Попътен вятър на ТРЕТОКЛАСНИЦИТЕ ни! - 1

  • 30 700
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
свраче хубава статия! Благодаря, че я сподели. Ще си я запазя да си я препрочитам когато се самозабравя от време на време. 

Амбер, не знам дали съм споделяла и преди, но страшно ми харесват разсъжденията ти и начина по който отглеждаш Светослав. Страхотна майка си, и затова и си отглеждаш един малък страхотен човек! Hug

# 736
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Допускам много грешки и хич не съм идеална. За много от реакциите си съжалявам, но отговорите са винаги наблизо ако се търсят. А и съм готова винаги да се извиня. Добре, че ми прощават.  Simple Smile

# 737
  • Мнения: 11 607
свраче хубава статия! Благодаря, че я сподели.

Амбер, не знам дали съм споделяла и преди, но страшно ми харесват разсъжденията ти и начина по който отглеждаш Светослав. Страхотна майка си, и затова и си отглеждаш един малък страхотен човек! Hug

Благодаря и аз за статията! И да, това е и моето мнение за Амбър - страхотна майка е! Hug

Иринка, да оздравяваш бързо!

Ваче, сили и на теб, и Сашето!

Чиби, всички сме с теб, кураж и бързо да си в кондиция при нас! Всичко ще е наред!

Йоан вчера започна курса по английски. Баща му го заведе, а той се прибра съвсем сам след това, с автобуса. Не бяхме оттренирали маршрута, нямахме възможност, слава на Бога всичко мина без проблеми. А вчера се прибра по-рано от училище - разстройство, повръщане........Може и вирус да има, радвам се, че мина бързо.


Заповядайте -

НОВА  ТЕМА

Последна редакция: ср, 03 окт 2012, 10:51 от Мама Цоцоланка

# 738
  • Мнения: 1 574
Моето дете няма още нито една оценка, нито са правили входящи нива, а и нищо не се чува по темата. Има ли други като нас?

И ние сме така, само незнам дали са правили входящи нива. Би трябвало да са, но дали...? Свикнах с многото оценки миналата година и сега ми е странно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт