Екскурзия до Дисниленд с деца

  • 97 732
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 592
И аз не мога да разбера - 3 дни за двама, мисля....
1 ден за възрастен 2013 е 31 евро....
1 ден за двама възрастни 70 евро.
е-билет за възрастен и дете - 54 евро, с валидност 18 месеца.
За деца, преди гледаха височината, не годините. Сега не съм сигурна....

Много се чудя ,дали да търся от сайтове или директно от там да си купим,но ако е много голяма разликата ....знам ли?
Благодаря ти за помоща,защото аз въобще не се ориентирам в сайта !

# 31
  • Варна
  • Мнения: 282
И аз не мога да разбера - 3 дни за двама, мисля....
1 ден за възрастен 2013 е 31 евро....
1 ден за двама възрастни 70 евро.
е-билет за възрастен и дете - 54 евро, с валидност 18 месеца.
За деца, преди гледаха височината, не годините. Сега не съм сигурна....

Много се чудя ,дали да търся от сайтове или директно от там да си купим,но ако е много голяма разликата ....знам ли?
Благодаря ти за помоща,защото аз въобще не се ориентирам в сайта !

И на мен ми е трудно, но смятам да взема билети онлайн, че да не мисля и за това там /стига да успея да се ориентирам/. Мисля че на място няма да има промоции или поне аз няма да ги разбера ( с перфектния си френски Laughing)

# 32
  • Мнения: 592
При вас се получава добре,защото периода ви влиза в промоциите,но ние с тези дати 27-31.03 въобще не ми става ясно какви ще са цените и децата до 12 год.ще се таксуват ли ? Thinking
Вече така се обърках,че нищо не ми е ясно.Последните години все си организираме индивидуални пътувания,но тук нещо се затруднявам.

# 33
  • Мнения: 2 459
   Ако мога да съм полезна със следната информация-за трансфера от летището до съответния Дисни-хотел,има бусове ,голями удобни.Местата се запълват бързо и придвижването е по-тромаво,поради спиране и сваляне на багажи (интерсното е ,че виждаш и другите хотели).На отиване купихме билети за такъв бус на Дисни.При прибирането,докато го чакахме пред хотела,ни заговори шофьор на луксозно мини -бусче.Фирмата му се оказа алтернатива за трансфер от/до летището.На 1-во място-цената е по-ниска от тази на бусовете на Дисни!Бяхме само ние,децата си подремнаха спокойно.Уморени от 4 дневни опашки ни дойде супер една битка по-малко за места в буса!  Запазила съм визитката им.Ето тел.номер +(33) 6 28 72 36 93 parisland.shutlle@gmail.com  Нямат споменат  сайт,за да пусна линк.    Другата драма,ако не си подготвен е прехраната на територията на Дисни-зверси опашки.С часове за сандвичи.Ние от първия ден си резервирахме за вечерите(може и от хотела да ви букнат) и влизахме направо.За закуската ,също се чака ужасно!Тя ни бе включена в цената,но само първия ден се пробвахме...1 час опашка и после ад да си намериш маса.Решение се оказа  "Starbucks Coffee" и си всред първите на атракциите !  Самата екскурзия ни беше организирана от фирма,всичко си беше о.к.   Весело изкарване на всички !  HugGrinning

# 34
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Roo Roo сподели моля те - цената на билетите в Дисниленд каква е за възрастен и каква е за деца? На място ли плащахте или в агенцията? Имаш ли представа всъщност как е най - изгодно, аз все си мисля, че на масто на входа за парка е най - добре да си закупиш билет?
Вие как процедирахте с билетите?
Извинявай за многото въпроси~

# 35
  • Мнения: 592
Roo Roo сподели моля те - цената на билетите в Дисниленд каква е за възрастен и каква е за деца? На място ли плащахте или в агенцията? Имаш ли представа всъщност как е най - изгодно, аз все си мисля, че на масто на входа за парка е най - добре да си закупиш билет?
Вие как процедирахте с билетите?
Извинявай за многото въпроси~
И аз все си мисля,че на място е най-добре,но от четеното дотук,май съм в грешка.
И аз ще съм благодарна ако някой сподели цените на входовете,че аз гледах разни сайтове,но нищо не можах да разбера.
Roo Roo ,благодаря за споделеното инфо.Аз също вътрешно си го мисля,че може на летището да се договорим някой да ни закара до хотела.Преди 2 години за Великден ходихме във Виена и излизайки от летището веднага се договорихме с едно бусче и ни закара точно до апартамента,даже и връщането уговорихме.

