Бързо времето лети, Септемврийче скоро при мама ще спи!

  • 25 847
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 147
Добро утро!
Аз почетох, сега ще хапна и си лягам обратно Simple Smile

Lucky*, май старата тема  още не е заключена...

Silvyyy, може ли и на мен да пратиш "упътването" за замунда, благодаря!

# 16
  • Мнения: 15
Aйде и аз да се запиша в новата тема рано-рано. Дано скоро се напълни с ухбави бебешки новини Simple Smile Като гледам няма да са от мен, но има и такива с по-ранни термини Simple Smile)
Мартичка, айде вече!

# 17
  • Мнения: 74
Хайде и аз тук.

Мартичка, знаеш ли по ехограф колко е голямо бебето вече? Терминът според мен рядко се определя с точност и аз даже съм приятно изненадана, че толкова време те държат без да предизвикат раждане. Сигурно е гадно това чакане в болница, но поне си по-спокойна предполагам, че си на сигурно място. Аз преносих 5 дена със Симона и въобще не съм си и мислила да ходя до болницата. Този път обаче ще отида, ако пренося. Така съм си решила.

По въпроса с откачането - започнах да се занимавам с няща, които досега не са ми и хрумвали - опитвам се да си реставрирам старите столчета вкъщи и това ми отнася мислите от бебто. Иначе и аз да съм превъртяла.

сентекс, съжалявам мила, но кой ти каза това с добавянето на глюкоза към кърмата? На мен ми звучи напълно неприемливо newsm78 Карали са ме да слагам в сутришната закуска на детето захар с оправданието, че така щяла да изяжда повече. Винаги съм отговаряла, че не гоним количество, а и си мисля, че когато е малко детето, каквото и да му дадеш със захар, ще яде, но това не означава, че трябва да даваме всичко. Не искам да те засегна, нито да съм груба, просто се чудя педиатърът ли те посъветва?

# 18
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Ева,честит рожден ден на майка ти.Да е жива и здрава и скоро горда баба.
На мен цяла сутрин ме боли стомаха ниско долу,като при настинка.Незнам,ама тоя доктор чак вторник работи дето мъжо иска да ходя при него,че се чудя ще устискам ли.Дали не е тръгнала бебка,но нямам никакво течение,освен болките.

# 19
  • Мнения: 29
В предната не можах, но тук да се запиша Simple Smile
Честито на всички нови мамииии  smile3504 passifier  babyuu
И.. мерси за хубавата темааа   bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
  bouquet
Аз сега се събуждам. Още не сме тръгнали за Джъмбото, но пък мъжа ми изми прозорците. Аз пък изтеглих Американски пай и довечера го мятаме

# 21
  • Варна
  • Мнения: 64
Tiya_4 слагам глюкоза, защото караме по-тежка жълтеница и няма по какъв друг начин да го накарам да я изпие. Имаме конфликт в резусите с бебо.

# 22
  • Мнения: 272
Благодаря ви, момичета newsm51 smile3525  love001

# 23
  • Мнения: 47
Анхелка, честит син - да е жив и здрав Виктор и много да ви радва!
Mince, честита ти дъщеричка - жива, здрава и много послушна да расте!

Ариелче и аз го гледах този филм вчера - накрая си поплаках, като се родиха бебчовците. Много е хубав и тематичен  smile3521

И мен ме е обзело странно състояние - ту само ми се спи, ту съм изпълнена с енергия. Общо взето се чувствам СТРАННО, почнаха и при мен леки болчици, повече втвърдявания, пъпа ми се е смъкнал с два пръста (по точките на стената) - ще видим утре какво ще каже доки.

# 24
  • Мнения: 217
Здравейте момичета! От 3 дена не съм ви чела и вие още не сте родили Laughing Ками, хаде бе душко, чакаме ви за разходки Joy
Честита радост на мама Минс и мама Анхела  бързо да се възстановяват, скоро вкъщи да гушкат прекрасните си и послушни съкровища!!!  
 
meri-geri питаш за ваксините, и нашата педи съшо отложи някаква ваксина, която трябва да се бие сега, понеже сме били по- мънички. Аз й имам доверие и що м тя казва малко да наддаде и тогава, съгласявам се.
 
 
 

# 25
  • Мнения: 478
Браво за темата на Лъки и Фейт!
С тоя филм ме зарибихте та и аз го тегля сега,ама кога ще се гледа незнам,имам още 3-4 изтеглени,така си седят и си чакат ред...покрай нас нищо интересно,освен че яко ме морят киселини,най-вече през нощта,едно пъшкане му хвърлям,бе ужас е.

# 26
  • Мнения: 0
Запис и от мен Simple Smile

# 27
# 28
  • Варна
  • Мнения: 483
Ами и аз викам хайде! Ама беба се уплаши! Даже като казаха в четвъртък и свеки си смени смените и е тук да ме варди,  ММ тръгна в петък от Германия. Да не говорим, че звъни на няколко часа и пита какво стана, къде си? Вчера не издържах и му викам: Ами като пристигнеш и тогава ще ходя да раждам. Да ама като гледам и тогава няма да е!

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте тумбачета и майчета;))
Ех как се радвам на всяка бейби вест и ми е едно миличко всеки път като видя, че си имаме бебче в темичката.
Ние сме в къщи от 2 дни. Бебчо е кротичък и много сладичък.
Прави си едни физиономийки докато спи, хихи.
Нямам врема да пусна компютъра и да кача снимки.
Днес ни посети частен педиатър. Отговори на много въпроси. Изкъпа бебето. Показа ни кое как се прави. Включително и съвети за кърмене. Изряза ни ноктенцата:))) много сме доволни.
тази педиатърка, която избрах е в отпуск и ми каза по тел. Че ще дойде на 10...
Бях в тиха лудост.
Ние сме само на кърма. Суче доволно, доизцеждам само при нужда.
ММ много ми помага. В същност аз само кърмя, той и майка ми е по домашните задължения.
И аз като Канела имах подобни изпълнения със свекито. Но и показах, че е безгласна буква и тя реши, че е по- добре да си ходи. И без това само седи и гледа сериали и дава ъкъл.
Фейт, Марти хайде милички. И ние се изчакахме покрай вас;))
Flowers, чак сега прометох в старата тема, че имаш въпроси са МД. Пиши ми на лични ако все още нещо те интересува.
Unforgiven, пускай тото веднага;))) виж как позна за появата на нашето ангелче.
Стискам палци на всички мацки. Леко, бързо и безпроблемно раждане.
Ние днес ще излезнем на разходка за малко.
Но първо ще дремна;)) докато и малчо спинка.
БЛАГОДАРЯ за темичката, момичета. Както винаги СУПЕР

Общи условия

Активация на акаунт