Ловешки мами - тема 7

  • 38 968
  • 722
  •   1
Отговори
  • Мнения: 421







simpatiuh4e - Стела 28г. - 1 дете - Йоанна род. на 14.07.08  в 22:15, 3.900 кг, 53 см

stell - Стела 37 г. - 1 дете -  Ния - род. 17.09.2008  в 11:30, 3.500кг, 50см.

bidapet - Бистра - 36г.  2 деца - Кирил, род. на 16.07.1998 и  Деян   род 28.09.2008   в 22.25 ч. 2.970кг., 50см.
                                                                 
Lora  mum 34г. - 2 деца  - Габриела род. на 13.12.1995 г и  Силвена -20.09.2008 в 10:00, 4.680кг, 53см. 
 
kiki06 - 1 дете - Кристиян род. на 17.11.2006.

buzha - Божуриета - 1 дете - Калина род. на 04.05.2009  18:00.  3,000кг.

Isito LCH - 2 деца: 2-ро дете - Даниел  род. на 30.05.2009  14:00,  2,800кг,  49см.

pepa_kisova - 1 дете - Мартин род. на 08.06.2009 1,260кг,  41см.

TANI80 - 1 дете - Константин род. на 19.06.2009  3,190кг.   

DESISLAVAA   - 1 дете - Антон род. 14.07.2009.  3,750кг.  53см

teomar07 - 2 деца: 2-ро дете - Павел   род. на 17.07.2009  4,000кг.  53см.

rumi73
- 2 деца - 2-ро дете - Александър род. на 23.09.09г  3,440кг  50см


yani4ka_83 - близначета -  Емил  2,960кг 50см и Кристияна 2,470кг. 48см  родени на 10.10.2009

Ив* -  1 дете - Далия род. на 12.01.2010. в 10:05  3,400кг  51см

tzandeva 29 години - 1 дете - Христо роден на 25.11.2010 г. в 14:10  3,700 кг, 52 см

dessince  23 години - 1 дете - Павел роден на 23.11.2011 в 13:55, 3,900 кг, 53 см


Sunny_Girl  24 години - 1 дете - Боян роден на 17.07.2009  в 08:52, 3,470 кг, 51 см, 2 дете Алина родена на 23.08.2011 г. в 9:15, 2,960 кг, 50 см

petiofi86 - 1 дете - Симона, родена на 28.10.2009 в 17:15 часа, 52 см

беборана - Десислава 25 години - 1 дете - Ева, родена на 14.12.2011


                           
НАШИЯТ АЛБУМ
в http://www.snimka.bg/?login




Мimi89 - 23г. термин 04.02.2013г.  stork-boy



Yoya - Плевен
hrizantia - Плевен
Stefinka
Maxi 2 деца - САЩ
eva7el - Пловдив
DqVoLsKi  ChArOvNa - Плевен
branimira76 - Плевен  - 2 деца - Марти и Светли
veiana - София - Лора, 3300 г, 49 см

Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 18:12 от yani4ka_83

# 1
  • Мнения: 79
Благодарим ти за темичката сега остава да си разпространим Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 804
 Мерси и от мен за новата тема   bouquet

 Само да вметна,че Попов е хомеопат, колкото съм и аз.....Мами, търсете си истински Класически Хомеопат, а не тези минали боаронските курсчета!  Peace

# 3
  • Мнения: 1 130
Да се запи=а и аз в новата тема Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9 767
Ето ме и мен тук newsm03

# 5
  • Мнения: 40
запис
и да си кажа,че и нашата лична (Д-р Венкова) е изкарала курс по хомеопатия,но...

# 6
  • Ловеч
  • Мнения: 783
Честита тема! : )


Аз съм много доволна от Попов! Кирил се измъкна от постоянните антибиотици и боледувания ( по 2 пъти в месеца ) , няма вече инжекции и силни АБ. Преди дори не смееше да пие газирано или студено.
доц. Вълков и Попов го оправиха...
Може да не е класически хомеопат, но разбира и му помогна.

* Ще пускам поръчка от СД, някой, ако иска нещо да каже.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 7 144
Запис и от мен тук.
От Попов съм много доволна като лекар. Сравнявайки го с педиатърката ни в Русе - той е на светлинни години пред нея. Обръща ти внимание, гледа да помогне, а не да те отпрати и да влезе следващия. Но като хомеопат...
Миналата есен когато Момчил беше със стомашно-чревен вирус и отидохме за бележка за да му извинят отсъствията от училище, извади една книжка и започна да чете какво хомеопатично лекарство трябва да му се даде. Е с това "изби рибата".

# 8
  • Мнения: 181
Записче и от мен в новата тема Simple Smile
Много е хубава,Яни! Hug

# 9
  • Мнения: 77
Здравейте. Сладкарница Неделя къде доставя тортите в Ловеч? Други сладкарници да ми предложите?

# 10
  • Мнения: 79
Някой знае ли кога отваря Аполото че ми се е прияла торта Неделя от там

# 11
  • Мнения: 421
Здравейте. Сладкарница Неделя къде доставя тортите в Ловеч? Други сладкарници да ми предложите?
Доставят ги в кафе "Аполо". Намира се до нафтопункта, близо до Била (не знам до колко познаваш града).

# 12
  • Мнения: 40
Здравейте. Сладкарница Неделя къде доставя тортите в Ловеч? Други сладкарници да ми предложите?
Те и сега доставят,нищо че не работят. Иначе следващата седмица отварят Simple Smile

# 13
  • Мнения: 79
много много мерси за информацията  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 138
За градината-букети за госпожите и лелята и малка почерпка.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт