на аз детето да гледа филмчета от вбокс. Таткото искал да и вземем лаптоп аз мисля още може да питам и Вивиян тя да избере все пак тя ще го използва. Simple Smile

# 54
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Ако ходите на места с WiFi , повечето таблети го потдържат. Проверете обаче преди да го вземете дали ще отваря клиповете на youtube и vbox, защото понякога искат допълнителни инсталации на приложения, както беше в нашия случай и падна едно ровене и търсене.

# 55
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Амбър, мерси за входните нива. Веднага ги разпечатах и утре набора ще се изпоти  Mr. Green

Приключи и упражнителната тетрадка по англ.. На изходното ниво изкара 5- , по моя преценка. Нищо не помни от тоя англ.  ooooh!

Аз съм за малкия лаптоп а не таблет.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Пропуснах да пиша,че Тоshibata я взехме за 350 лв. Защото гледам,че в сайта пишеше друга цена. Не си струва за повече. За около 500 има ноутбуци с Windows, което си е по добре.

Последна редакция: пт, 31 авг 2012, 16:19 от A m b e r

# 57
  • Мнения: 14 133
Калина, Сашето е залепен вкъщи на компютъра.  ooooh!
Навън не било интересно.  ooooh!
Аз съм абсолютно против за лаптоп или таблет за деца на тяхната възраст.  Crossing Arms
Много съм лоша.  hahaha

# 58
  • Мнения: 7 201
Аз съм абсолютно против за лаптоп или таблет за деца на тяхната възраст.  Crossing Arms
Много съм лоша.  hahaha
И аз съм против!И също съм лоша.
А и Дани както е с късогледство(както сега са го открили на Светльо), трябва да ограничавам тв и компютър. Naughty
Преди училището сме на контролен преглед(поредния) - на всеки 6 мес. ни викат ... Tired

# 59
  • Мнения: 14 133
Имаме рожденичка днес.  Embarassed
   newsm59 на Лора на pepa georgieva!   bouquet
Да е здраво и щастливо дете!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт