Екскурзия до Дисниленд с деца

  • 97 775
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Аз доколкото разбирам, има намаление на възрастен с 36 евро и цената става 43 евро. Освен него, може да влезе и дете до 12 години, което е безплатно. Изпращат билет за възрастен и за дете. Цената е валидна за посещения от 4.02 - 22.03.2013 год. Дисни празнува 20я си РД, затова е промоцията. Тези билети са на хартия и се пращат по пощата.
Има е-билети, които са валидни 6 месеца от закупуването и сега струват за 3 дни 99 евро.

Аз също искам да си закупя билетите от този сайт,но никъде не видях период след 22 март( не че разбирам френски,де ).
А тези за 99 евро за възрастен ли са само или с едно дете ? Аз бях чула някъде,че малката ми дъщеря ще е безплатно при всички случаи,защото е на 6 год,но за голямата ще трябва билет .
от 3 години нагоре се плаща за всяко дете , сега ако е излязла оферта до 12 години зна4и я има , след това като изте4е пак ще си плащат децата , преди това  имаше оферти за хотелите на Дисни - до 6 години не плащат децата нощувки и влизат гратис (но само ако си се регистрирал в техен хотел ) ина4е си плащаш за детето .

1jr-1ad според мен озна4ава 1 ден 1 голям -jr съкратено от jour, enf - детски , AD - голям

# 46
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ето тук същата оферта малко по разбираемо написана май - в левия ъгъл на сайта са условията за покупката
http://www.paris-billets.com/fichespectacle.php?id_evenement=279 … =2013-04-1#milieu
 този саит не съм го ползвала , 4етох коментари 4е е на късмет , понякога нямаш никакви проблеми с тях , вси4ко то4но .. понякога трябва няколко пъти да им пишеш за да им припомниш 4е си си купил билет . пише 4е е само за французи но доста испанци си купуват и те билети и нямат никакви проблеми с тях

# 47
  • Варна
  • Мнения: 282
Благодаря за изчерпателния отговор на Hada Despeinada

Явно и аз ще рискувам да купя билети от "френските". Обаче четейки сега из сайтовете установих, че промоционалните билети май могат да се купуват и ползват до 1 месец предварително /не че съм сигурна/ и  важат за определени дни. Ще изчакам още 2 седмици за по-сигурно. A и ще прочета още малко. Thinking

# 48
  • Мнения: 592
Благодаря за изчерпателния отговор на Hada Despeinada

Явно и аз ще рискувам да купя билети от "френските". Обаче четейки сега из сайтовете установих, че промоционалните билети май могат да се купуват и ползват до 1 месец предварително /не че съм сигурна/ и  важат за определени дни. Ще изчакам още 2 седмици за по-сигурно. A и ще прочета още малко. Thinking
И аз благодаря за отзивчивоста и помоща на Hada Despeinada

Изтекоха ми очите от гледане на разни сайтове.Засега спирам,ще изчакам и аз няколко седмици и тогава ще търся.Все още нашия период го няма на никакви оферти.

# 49
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Благодаря за изчерпателния отговор на Hada Despeinada

Явно и аз ще рискувам да купя билети от "френските". Обаче четейки сега из сайтовете установих, че промоционалните билети май могат да се купуват и ползват до 1 месец предварително /не че съм сигурна/ и  важат за определени дни. Ще изчакам още 2 седмици за по-сигурно. A и ще прочета още малко. Thinking
И аз благодаря за отзивчивоста и помоща на Hada Despeinada

Изтекоха ми очите от гледане на разни сайтове.Засега спирам,ще изчакам и аз няколко седмици и тогава ще търся.Все още нашия период го няма на никакви оферти.
newsm10 няма защо , знам колко бях " луднала" и аз преди да отидем и как се терзаех за билетите - стават ли , не стават ли ... колко писания из4етох... .затова с каквото мога ще помагам  Simple Smile ,, и пак ми се ходи ,4ак завиждам  ... ммм благородно де  Mr. Green  ... ако все пак се съмнявате за редупарк , сега погледнах в страницата на ФНАК , и там са с дете гратис към билета за възрастен , Фнак е верига магазини за техника , реномирана и сигурна . само трябва да поръ4ате билетите предварително ,за да не стане някои фал да не пристигнат на време , поне 2 седмици бих препоръ4ала , аз си ги купих месец преди това за по сигурно . до колкото про4етох във страницата на Фнак - просто цената е разли4на за едните дни 43 за другите по натоварените е 54 , и на моите билети пишеше 4е ако е препълнен парка имат правото да не ме пуснат, тоест да ме върнат за друг ден  , но до колкото разбирам винаги пишели така , плюс това сега е зима - не ми се вярва да е препълнено .
за самите паркове , някои беше питал за 1 ден има ли време - и да и не , зависи дали искате на вси4ки атракциони да се ка4ите , какво то4но искате да видите . Ние бяхме 2 дни (по то4но ден и половина защото си тръгнахме първия по-рано ), не си бяхме поставили за цел вси4ки атракциони , повозихме се на доста но успяхме да влезем само на 1 филм4е в дисни студио... на някои атракциони се возихме по 2 пъти , други не искахме (прекалено бебешки били Simple Smile ) в общи линии има много ходене - някои казват 4е парковете били големи - не са 4ак толкова големи  ,ние за 2 дни ги кръстосвахме наляво и надясно , от единия парк в другия , от единия краи на другия бегом   Laughing  и все пак за 1 ден 2 парка - трябва мнооого добре да се организирате , допълнително 4е сега май затварят в 7 ве4ерта , опашките за атракционите са по половин/ еднин 4ас
.... и за още нещо се сетих ... преди изобщо да се влезе в зоната на входовете имаше 4ек постове с охрана , с оръжия и истински при това  Sunglasses , минаваш през скенер и ръ4но претърсваха вси4ки раници . не разрешават никакво "хладно " оръжие . пред нас един татко носеше нож -да нареже плодове за децата  Mr. Green, - конфискуваха го , мъжа ми изтръпна и взе да се претърсва сам Simple Smile защото  то4но  си беше купил една сгъваема ножка ("красива" била  Mr. Green мъжка му работа ) и с облег4ение разбра 4е я е забравил в колата -нямаше да я прежали - а разстоянието от паркинга на Дисни до самите реални входове е доста голямо .....  а и ако някои ходи с кола ...запомнете си мноооого добре картинката на паркинга и номера на път4ето ... обикаляхме после поне половин 4ас да си търсим колата и при това знаехме на кои ред сме (уж знаехме  Joy)

# 50
  • Мнения: 592
Искам да те помоля за линк към тези билети 54 евро с дете,че аз не ги намирам.Всичко което аз открих е все до 22 или до 27 март,а ние пристигаме(живот и здраве де) на 27.03 и посещенията ни ще са след този ден.

Още веднъж много ти благодаря за цялата полезна и изчерпателна информация.
След това което прочетох се успокоих,че 2 дни в Дисни ще са ни достатъчни.Ние реално ще сме 3 дни в Париж(4 нощувки) и аз исках единия ден да заведем децата поне до кулата ,все пак да си в Париж и да не видиш нищичко от центъра ...- не е редно Wink.

Забравих само да кажа,че аз намерих една оферта за 1 ден в 2 парка за група 4 човека за 199 евро,ама не е ли прекалено скъпо това ? За 2 дни 398 евра.....ужасно ми звучи .

# 51
  • sofia
  • Мнения: 97
ето тук една оферта - ако резервирате преди 31януари, за престой в периода 6/01 - 31/08, плащаш 2 нощувки, а получаваш 4 + билети за двата парка за 5 дни , от всичко, което съм разглеждала досега, това ми се струва най-изгодно http://offers.disneylandparis.co.uk/special-offers/promotion-hol … isneylandv2.xhtml
и аз все още събирам информация, не сме ходили още..

# 52
  • Мнения: 592
ето тук една оферта - ако резервирате преди 31януари, за престой в периода 6/01 - 31/08, плащаш 2 нощувки, а получаваш 4 + билети за двата парка за 5 дни , от всичко, което съм разглеждала досега, това ми се струва най-изгодно http://offers.disneylandparis.co.uk/special-offers/promotion-hol … isneylandv2.xhtml
и аз все още събирам информация, не сме ходили още..

И аз разглеждах тази оферта,но когато задам датите,децата и т.н. ми дава пак някакви космически цифри за 4 нощувки.
Аз съм запазила апартамент на 1 спирка от Дисни ( той е направо без пари ).

# 53
  • Spain
  • Мнения: 3 750
buba_dokeva наистина никъде не видях билети без краина дата , сигурно трябва да се из4ака да пуснат за април.  аз бих те посъветвала ако ти излезе по изгодно да купиш 1 ден 1 парк+1 ден 2парка.... първия ден примерно да взлезете само в Дисниланд , а втория в Дисниланд и ДисниСтудио , само трябва да внимаваш с билетите да не ги объркаш  Wink . Другото важно нещо е  ако купуваш направо билети 2дни 2 парка да гледаш внимателно офертата  да е за 2 последователни дни! (лятото имаха оферта за такива билети  но дните не бяха последователни , т.е влизаш първия ден и след седмица имаш право да си ползваш втория билет ). затова гледай с 4 о4и ако намериш някаква оферта за 2 дни  
 моми4ета на официалната страница билетите са си направо изгодни , няма какво да се занимавате с  
тези другите . само трябва да  влезете в дисни - франция , и после се избира France Ile de Francе ,за други държави не се появяват тези билети
 незнам дали този линк ще  ви се зареди , но до 27 март има билети за по 35 е - 1ден 1парк  и 45 е - 1ден 2 парка  с офертата 1 дете (до12г) гратис за всеки закупен билет за възрастен .
https://www.booktickets.disneylandparis.com/tnsa6/live/shop/1idf … duid=32454335543R
сега като се загледах в билетите за входа на страницата на дисни се сетих- билетите на касата са тези с катери4ката  74 е , и 128 е  други не видях да продават  (на място имам предвид)

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 21:54 от Hada Despeinada

# 54
  • sofia
  • Мнения: 97
ето тук една оферта - ако резервирате преди 31януари, за престой в периода 6/01 - 31/08, плащаш 2 нощувки, а получаваш 4 + билети за двата парка за 5 дни , от всичко, което съм разглеждала досега, това ми се струва най-изгодно http://offers.disneylandparis.co.uk/special-offers/promotion-hol … isneylandv2.xhtml
и аз все още събирам информация, не сме ходили още..

И аз разглеждах тази оферта,но когато задам датите,децата и т.н. ми дава пак някакви космически цифри за 4 нощувки.
Аз съм запазила апартамент на 1 спирка от Дисни ( той е направо без пари ).

buba_dokeva
, странна работа, поиграх си да пробвам на различни дати (слагам 2 възрастни с 2 деца на годините на вашите) и излизат какви ли не цени, явно около 27 март вече са се запълнили местата по офертата и е доста скъпо, но на 25/04 четири нощувки с билети излизат 693паунда, което е 815 евро и никак не е зле. Въпросът е дали вече са ви е фиксирани датите на престоя или можете да ги местите.. аз се насочих към хотел в самото дисни заради възможността да влезем в парковете с 2 часа преднина, а и реших, че спестявам билетите за транспорт на 4 човека * 3дни от и до външния хотел сутрин и вечер, което компенсира разликата в цената, а и е по-удобно.. Но пък чета в отзивите, че тези най-евтините дисни хотели са си като някакви общежития, голяма блъсканица падала за всичко, та не знам.. ще видим, имам още няколко дни да обмислям  Crazy

# 55
  • Мнения: 6 031
Повечето хотели в близост до Дисниленд предлагат безплатен транспорт до Дисни.
Отсядали сме в хотел в района на предишната спирка на РЕР и имаше безплатен автобус оттам до входа на Дисни.
И други предимство има в този район - голям мол с още по-голям хипермаркет, с цени близки до българските.
Избягвах да давам за едни пуканки 5 евро и за сандвич 10 евро.  Laughing
Сетих се, че има и аквариум там.

# 56
  • Мнения: 592
Благодаря ви момичета за информацията,много сте мили   bouquet

pasta  Може би,защото ли е Великден тогава и аз незнам,но е възможно цените да са по-високи.Просто съвпадение с РД на голямата ми дъщеря ,то ние затова държим на тези дати-на 30.03 да сме в Дисни.

Hada Despeinada още веднъж ти благодаря за отзивчивоста ти !!!
Наистина ще взема да изчакам малко,просто тези дни си бях навила да свърша тази работа,но все пак имам време и няма да пришпорвам нещата.

Мимии Това,което пишеш е чудесно,защото ние ще сме точно до този мол.

# 57
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте, момичета!
Отново във форума има тема, която ме интересува - благодаря ви за ценната информация.  Hug

Ние планираме да ходим в Дисни началото на май и се опитвам да организирам ниско бюджетно пътуване. (на първо смятане една седмица с 3 дни в Дисни с разходи за храна ги смятам над 6000 лв). Цените на Дисни хотелс малко ме стряскат да ви кажа, защото 4 нощувки в апартамент в латинския квартал ни излизат 500 лв (чрез http://homelidays.co.uk/ ), а 3 нощувки в Диснихотелс 2 500 лв. Нещо не ми се връзва тази цена - принципно. Направих запитване до 2 фирми само за билети за Дисни и ще споделя какво са отговорили, а иначе ще търся апартамент или друг хотел в района.
Искам да питам няколко неща:
 - Казаха ми, че близко до Дисни има голям аквариум или нещо такова, което ще бъде интересно на децата. Ако някой е ходил, моля да сподели къде е, какво е (може и да не е до Дисни, защото имаме 4 дни за обиколки)?
 - Не мога да се ориентирам в кой край на Париж е Дисниленд - кой район се пада, за да потърся в горепосочения сайт за апартамент близко до Дисни.
Предварително благодаря  bouquet

# 58
  • Мнения: 6 031
Ето всички хотели в района на Дисниленд(не Дисни хотели). http://www.booking.com/searchresults.html?src=index&error_ur … =114a7d14562200f6
Аквариума се намира тук(т.А)  http://maps.google.bg/maps?saddr=48.855256,2.784197&hl=bg&am … &t=m&z=16

# 59
  • Мнения: 592
Криша, аз запазих този апартамент за края на март.На една спирка от Дисни е ,а и Мимии каза,че в района има мол със супермаркет и предполагам има и някое и друго заведение.Цената ми се стори чудесна,на фона на предложените ни 1100 евро за 4 нощи в Диснихотели.
http://www.booking.com/hotel/fr/residence-rive-gauche.bg.html?ai … cbac55cd14;dcid=2

Séjours & Affaires Serris Rive Gauche

Общи условия

Активация на акаунт