# 36
  • Мнения: 2 459
  От туристическата фирма купихме-билетите за  самолета,нощувки в Дисни-хотел,пасовете(билетите за вход) за 2-та парка.Опашките за купуване на билети,на касите в Дисни, са неописуеми(особено,ако е събота или неделя).Изгубва се много време,изнервени деца...За цени нямам точен спомен,ще Ви заблудя! Бяхме много притеснени,дали всичко  ще е коректно от страна на тур-оператора.След екскурзията им благодарих,за добрата организация! Заложете на Дисни-хотел-дава много предимства и отстъпки за вход.Ние бяхме в Санта-Фе,като общежитие е. Но спестихме много от това,че е по-нискобюджетен.Излизахме сутрин в 07ч.,връщане мъртви от умора-късно вечер. Може да се направи компромис с двете му *.

# 37
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте,
ходихме с дъщеря ми (тогава на 6 години) лятото на 2011 година в Дисниленд Париж. Не сме използвали хотелите на Дисни. Билетите си ги бяхме купили от сайта и тогава бяха 64 евро за възрастните, 59 за нея, на входа като отидохме се оказа, че билетите са 99 евро за възрастните, детските не си направих труда да гледам. Определено имаше смисъл от предварителната покупка. Желая на всички успешна организация и много забавления. Ако имате още въпроси ще се опитам да помогна.
Не сте питали за това, но ние купихме на дъщеря ми рокля на принцеса от Дисниленд. Тя целия ден изкара с нея и се забавляваше 2-но повече, а после тук все още я облича за разни маскен балове в училище или други такива поводи. За нас тази рокля въпреки високата цена - успя да си изплати разхода.  Simple Smile

# 38
  • Варна
  • Мнения: 282
А до колко работят съоръженията. Има ли някакви шоута с фойерверки и къде се провеждат. Ако е късно вечер това означава ли, че затварят парка и се гледа отвън. Ние няма да сме в Дисни хотел и ще пътуваме.

# 39
  • Мнения: 6 031
А до колко работят съоръженията. Има ли някакви шоута с фойерверки и къде се провеждат. Ако е късно вечер това означава ли, че затварят парка и се гледа отвън. Ние няма да сме в Дисни хотел и ще пътуваме.

Те и Дисни хотелите не са вътре в парка. Само един има точно на входа. Няма как да затворят парка и да се гледат шоутата отвън.  Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 282
А до колко работят съоръженията. Има ли някакви шоута с фойерверки и къде се провеждат. Ако е късно вечер това означава ли, че затварят парка и се гледа отвън. Ние няма да сме в Дисни хотел и ще пътуваме.

Те и Дисни хотелите не са вътре в парка. Само един има точно на входа. Няма как да затворят парка и да се гледат шоутата отвън.  Simple Smile

Логично е , ама кой да се сети.... Blush

Харесах билети в този сайт:
http://www.reducparc.fr/index.php?page=shop.product_details& … mart&Itemid=1

Промоционални са и доколкото разбрах с гугъл преводача купувам един билет за възрастен и влиза детето безплатно.Обаче като тръгна да ги купувам има уточнения, че е само за френска общност и т. н.
Не знам как да се регистрирам и дали мога да се възползвам от тези промоции ако не съм французойка.
Дали някой знае?

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 18:57 от ilianagm

# 41
  • Мнения: 2 459
   Нашата екскурзия беше в началото на септември 2011г.Цени като точна сума не помня.Самото пътуване резервирахме още януари.Заплащането стана месец преди пътуването.Платихме всичко на 100% .Дадоха ни ваучери,които на рецепцията на хотела бяха "обърнати" в билети за входовете на 2-та парка,талони закуски,талони за влизане в Дисни - час преди отварянето за външните посетители.(ето  това е голям плюс от предварително закупените билети)В Дисни опашките са невероятни от най-дребното: автограф на любим герой,до чекиране билети вход...Избрахме този период на екскурзията след като час в агенцията "нагаждахме"промоциите,отстъпките  на хотелите,на цената на входните пасове,кога има някакви намаления ...Оказа се ,че има скъпи дни(уикендите,средата на лятото),има периоди ,когато децата са с преференции,когато има отстъпка с бонус 1 безплатна нощувка,ако летиш с Френските авиолинии  пак някаква отстъпка...и куп такива.Всичко това трябваше да вържем със удобен полет( и цената му...) Заминавайки с уреден хотел и билети,бяхме максимално улеснени,уредени и спестихме напрежение.В други теми съм споменавала,че за Дисни ползвах информацията на нашата съфорумка- Жасмин  ! Hug   bouquet Бях и научила буквално поста наизуст- много ценни неща е споделила!Тя също има голяма заслуга за добрата ни организация.Ето линк        http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371288

# 42
  • София
  • Мнения: 4 578
Само да допълня, че края на март французите са във ваканция/почивка - на 31.03 е техния Великден. Та се предполага, че ще е още по натоварено...

# 43
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ilianagm ние също не сме французи и не живеем във франция .  аз се регистрирах с имената на мъжа ми които е ЕТ . много хора(в един испански форум 4етох коментарите и от там нау4их за сайта ) са се регистриали дори с картите си за фитнес или пък ако имате някаква 4ленска карта на Карфур(например), на фитнес клуб, детски клуб и т.н. , проблема които аз сега видях е 4е в списъка няма Б-я . тоест може да се пише някакъв фиктивен адрес (така коментират в другия форум - слагали адреса на хотела във Франция , аз си написах моя в Испания ), но разбира се билетите задължително трябва да са е-тикет ,защото просто няма къде да ти ги пратят на реален адрес (няма как да го впишеш ттози бг .адрес). от моя опит със закупуването на билетите мога да ти кажа 4е регистрацията е автомати4на - тоест никои не те проверява дали си ЕТ, 4ленуваш ли в някакъв клуб, това ли ти е адреса ... след 2 мин ми пристигна потвърждението за регистрация и веднага си купих билетите. в момента в които си потвърдих  билетите ми изтегли парите от картата . след около 1-2 дни доиде някакво писмо за потвърждение - моите билети бяха поименни -тоест трябваше да дам 3 имена за 3 билета , а аз бях забравила , изпратих им имената и на следващия ден ми изпратиха билетите . Ако ще купуваш билети във формата когато изпращаш още тогава може да напишеш трите имена , дете или голям , ЕГН и май номер на паспорт искаха .

за опашките пред касите-ако си закупите е-билет има 2 варианта
1-ви - стоите на опашката с лист4ето което сте разпе4атали и си сменяте листите формат А4 за истински и нормални билети - според това което про4етох в интернет когато билетите са поименни трябва дори паспорт да се представи на касата - моите бяха поименни но макар 4е си държах паспортите в ръка моми4ето изобщо не ми ги поиска .. и разбира се рабра 4е не сме французи  понеже аз и едно "мерси " не мога да кажа както трябва Simple Smile
2-ри директо с листите които сте разпе4атали отивате на входа и се опитвате да минете- не  знам дали става с вси4ки билети - на входа имаше доста тинеиджъри с такива разпе4атани листи-билети и си влизаха нормално - при вси4ки положения ако билетите имат баркод мисля 4е и с разпе4атките може да се влезе . неудобството е 4е  доста деца не можеха да си извадят фастпасове по атракционите . и не защото не може с тези листи , ами просто лазера ги 4етеше доста трудно .
Цените на касите са такива каквито в сайта , само 4е без никакви оферти .
за храната в парковете - скъпи4ко е , по е евтино в Дисни студио , то4но на входа има заведения от типа на МАкДоналдс - мисля 4е менюто (хамбургер, картофки и безалкохолно ) беше около 12 евро.  ние хапвахме в едно заведение във Фронтиер ленд мисля 4е се казаваше ЛАстШанс кафе , като цяло цените се въртят от 15 -20 евро на 4овек.
за Принцеските рокли- поне на мен ми се сториха доста обикновени и скъпи , цена - ка4ество изобщо не ми хареса , така 4е ако си имате свои може да си ги вземете и да си обле4ете детето .
 някъде близо до този ресторант (не мога да се ориентирам по картата то4но ) "Cinderella" - гримират децата , за 12 евро , много красиво

# 44
  • Spain
  • Мнения: 3 750
А до колко работят съоръженията. Има ли някакви шоута с фойерверки и къде се провеждат. Ако е късно вечер това означава ли, че затварят парка и се гледа отвън. Ние няма да сме в Дисни хотел и ще пътуваме.
на страницата на сайта има програма , а също така можеш да провериш в конкретен ден дали има някои затворен атракцион. лятото имаше 2 парада в 9 и в 11 ве4ерта , сега зимата мисля 4е затварят парка по рано, ето например разписанието до 25
http://news.disneylandparis.co.uk/calendar/index.xhtml?

Общи условия

Активация на акаунт